تلویزیون هایی که علائق بینندگان را درک می کنند

خط تولید جدیدی از تلویزیونهای هوشمند راه اندازی شده که از هوش مصنوعی فوق العاده ای برخوردارند.


زمان‌بندی برگزاری انتخابات شوراها مشخص شد (+جدول)

زمان بندی برگزاری انتخابات شوراها از زمان آغاز ثبت‌نام و تا پایان زمان رأی گیری و شمارش آرا مشخص و به هیأت‌های اجرایی ابلاغ شد.


زمان‌بندی برگزاری انتخابات شوراها مشخص شد (+جدول)

زمان بندی برگزاری انتخابات شوراها از زمان آغاز ثبت‌نام و تا پایان زمان رأی گیری و شمارش آرا مشخص و به هیأت‌های اجرایی ابلاغ شد.


با پرجمعیت‌ترین جزیره جهان آشنا شوید

جزیره «میگینگو» در کنیا را از نظر تراکم، پرجمعیت‌ترین جزیره جهان می‌شناسند که با ۱۳۱ خانه جمعیتی ۱۰۰۰ نفری دارد.


5 شیطنت خانه‌ تکانی که نمی‌دانید!

آهسته می‌آید. درست مثل نسیم‌هایش که آرام‌آرام تن خشک درخت‌ها را نوازش می‌کنند تا دوباره زنده شوند. بهار آهسته می‌آید، درست مثل غنچه‌هایی ...


برنامه روز هفتم ورزشکاران ایران در پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو

ورزش | چهارشنبه ۲۴ شهريور ۹۵ ساعت ۱۰:۵۴ | نسخه چاپي

در هفتمین روز از بازی‌های پارالمپیک 2016 ریو، نمایندگان ایران در رشته‌های تیروکمان، قایقرانی، وزنه برداری، فوتبال 7 نفره، دوومیدانی، تیراندازی، والیبال نشسته زنان و مردان و دوچرخه‌سواری با حریفان خود به رقابت خواهند پرداخت.

به گزارش ایلنا، در روز چهارشنبه 24 شهریور و در هفتمین روز از رقابت‌های پارالمپیک 2016 ریو، نمایندگان ایران در 10رشته ورزشی به رقابت با حریفان خود خواهند پرداخت.

برنامه روز هفتم نمایندگان ایران به شرح ذیل است:

تیروکمان؛ هادی نوری مرحله یک شانزدهم کامپوند انفرادی مردان - ساعت 9 به وقت محلی

قایقرانی؛ شهلا بهروزی راد، کانوی یک نفره 200 متر کلاس Kl3 - ساعت 9:40 به وقت محلی

وزنه برداری؛

علی صادق زاده، وزن 107- کیلوگرم - ساعت 10 به وقت محلی

سیامند رحمان وزن 107+ کیلوگرم - ساعت 16 به وقت محلی

فوتبال 7 نفره مردان؛ ایران - برزیل، نیمه نهایی - ساعت 10 به وقت محلی

دوومیدانی؛

علیرضا مختاری و اسدالله عظیمی - پرتاب وزنه کلاس F53 - ساعت 10:5 به وقت محلی

سجاد نیک‌پرست پرتاب نیزه کلاس F13 ساعت 11:2 به وقت محلی

تیراندازی؛ مهدی زمانی، ساره جوانمردی و عالیه محمودی میکس تپانچه خفیف 50متر کلاس P4

والیبال نشسته زنان؛ ایران _ چین،  ساعت 14 به وقت محلی

والیبال نشسته مردان؛ ایران _ اکراین،  ساعت 20:30 به وقت محلی

دوچرخه سواری؛ بهمن گلبارنژاد کلاس C4 تایم تریل - ساعت 13:30 به وقت محلی

 

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟