بلوتوث 5 سریع‌تر و فراگیرتر در راه است

بلوتوث ۵، با سرعتی دو برابر و گسترش چهار برابری از نظر محدوده برای بهبود فناوری‌هایی مانند اینترنت اشیا در راه است.


ترامپ چقدر از جیب خودش برای انتخابات خرج کرد؟

در جریان انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، دونالد ترامپ مجموعا ۶۶ میلیون دلار از پول خودش را صرف انتخابات درون حزبی و انتخابات هشتم نوامبر کرد.


ترامپ چقدر از جیب خودش برای انتخابات خرج کرد؟

در جریان انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، دونالد ترامپ مجموعا ۶۶ میلیون دلار از پول خودش را صرف انتخابات درون حزبی و انتخابات هشتم نوامبر کرد.


قتل فجیع دو جوان در قروه

دو جوان در شهرستان قروه در کردستان به شکل فجیعی به قتل رسیدند.


ادعای حمله با شوکر برقی به زن دستفروش اهوازی +عکس/ شهرداری تکذیب کرد

در ساعت های اخیر خبرهای ضد و نقیض درباره مرگ زن دستفروش اهوازی در حمله ماموران شهرداری اهواز با شوکر منتشر شد. عکس این زن نیز به صورت گسترده در فضای مجازی منتشر شده است.


په په: خدا را شکر دوران مورینیو زود تمام شد

ورزش | چهارشنبه ۲۴ شهريور ۹۵ ساعت ۱۱:۴ | نسخه چاپي

مدافع پرتغالی رئال مادرید صحبتهای تندی علیه مورینیو سرمربی پرتغالی سابق رئال مادرید داشته است.
به گزارش ایسنا، په په مدافع خشن رئال مادرید که خشونتش در دوران مورینیو به اوج رسیده بود، علیه مربی قبلی خود صحبتهای تندی به زبان آورد .
وی گفت: زمان مورینیو هر وقت به زمین مسابقه می رفتیم مردم از ما نفرت داشتند. این زمان 3 سال طول کشید و خدا را شکر زود تمام شد. شما متوجه شدید که وقتی کارلو آنچلوتی به تیم ما آمد همه چیز تغییر کرد و مردم برخورد متفاوت با ما داشتند.
په په ادامه داد: هر چه بود تمام شد و دیگر آن دوران بر نخواهند گشت. دیگر به این دوران فکر نمی کنم چرا که قوی تر شدم. در حال حاضر زیدان سرمربی رئال مادرید است که نقطه مقابل مورینیو است و خیلی با او فرق دارد، البته این را نیز باید گفت که مورینیو بسیار تجربه دارد و در تیم‌های مختلف بازی کرده ولی زیدان تجربه زیادی ندارد. زیدان خود بازیکن بوده است و به خوبی می داند بازیکنان حرفه‌ای چه شرایطی دارند.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: