اولین خودروی جاده ای فراری (+عکس)

در آن زمان این خودروی اسپورت 125S به یک موتور V12 با خروجی 118 اسب‌بخار مجهز شد. می‌توانید این قدرت و موتور را با آخرین تولیدی کارخانه فراری یعنی نسخه 812 سوپرفست با موتور 6.5 لیتری V12 با خروجی 789 اسب بخار مقایسه کنید.


به چه شرطی صنعت خودرو از رکود خارج می شود؟

چنانچه خوروسازی های داخلی همکاری خود را با شرکتهای مطرح غربی شروع کرده و تولیدات خود را با قیمت های نجومی عرضه نکنند و شرایط ویژه فروش به نفع ...


افزایش کشت، تولید و قاچاق مواد مخدر در دنیا

در شرایط حاضر عوامل اصلی بروز این مسئله یعنی کشت و تولید و قاچاق مواد نیز در حال افزایش و گسترش NPSنیز نگران کننده است.


افزایش کشت، تولید و قاچاق مواد مخدر در دنیا

در شرایط حاضر عوامل اصلی بروز این مسئله یعنی کشت و تولید و قاچاق مواد نیز در حال افزایش و گسترش NPSنیز نگران کننده است.


جزییات تصادف مرگبار افشین یداللهی / سورنتو افشین با تریلی تصادف کرد

علت اولیه این حادثه توقف ناگهانی سورنتو در سطح آزادراه و عدم توجه به جلو از سوی کشنده ایویکو بوده است.


صندوق بین المللی پول با وام یک میلیارد دلاری اوکراین موافقت کرد

صندوق بین المللی پول با وام یک میلیارد دلاری اوکراین موافقت کرد

جهان | پنجشنبه ۲۵ شهريور ۹۵ ساعت ۲۰:۰ | نسخه چاپي

اوکراین بالاخره موفق به دریافت وام یک میلیارد دلاری از صندوق بین المللی پول شد حال آنکه این مبلغ از رقم ۱.۷ میلیارد دلار پیش بینی شده کمتر است.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فرانس ۲۴، صندوق بین المللی پول بالاخره با پرداخت وام یک میلیارد دلاری به اوکراین موافقت کرد.
این در حالی است که نهاد مالی مورد نظر وعده تزریق ۱۷.۵ میلیارد دلار به بازار اقتصادی اوکراین در یک بازه زمانی چهار ساله را نیز داده است.
از مارس سال (۲۰۱۵)، اوکراین مبلغ ۷.۶۲ میلیارد دلار کمک مالی دریافت کرده است.
البته، بسته مالی که به تازگی برای کمک به اوکراین تصویب شد،  کمتر از ۱.۷ میلیارد دلار مورد انتظار بود اما صندوق بین المللی پول وعده داده که در صورت عدم موفقیت اوکراین به برآورده کردن اهداف مورد نظر نهاد های مالی بین المللی، بخشودگی هایی را برای دولت «کی یف» در نظر خواهد گرفت.
به گفته «پترو پروشنکو» رئیس جمهوری اوکراین، کمک مالی صندوق بین المللی پول، ادامه مسیر برای دریافت مبلغ مشابه (یک میلیارد دلار) از آمریکا و ۶۰۰ میلیون یورو از اروپا را هموار خواهد کرد.
موافقت با اعطای کمک مالی به اوکراین در حالی انجام می گیرد که این کشور همچنان درگیر بحران های داخلی است و جنگ در مناطق شرقی بین جدایی طلبان روس گرا و طرفداران دولت کی یف همچنان ادامه دارد.
در همین راستا، از دیروز چهارشنبه «فرانک والتر اشتاین مایر» و «ژان مارک آیرو» وزرای امور خارجه آلمان و فرانسه به منظور گفتگو درباره پیمان صلح «مینسک» راهی اوکراین شده اند.
آخرین اخبار حاکی از بازدید آنها از مناطق تحت درگیری شرق اوکراین با امید تلاش برای برقراری آتش بس در این مناطق است.
این در حالی است که ابهامات بر سر برگزاری نشست نورماندی (میان آلمان، روسیه، فرانسه و اوکراین) همچنان به قوت خود باقی است.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟