مار مشهوری که یک صورت خندان بر روی بدنش دارد + تصاویر

در شمال هند روستایی وجود دارد به نام گوریگانی که مردم به صورت مسالمت آمیزی با مارها زندگی می کنند و کودکان هم خیلی راحت با مارها بازی می کنند. در این تصاویر مردی را مشاهده می کنید که به کودکان یاد می دهد چگونه با مارها رفتار کنند و آنها را در دست بگیرند. ماری که می خواهیم به شما نشان دهیم به تازگی در این روستا و حتی در کل هندوستان به شهرت رسیده استمار مشهوری که یک صورت خندان بر روی بدنش دارد + تصاویر

در شمال هند روستایی وجود دارد به نام گوریگانی که مردم به صورت مسالمت آمیزی با مارها زندگی می کنند و کودکان هم خیلی راحت با مارها بازی می کنند. در این تصاویر مردی را مشاهده می کنید که به کودکان یاد می دهد چگونه با مارها رفتار کنند و آنها را در دست بگیرند. ماری که می خواهیم به شما نشان دهیم به تازگی در این روستا و حتی در کل هندوستان به شهرت رسیده است


تراکتور به راحتی از گسترش فولاد گذشت

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با ارائه یک بازی برتر نسبت به گسترش فولاد، موفق به شکست دو بر صفر این تیم شد.


تساوی تیم فوتبال نوجوانان ایران مقابل امارات

تساوی تیم فوتبال نوجوانان ایران مقابل امارات

ورزش | دوشنبه ۲۹ شهريور ۹۵ ساعت ۰:۱۵ | نسخه چاپي

تیم فوتبال نوجوانان ایران در دومین دیدار خود در رقابتهای قهرمانی آسیا امروز برابر امارات رفت که این بازی با نتیجه تساوی به اتمام رسید.
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، تیم فوتبال نوجوانان ایران در دومین دیدار خود از مرحله گروهی رقابت‌های قهرمانی آسیا و انتخابی جام جهانی، امروز از ساعت ۱۵ با قضاوت داور سنگاپوری به مصاف امارات رفت و  این مسابقه در نهایت با نتیجه یک بر یک به پایان رسید.
معراج اسماعیلی، طاها شریعتی، عارف محمد علیپور، امیرحسین اسماعیل زاده، سعید آهنی، محمد شریفی، وحید نامداری، محمد غبیشاوی (۴۶ علیرضا اسدآبادی)، امیر حسین خدامرادی، محمد قادری (۷۴ یونس دلفی) و الهیار صیاد منش بازیکنانی بودند که امروز برابر امارات به میدان رفتند.  
علیرضا اسدآبادی در دقیقه ۴۹ گل ایران را وارد دروازه حریف کرد. همچنین محمدرضا غبیشاوی در دقیقه ۲۸ و یونس دلفی در دقیقه ۸۹ از داور مسابقه کارت زرد دریافت کردند.
شاگردان چمنیان در آخرین دیدار از مرحله گروهی روز چهارشنبه ۳۱ شهریورماه  از ساعت ۱۷ به مصاف میزبان این رقابتها (هند) می روند.
ایران که در بازی اول مقابل عربستان پیروز شده بود، در حال حاضر با امارات ۴ امتیازی است ولی به خاطر قانون کارت زرد و قرمز بعد از این تیم در رده دوم جدول قرار دارد.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: