جراحی موفق نوزادی که معده و کبد او خارج از شکمش بود+ تصاویر

نوزادی در ابوظبی پایتخت امارات که معده و کبد وی خارج از شکم بود توسط پزشکان نجات یافت.<br /><br />


بازیگر زن مشهور تلویزیون ایران درگذشت؛ بیوگرافی + تصاویر

نیلوفر خرم نیک بازیگر سریال «معمای شاه» چهارشنبه دهم شهریور ماه درگذشت.


کدام شهر بیشتر رای را به حسن روحانی داد؟

ایلنا نوشت: بین ۹۶ تا ۹۹ و هشت دهم درصد از مردم در شهرهای مختلف به یکی از دو نامزد اصلی انتخابات رای دادند.<br /><br />


شرط یک میلیارد دلاری توتال برای گشایش بازار ایران

مدیرعامل توتال در گفت و گو با رویترز اظهار کرد که این شرکت فرانسوی توسعه میدان گازی بزرگ پارس جنوبی ایران را در تابستان جاری آغاز خواهد کرد.


جراحی موفق نوزادی که معده و کبد او خارج از شکمش بود+ تصاویر

نوزادی در ابوظبی پایتخت امارات که معده و کبد وی خارج از شکم بود توسط پزشکان نجات یافت.<br /><br />


محسن غرویان: احتمال قوی می‌دهم جامعه مدرسین از روحانی حمایت کند/ احمدی‌نژاد رقیب جدی روحانی است ولی نمی‌آید

سیاست | چهارشنبه ۲۴ شهريور ۹۵ ساعت ۱۳:۲۸ | نسخه چاپي

«کم‌هزینه‌ترین گزینه این است که چهار سال دیگر به آقای دکتر روحانی مهلت دهیم که بتواند افکار و اندیشه‌هایی را که دارد برای رفاه جامعه و پیشرفت کشور ادامه دهد و به نتیجه برساند.»
محسن غرویان، در گفت‌وگو با هفته‌نامه مثلث درباره انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ صحبت کرده است.
چکیده‌ای از این گفت‌وگو را در زیر می‌خوانیم:
- برخی روحانیون و اساتید حوزه که دارای مشی اعتدالی هستند، اعتقاد دارند که در انتخابات باید چهره‌های برجسته‌ای حضور داشته باشند که یکی از چهره‌های اعتدالی مد نظر روحانیون دکتر ظریف هستند.
- روز دوشنبه ۱۵شهریور آقای ظریف به من پیغام دادند که من هرگز چنین اقدامی ‌نمی‌کنم و صدها بار گفتم که کاندیدای ریاست‌جمهوری نمی‌شوم. او این پیام را به آقای مکارم، رئیس ‌دفتر وزارت امور خارجه در قم داد و آقای مکارم نیز عین پیام را برای من پیامک کرد.
- ما به‌ عنوان یک تشکیلات خاص ظریف را مطرح نکردیم و هیچ منافاتی ندارد که نظرات مختلفی در بین روحانیون وجود داشته باشد. خبرنگاران از ما نظر خواستند و ما هم گفتیم صحنه خالی نیست که در جناح اعتدالگرایان فقط یک نفر باشد بلکه افراد متعدد می‌توانند معرفی شوند و به صحنه بیایند از جمله دکتر ظریف که یک چهره شناخته شده بین‌المللی است.
- جناح‌های افراطی چند نفر را مطرح می‌کنند به این خیال که فقط آنها کاندیدا دارند. ما هم می‌خواهیم بگوییم که این طور نیست و شخصیت‌های دیگری نیز هستند که می‌توانند گفتمان اعتدال را در صحنه انتخابات ریاست‌جمهوری نمایندگی کنند.
- بحث بر سر این نیست که آقای روحانی نباشد. ما گفتیم که نفر اول آقای روحانی است. در رتبه بعد از او گزینه‌ها و چهره‌هایی برای معرفی کردن داریم.
- احتمال قوی می‌دهم که در ریاست‌جمهوری، جامعه مدرسین هم از آقای دکتر روحانی حمایت می‌کند و هماهنگ با جامعه روحانیت حرکت خواهد کرد، برای این که نتیجه تشتت و اختلاف‌نظر را در مجلس دید. از این جهت احتمال قوی می‌دهم که جامعه مدرسین روی آقای دکتر روحانی اجماع را خواهد داشت.
- آقای هاشمی در انتخابات آینده هم سعی می‌کند که آن اجماع نسبی را روی آقای دکتر روحانی شکل دهد.
- فکر نمی‌کنم روحانی رقیب جدی داشته باشد. البته رقیب جدی او می‌تواند آقای احمدی‌نژاد باشد که به نظرم خود آقای احمدی‌نژاد به میدان نخواهد آمد. به هر حال مردم هم اقبالی به طیف رادیکال ندارند و تجربه انتخابات گذشته هم این را نشان داده است. بنابراین به نظر من اصلی‌ترین گزینه در انتخابات ریاست‌جمهوری آقای دکتر روحانی است.
- باید سعی کنیم روند مسائل سیاسی و اجتماعی کشور بر اساس عقلانیت جلو رود و ارزش‌ها و فرهنگ حفظ شود و مردم به زحمت زیاد نیفتند که مصالح ملی در خطر قرار گیرد و هزینه‌های زیادی به ملت تحمیل شود.
- باید بر اساس یک محاسبه عقلانی پیش رفت و چهره‌هایی که در حد و اندازه ریاست‌جمهوری نیستند و مردم هم به اینها علاقه و آشنایی ندارند، مطرح نشوند.
- کم‌هزینه‌ترین گزینه این است که چهار سال دیگر به آقای دکتر روحانی مهلت دهیم که بتواند افکار و اندیشه‌هایی را که دارد برای رفاه جامعه و پیشرفت کشور ادامه دهد و به نتیجه برساند.
- فکر نمی‌کنم از وزرا کسی وارد میدان رقابت با دکتر روحانی شود.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟