سرنوشت تنها زن محجبه کاخ سفید در دولت ترامپ

من 12 ساله بودم که اول بار حجاب بر سر کردم. این کار مورد تشویق خانواده ما بود، ولی حجاب همواره انتخاب خودم بود. مساله اعتقاد، هویت و پایبندی برای من مطرح بود. بعد از 11 سپتامبر 2001، همه چیز تغییر کرد.


مترو چگونه برآورد کرده هزینه هر سفر ۲۴۰۰ تومان است؟/ سرانه حقوق پرسنل مترو؛ ۹ میلیون تومان!

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران گفت: مخالف افزایش بهای بلیت مترو تهران هستم، نباید استفاده از حمل و نقل عمومی برای ...


عکس‌های دردسرساز ملی پوش اسکی و ابهام در بازگشتش به ایران

با وجود پایان یافتن رقابت‌های مقدماتی اسکی قهرمانی جهان در فنلاند، هنوز در بازگشت یکی از ملی پوشان اسکی صحرانوردی ابهام وجود دارد.


جدیدترین موشک کروز دریایی ایران شلیک شد

جدیدترین موشک کروز دریایی ایران با نام «نصیر» در جریان رزمایش نیروی دریایی ارتش شلیک شد‎.شلیک موشک در رزمایش نیروی دریایی


تعطیلی مرکز رسانه ای مشترک مبارزه با تروریسم در بغداد تکذیب شد

تعطیلی مرکز رسانه ای مشترک مبارزه با تروریسم در بغداد تکذیب شد

جهان | سه شنبه ۳۰ شهريور ۹۵ ساعت ۱۱:۴۱ | نسخه چاپي

وزارت خارجه روسیه اعلام کرد که اخبار برخی رسانه ها مبنی بر بسته شدن مرکز رسانه ای مشترک مبارزه با تروریسم در بغداد که روسیه، ایران، عراق و سوریه در آن مشارکت دارند، خلاف واقعیت و حقیقت است.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روسیا الیوم، وزارت خارجه روسیه اخبار منتشر شده مبنی بر بسته شدن مرکز رسانه ای مشترک مبارزه با تروریسم در بغداد را تکذیب کرد.
بر اساس این گزارش وزارت خارجه روسیه در بیانیه ای در این خصوص اعلام کرد: اخبار منتشر شده مبنی بر بسته شدن مرکز رسانه ای مشترک مبارزه با تروریسم در بغداد پایتخت عراق گمراه کننده است.
در ادامه این بیانیه تصریح شده است: اخبار برخی رسانه ها مبنی بر بسته شدن این مرکز که روسیه، ایران، عراق و سوریه در آن مشارکت دارند، خلاف واقعیت و حقیقت است. این گونه شایعات موجب ایجاد شک در میان دوستان ما می شود. این مرکز با قدرت به فعالیت خود در مبارزه با داعش ادامه می دهد.
گفتنی است پیش از این یک پایگاه اینترنتی به نام «بغداد پست» در مطلبی با عنوان «مرگ ناگهانی ائتلاف مسکو-تهران-دمشق و بغداد» مدعی شده بود که فعالیت های این مرکز به دلیل تبادل اطلاعات ویژه در خصوص مبارزه با تروریسم متوقف شده است.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟