توقف صادرات مرغ وتخم مرغ بدلیل آنفلوانزا؛ تخم‌مرغ نیم‌پز نخورید

رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم‌گذار تهران با بیان اینکه صادرات مرغ و تخم مرغ متوقف شده است، گفت: مردم از مصرف مرغ و تخم مرغ نیم پز خودداری ...


دستانی به قدرت آروار‌ه‌های شیر+تصاویر

خرچنگ نارگیل با هر دست خود می‌تواند 10 برابر که انسان هنگام دست دادن وارد می‌کند، در پنجه‌های خود توان داشته باشد.



۹ کشته بر اثر آتش سوزی در ایالت اوکلند آمریکا

منابع خبری محلی از کشته شدن دست کم ۹ تن از افراد حاضر در یک کلوپ شبانه واقع در اوکلند آمریکا خبر دادند.


ایران در نخستین گام به مصاف استرالیا می‌رود؛ برنامه کامل مسابقات

ایران در نخستین گام به مصاف استرالیا می‌رود؛ برنامه کامل مسابقات

ورزش | جمعه ۲۶ شهريور ۹۵ ساعت ۱۲:۵۶ | نسخه چاپي

پنجمین دوره مسابقات والیبال جام کنفدراسیون مردان آسیا روزهای یکم تا هفتم مهرماه به میربانی شهر «ناخون پاتوم» تایلند برگزار می شود.
به گزارش خبرگزاری مهر، هشت تیم برتر آسیا در جام کنفدراسیون والیبال مردان آسیا شرکت می کنند که مسابقات دور مقدماتی خود را در دو گروه B با تیم های ژاپن، استرالیا و کره جنوبی همگروه است. تیم های تایلند، چین، قزاقستان و چین تایپه نیز در گروه A این رقابت ها قرار دارند.برنامه کامل این رقابتها به قرار زیر است:
دور مقدماتی (یکم تا سوم مهرماه)
پنج شنبه یکم مهرماه:
ساعت ۱۱:۳۰ : ایران – استرالیا
ساعت ۱۴: ژاپن – کره جنوبی
ساعت ۱۶ و ۳۰: تایلند – چین تایپه
ساعت ۱۹: چین – قزاقستان
جمعه دوم مهرماه:
ساعت ۱۱ و ۳۰ :کره جنوبی – استرالیا
ساعت ۱۴: ژاپن – ایران
ساعت ۱۶ و ۳۰: تایلند – چین
ساعت ۱۹: چین تایپه – قزاقستان
شنبه سوم مهرماه:
ساعت ۱۱ و ۳۰ :
ایران – کره جنوبی
ساعت ۱۴: ژاپن – استرالیا
ساعت ۱۶ و ۳۰: تایلند – قزاقستان
ساعت ۱۹: چین – چین تایپه
یکشنبه چهارم مهرماه تیم های شرکت کننده استراحت دارند.
دوشنبه پنجم مهرماه، مرحله یک چهارم نهایی:
بازی شماره ۱۳: تیم اول گروه A با تیم چهارم گروه B
بازی شماره ۱۴: تیم اول گروه B با تیم چهارم گروه A
بازی شماره ۱۵: تیم دوم گروه A با تیم سوم گروه B
بازی شماره ۱۶: تیم دوم گروه B با تیم سوم گروه A
سه شنبه ششم مهرماه، مرحله نیمه نهایی:
بازی شماره ۱۷: تیم های بازنده بازی های شماره ۱۴ و ۱۵
بازی شماره ۱۸: تیم های بازنده بازی های شماره ۱۳ و ۱۶
بازی شماره ۱۹: تیم های برنده بازی های شماره ۱۴ و ۱۵
بازی شماره ۲۰: تیم های برنده بازی های شماره ۱۳ و ۱۶
چهارشنبه هفتم مهرماه، مرحله نهایی:
بازی شماره ۲۱: تیم های بازنده بازی های ۱۷ و ۱۸ برای عنوان هفتمی
بازی شماره ۲۲: تیم های برنده بازی های ۱۷ و ۱۸ برای عنوان پنجمی
بازی شماره ۲۳: تیم های بازنده بازی های ۱۹ و ۲۰ برای مقام سومی
بازی شماره ۲۴: تیم های برنده بازی های ۱۹ و ۲۰ برای مقام قهرمانی

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: