بازیگر زن مشهور تلویزیون ایران درگذشت؛ بیوگرافی + تصاویر

نیلوفر خرم نیک بازیگر سریال «معمای شاه» چهارشنبه دهم شهریور ماه درگذشت.


توقف تولید پژو۴۰۵ و پراید/اجرای قرارداد با فولکس واگن تا مرداد

رئیس انجمن قطعه سازان با اشاره به احتمال توقف تولید پژو ۴۰۵ و پراید تا سال ۹۷، گفت: قرارداد فولکس واگن تا مرداد سال آینده اجرایی می شود.


ویژه بازیهای رایانه ای؛

سفر به دنیای مجازی با یک جلیقه جادویی

جلیقه یاد شده که تقریبا کل بدن را در برمی گیرد تجربه برخورد با اشیا و افراد در فضای مجازی را از طریق لرزاندن خود کامل می کند و با استفاده از آن ...


لحظه ترور برادر رهبره كره شمالی (عکس)

تصاویر دوربین های مداربسته در فرودگاه بین المللی كوالالامپور لحظه حمله دو تروریست زن به كیم جونگ نام برادر كره شمالی را به ثبت رسانده است.



ایران در نخستین گام به مصاف استرالیا می‌رود؛ برنامه کامل مسابقات

ایران در نخستین گام به مصاف استرالیا می‌رود؛ برنامه کامل مسابقات

ورزش | جمعه ۲۶ شهريور ۹۵ ساعت ۱۲:۵۶ | نسخه چاپي

پنجمین دوره مسابقات والیبال جام کنفدراسیون مردان آسیا روزهای یکم تا هفتم مهرماه به میربانی شهر «ناخون پاتوم» تایلند برگزار می شود.
به گزارش خبرگزاری مهر، هشت تیم برتر آسیا در جام کنفدراسیون والیبال مردان آسیا شرکت می کنند که مسابقات دور مقدماتی خود را در دو گروه B با تیم های ژاپن، استرالیا و کره جنوبی همگروه است. تیم های تایلند، چین، قزاقستان و چین تایپه نیز در گروه A این رقابت ها قرار دارند.برنامه کامل این رقابتها به قرار زیر است:
دور مقدماتی (یکم تا سوم مهرماه)
پنج شنبه یکم مهرماه:
ساعت ۱۱:۳۰ : ایران – استرالیا
ساعت ۱۴: ژاپن – کره جنوبی
ساعت ۱۶ و ۳۰: تایلند – چین تایپه
ساعت ۱۹: چین – قزاقستان
جمعه دوم مهرماه:
ساعت ۱۱ و ۳۰ :کره جنوبی – استرالیا
ساعت ۱۴: ژاپن – ایران
ساعت ۱۶ و ۳۰: تایلند – چین
ساعت ۱۹: چین تایپه – قزاقستان
شنبه سوم مهرماه:
ساعت ۱۱ و ۳۰ :
ایران – کره جنوبی
ساعت ۱۴: ژاپن – استرالیا
ساعت ۱۶ و ۳۰: تایلند – قزاقستان
ساعت ۱۹: چین – چین تایپه
یکشنبه چهارم مهرماه تیم های شرکت کننده استراحت دارند.
دوشنبه پنجم مهرماه، مرحله یک چهارم نهایی:
بازی شماره ۱۳: تیم اول گروه A با تیم چهارم گروه B
بازی شماره ۱۴: تیم اول گروه B با تیم چهارم گروه A
بازی شماره ۱۵: تیم دوم گروه A با تیم سوم گروه B
بازی شماره ۱۶: تیم دوم گروه B با تیم سوم گروه A
سه شنبه ششم مهرماه، مرحله نیمه نهایی:
بازی شماره ۱۷: تیم های بازنده بازی های شماره ۱۴ و ۱۵
بازی شماره ۱۸: تیم های بازنده بازی های شماره ۱۳ و ۱۶
بازی شماره ۱۹: تیم های برنده بازی های شماره ۱۴ و ۱۵
بازی شماره ۲۰: تیم های برنده بازی های شماره ۱۳ و ۱۶
چهارشنبه هفتم مهرماه، مرحله نهایی:
بازی شماره ۲۱: تیم های بازنده بازی های ۱۷ و ۱۸ برای عنوان هفتمی
بازی شماره ۲۲: تیم های برنده بازی های ۱۷ و ۱۸ برای عنوان پنجمی
بازی شماره ۲۳: تیم های بازنده بازی های ۱۹ و ۲۰ برای مقام سومی
بازی شماره ۲۴: تیم های برنده بازی های ۱۹ و ۲۰ برای مقام قهرمانی

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟