زاینده‌رود جمعه در اصفهان جاری می‌شود

معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای اصفهان با اشاره به تصمیم کمیته ۵ نفره برای بازگشایی زاینده رود گفت: پیش بینی می‌شود تا اواخر روز ...



خودروی احتمالی سال 2040 بنز+تصاویر

بر خلاف مدل استریم لاینر W196 اصلی، خودروی طراح کره‌ای یک کابین کاملا بسته داشته و به سامانه‌های کمکی آیرودینامیکی به روز مجهز شده است. از طرفی یک بالک نیز در پشت کابین برای شکاف بیشتر هوا قرار گرفته است.


آیا محسن رضایی،مصوبه مجمع تشخیص مصلحت را زیر پا می گذارد؟

جبهه مردمی نیروهای انقلاب به عنوان یک تشکل سیاسی نوظهور، خیلی زود مورد پشتیبانی «سرلشکر» محسن رضایی قرار گرفت.


سه فرنگی‌کار ایران به فینال رسیدند/یک نماینده در رده‌بندی

سه فرنگی‌کار ایران به فینال رسیدند/یک نماینده در رده‌بندی

ورزش | سه شنبه ۲۳ شهريور ۹۵ ساعت ۱۷:۲۹ | نسخه چاپي

روز نخست مسابقات کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی جهان در حالی از صبح امروز (سه شنبه) در شهر تفلیس گرجستان آغاز شده که سه نماینده از ایران به فینال راه یافتند.
به گزارش خبرگزاری مهر، نتایج کشتی‌گیران ایران در پیکارهای پنج وزن نخست کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان جهان به شرح زیر است:
در وزن ۵۰ کیلوگرم  پویا دادمرز در دور نخست مقابل الکساندر پچورنکا از بلاروس با نتیجه ۴ بر یک به پیروزی رسید وی در دور دوم نیز مقابل گئورگی شوتادزه از گرجستان با نتیجه ۴ بر ۲ شکست خورد و با توجه به حضور این حریف در دیدار فینال، دادمرز به گروه بازنده ها رفت. وی ابتدا در این گروه  لوپو کنستانتین از رومانی را با نتیجه ۷ بر صفر شکست داد تا در دیدار رده بندی برای کسب مدال برنز به مصاف زائور نوریف از آذربایجان برود.
در وزن ۵۴ کیلوگرم رضا مردی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم مقابل ساچین رانا از هند با نتیجه ۴ بر ۳ شکست خورد و باید منتظر حضور حریفش در دیدار فینال باشد تا وی نیز شانس ادامه کار در گروه بازنده ها را داشته باشد.
در وزن ۵۸ کیلوگرم محمدرضا مختاری پس از استراحت در دور اول در دور دوم اربول باکایروف از قرقیزستان را با نتیجه ۵ بر ۲ شکست داد در دور سوم از سد عبدالسامت باشار از ترکیه گذشت.وی در نیمه نهایی نیز با نتیجه ١٠ بر ٢  دیویس از آمریکا را شکست داد و فینالیست شد.  
در وزن ۶۳ کیلوگرم یوسف حسینوند در دور اول دانیل جائو دی از پرتقال را با نتیجه ۳ بر صفر شکست داد وی در دور دوم مقابل ایگنازیو سانفلیپو از ایتالیا با نتیجه سه بر یک به پیروزی رسید. حسیوند در دور سوم با نتیجه ٢ بر ١ از سد هارچیا از ارمنستان گذشت و به نیمه نهایی رسید. در این دیدار هم با نتیجه ٣ بر ٢ از سد آنراکو از ژاپن گذشت و فینالیست شد. 
در وزن ۱۰۰ کیلوگرم وحید دادخواه پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل ماخومد ماخود از اوکراین با نتیجه ۱۰ بر صفر به پیروزی رسید. وی در دور سوم هم داود سلیم اولجان از ترکیه را شکست داد و به نیمه نهایی راه یافت. دادخواه در این مرحله مقابل یوری ناکازاتو از ژاپن بانتیجه ٩ بر ٢ به پیروزی رسید و فینالیست شد.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟