خروج پیکر 4 تن از زیر آوار پلاسکو

سخنگوی ستاد مدیریت بحران ریزش ساختمان پلاسکو از خروج پیکر 4 تن از جانباختگان از زیر آوار خبر داد.


جزئیات نرخ سودبانکی جدید/تعیین سقف ۷۰درصدی برای پرداخت علی‌الحساب

عضو هیات‌ موسس انجمن مالی اسلامی گفت: بانک مرکزی نرخ سود سپرده‌ها را سالانه تعیین می کند و بانکها نیز مجازند حداکثر تا ۷۰درصد آن را به صورت ...


با اعضای کابینه ترامپ آشنا شوید

کابینه ترامپ تقریباً شکل گرفته است و به نظر می رسد که تا این لحظه ترکیب کابینه او بدین شکل باشد.


نگاهی به برنامه ششم توسعه / چرا سن بازنشستگی زنان کاهش یافت؟

 شاخص‌های بیمه‌ای و اقتصادی صندوق‌های بازنشستگی ایران به وضعیت بحرانی و خاص بودن نظام بیمه‌ای کشور اشاره دارد که به دلیل حساسیت موضوع، نظام سیاسی و اقتصادی کشور را نیز تحت تاثیر قرار می‌دهد. در ...


نگاهی به برنامه ششم توسعه / چرا سن بازنشستگی زنان کاهش یافت؟

 شاخص‌های بیمه‌ای و اقتصادی صندوق‌های بازنشستگی ایران به وضعیت بحرانی و خاص بودن نظام بیمه‌ای کشور اشاره دارد که به دلیل حساسیت موضوع، نظام سیاسی و اقتصادی کشور را نیز تحت تاثیر قرار می‌دهد. در ...


پیشنهادهای عجیب و غریب پاری سن ژرمن به نیمار

ورزش | چهارشنبه ۲۴ شهريور ۹۵ ساعت ۱۶:۳۸ | نسخه چاپي

مهاجم برزیلی بارسلونا در حالی که در فصل تابستان با پیشنهاد وسوسه انگیز و عجیب پاری ‌سن‌ ژرمن روبرو شده بود آن را نپذیرفت.
به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از آس، نیمار در فصل نقل و انتقال‌های تابستانی نزدیک بود از بارسلونا جدا شود. دلیل این امر نیز پیشنهاد وسوسه انگیز ناصر الخلیفه، مالک باشگاه پاری ‌سن‌ ژرمن بود. همه چیز از ابتدای تابستان آغاز شد. نیمار به همراه واگنر ریبرو، مدیر برنامه‌هایش با ناصر الخلیفه در جزیرا بینیرا دیدار کردند. در آن جلسه، باشگاه پاریسی اعلام کرد نیمار در صورت تغییر باشگاهش هر چه بخواهد می‌تواند درخواست کند.
ریبرو در این باره در برنامه bol avez اظهار کرد: به نیمار گفتند چه چیزی برای بازی در پاری ‌سن‌ ژرمن می خواهی؟ ما تو را می‌خواهیم. نیمار شروع به خندیدن کرد. پس من از آنها پرسیدم چه پیشنهادی می‌دهند. درباره قسمت مالی با اولیور صحبت کردم. او به من گفت‌ می‌تواند به شبکه‌ای از هتل‌های جهان بپیوندد و بخشی از سودهای این هتل را کسب کند. من از این صحبت‌ها متعجب شدم. چطور ممکن است این اتفاق بیفتد که نیمار مالک یک هتل شود؟ پس از آن گفت‌وگو بر سر مسائل مالی آغاز شد. PSG پیشنهاد خالص 40 میلیون یورویی ارائه و اعلام کرد در این باشگاه برخلاف بارسلونا که پشت سر لیونل مسی قرار دارد، مرد شماره یک خواهد بود.
ریبرو در ادامه افزود: آنها اعلام کردند در فرانسه هیچ مشکل مالیاتی وجود نداشته باشد چون تمام مالیات‌های نیمار را نیز باشگاه پرداخت خواهد کرد. برای سفر به برزیل نیز یک جت اختصاصی به او می‌دهیم و نیازی به هزینه کردن برای پرواز و پیوستن به تیم‌ ‌ملی برزیل نخواهد داشت. نیمار از این صحبت‌ها شگفت زده شده بود.
یک ماه بعد دوباره جلسه‌ای میان نیمار و باشگاه پاریسی برگزار شد. در این جلسه پدر نیمار نیز حاضر بود. واگنر در این رابطه گفت‌: مالک باشگاه پاری ‌سن‌ ژرمن با هواپیمای شخصی‌اش به سائوپائولو آمد و به یک هتل رفت. با پدر نیمار تماس گرفت تا توافق را به انجام برساند و رقم نجومی پیشنهادش را نیز ارائه کرد. این پیشنهاد برای نیمار جالب توجه بود اما در نهایت مهاجم برزیلی پیشنهاد پاری سن ژرمن را رد کرد.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟