آیا محسن رضایی،مصوبه مجمع تشخیص مصلحت را زیر پا می گذارد؟

جبهه مردمی نیروهای انقلاب به عنوان یک تشکل سیاسی نوظهور، خیلی زود مورد پشتیبانی «سرلشکر» محسن رضایی قرار گرفت.


زاینده‌رود جمعه در اصفهان جاری می‌شود

معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای اصفهان با اشاره به تصمیم کمیته ۵ نفره برای بازگشایی زاینده رود گفت: پیش بینی می‌شود تا اواخر روز ...


آشپزخانه شاداب تر با اصول فنگ شویی!+تصاویر

حضور انرژی مثبت در هر فضایی از دکوراسیون داخلی شما لازم و ضروری است. قوانین فنگ شویی که بیشتر آنها بر مبنای کاربرد، ایمنی و نظافت فضا تعریف ...


مانتوها از آغاز تاکنون چه تغییراتی کرده اند؟!

درباره تغییرات پوشش در سال های گذشته مثل خیلی موارد دیگر هیچ مرجع و آمار و کتابی وجود ندارد تا نشان بدهد لباس های ما ایرانی ها در دهه های گذشته ...


حمایت شهردار لندن از کلینتون

حمایت شهردار لندن از کلینتون

جهان | جمعه ۲۶ شهريور ۹۵ ساعت ۱۳:۳۴ | نسخه چاپي

شهردار لندن ضمن حمایت از هیلاری کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، از مواضع ترامپ درباره مسلمانان به شدت انتقاد کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز،  صادق خان شهردار لندن، ضمن حمایت از »هیلاری کلینتون»، نامزد دمکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، هشدار داد که افکار ضد مسلمانان مانند آنچه «دونالد ترامپ» مطرح می کند، به سود داعش خواهد بود.
«صادق خان» که عنوان نخستین شهردار مسلمان لندن را به خود اختصاص داده، در نخستین سفر خود به آمریکا پس از انتخاب شدن به عنوان شهردار لندن، در شیکاگو به سخنرانی پرداخت و ضمن معرفی خود به عنوان طرفدار  «کلینتون» در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، در مورد وی گفت: او (کلینتون) بدون شک با تجربه ترین نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا است.
« صادق خان» که در جمع ۲۵۰ نفری متشکل از اساتید دانشگاه ها، دیپلمات ها و تجار حاضر در جلسه "شورای شیکاگو در امور جهانی" سخن می گفت، افزود:  به عنوان پدر دو دختر، فکر می کنم بزرگترین سیاستمدار حال حاضر جهان، زنی فوق العاده است که امیدوارم پیروز شود.
وی همچنین با انتقاد از وضعیت مسلمانان در آمریکا گفت: من فکر می کنم مسلمانان به نوعی، در آمریکا پذیرفته شده نیستند و انگار مسلمان بودن با غربی بودن در تناقض است و این مساله به سود داعش خواهد بود.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟