گیر کردن آچار فرانسه در جمجمه کارگر سپرسازی

میزان نوشت: سخنگوی اورژانس تهران گفت: تیم امداد هوایی به کمک کارگری رفت که آچار فرانسه در جمجمه اش گیر کرده است.<br />


عکس تاریخی رهبر انقلاب در حرم امام رضا(ع)

در تصویر زیر عکس تاریخی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی، در حرم مطهر امام رضا علیه‌السلام را می‌بینید.


اقدام کثیف 2 پسر و دختر جوان در بزم شبانه با دختر 21 ساله +عکس

3 دوست جنایتکار پس از اوردوز یکی از دوستانشان با موادمخدر، او را خفه کردند.


رکوردشکنی انگلیسی مغرور در جهنم سبز!+ شکست سوپراسپرت الکتریکی توسط مک‌لارن

حدود دو هفته پیش خودرو الکتریکی Nio EP9، رکورد پیست نوربرگ‌رینگ را شکست و خیلی‌ها را شگفت زده کرد. اما این رکوردشکنی مدت زیادی دوام نداشت و حالا مک‌لارن P1LM در پیستی که به جهنم سبز مشهور است رکورد جدیدی را ثبت کرده است.


رکوردشکنی انگلیسی مغرور در جهنم سبز!+ شکست سوپراسپرت الکتریکی توسط مک‌لارن

حدود دو هفته پیش خودرو الکتریکی Nio EP9، رکورد پیست نوربرگ‌رینگ را شکست و خیلی‌ها را شگفت زده کرد. اما این رکوردشکنی مدت زیادی دوام نداشت و حالا مک‌لارن P1LM در پیستی که به جهنم سبز مشهور است رکورد جدیدی را ثبت کرده است.


برنامه روز هفتم ورزشکاران ایران در پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو

ورزش | چهارشنبه ۲۴ شهريور ۹۵ ساعت ۱۰:۵۴ | نسخه چاپي

در هفتمین روز از بازی‌های پارالمپیک 2016 ریو، نمایندگان ایران در رشته‌های تیروکمان، قایقرانی، وزنه برداری، فوتبال 7 نفره، دوومیدانی، تیراندازی، والیبال نشسته زنان و مردان و دوچرخه‌سواری با حریفان خود به رقابت خواهند پرداخت.

به گزارش ایلنا، در روز چهارشنبه 24 شهریور و در هفتمین روز از رقابت‌های پارالمپیک 2016 ریو، نمایندگان ایران در 10رشته ورزشی به رقابت با حریفان خود خواهند پرداخت.

برنامه روز هفتم نمایندگان ایران به شرح ذیل است:

تیروکمان؛ هادی نوری مرحله یک شانزدهم کامپوند انفرادی مردان - ساعت 9 به وقت محلی

قایقرانی؛ شهلا بهروزی راد، کانوی یک نفره 200 متر کلاس Kl3 - ساعت 9:40 به وقت محلی

وزنه برداری؛

علی صادق زاده، وزن 107- کیلوگرم - ساعت 10 به وقت محلی

سیامند رحمان وزن 107+ کیلوگرم - ساعت 16 به وقت محلی

فوتبال 7 نفره مردان؛ ایران - برزیل، نیمه نهایی - ساعت 10 به وقت محلی

دوومیدانی؛

علیرضا مختاری و اسدالله عظیمی - پرتاب وزنه کلاس F53 - ساعت 10:5 به وقت محلی

سجاد نیک‌پرست پرتاب نیزه کلاس F13 ساعت 11:2 به وقت محلی

تیراندازی؛ مهدی زمانی، ساره جوانمردی و عالیه محمودی میکس تپانچه خفیف 50متر کلاس P4

والیبال نشسته زنان؛ ایران _ چین،  ساعت 14 به وقت محلی

والیبال نشسته مردان؛ ایران _ اکراین،  ساعت 20:30 به وقت محلی

دوچرخه سواری؛ بهمن گلبارنژاد کلاس C4 تایم تریل - ساعت 13:30 به وقت محلی

 

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟