اشتباه ما در تهاجم سال ۲۰۰۳ به عراق، داعش را به وجود آورد

«باراک اوباما» رئیس جمهور آمریکا در سخنانی، آشکارا به نقش این کشور در ظهور گروهک تروریستی- تکفیری داعش در خاورمیانه اذعان کرد.


این مدل فراری نسخه دومی ندارد!

شاکله اصلی این ایتالیاییِ ناب بر اساس مدل محبوب F12berlinetta شکل گرفته و باقی موارد ازجمله طرح ظاهری، کیت بدنه و رنگ‌بندی طبق سلیقه مالک و صلاح‌دید ...


خوش استایل ترین ستاره های هفته

مجله هارپرز بازار بریتانیا و چند نشریه مد اینترنتی دیگر، هر هفته فهرستی از خوش پوش ترین و خوش استایل ترین ستاره ها و سلبریتی های دنیا را گردآوری می کنند و در کنار آن بهترین آرایش و استایلینگ مو را نیز معرفی می نمایند که گزیده ای از آنها را در این مطلب مشاهده می کنید.


زیباترین زنان جهان در کدام کشورها هستند+تصاویر

در این رده بندی که توسط سایت بسیار معتبر UCITYGUIDES صورت گرفته ده تا از کشور هایی که زیباترین زنان را دارند طبق این رده بندی مشاهده می کنید.


نماینده شیراز:

مخالفان می‌خواهند دولت را گرفتار روزمرگی کنند؛ بخش‌هایی از قوه مجریه، رویکرد تغییر را متوجه نشده‌اند

سیاست | سه شنبه ۲۳ شهريور ۹۵ ساعت ۱۰:۲۵ | نسخه چاپي

نماینده مردم شیراز در مجلس دهم گفت: بخش‌هایی از دولت، رویکرد تغییر را متوجه نشده‌اند.

علی اکبری در گفت‌وگو با ایلنا، درباره اولویت‌های دولت در آخرین سال کار دولت گفت: به عملکرد دولت در دو بُعد می‌توان نگاه کرد. از یک سو عملکرد دولت در سیاست خارجی موجب شد سایه جنگ از کشور با تدبیر دولتمردان و  هوشیاری مقام معظم رهبری برداشته شود و آثار امید را در جامعه زنده کند. با این حال در این یک سال باقی مانده دولت باید به  افتصاد و معیشت مردم و ایجاد اشتغال برای نسل تحصیل کرده توجه ویژه داشته باشد.

نماینده مردم شیراز در مجلس تاکید کرد: یکی از مشکلات مهم مردم در این مدت که با آن مواجه شده‌ایم مراجعه مکرر تحصیل کرده هایی است که شغلی ندارند.

عضو فراکسیون امید مجلس دهم افزود: به هر شکلی که امکان‌پذیر باشد  در این زمینه کشور نیاز به به سرمایه‌گذاری دارد.

اکبری اضافه کرد: همیشه سرمایه‌گذاران سرمایه خود را به جایی می‌برند  که امنیت داشته باشد و عملکرد دولت در تامین امنیت سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی قابل تقدیر است اما باید برای سرمایه‌گذاران خودمان هم دغدغه داشته باشیم و توجه کنیم که  در رونق اقتصادی می‌توان مشکلات کشور را حل کرد و برای جذب نیروی تحصیلکرده بیکار به بازار کار راه حل پیدا کرد.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس  افزود: باید توجه کرد که امروز در کشور ما مشکلات دیگری هم داریم و با پدیده بد خشکسالی مواجه هستیم. متاسفانه شواهد و قرائنی که در این زمینه هست نگران‌کننده است و لزوم افزایش بهره‌وری وجود دارد.

اکبری خاطرنشان کرد: حضور مردم در انتخابات اسفند نشان داد رویکرد مردم به تغییر است، اما متاسفانه بخش‌هایی از دولت این تغییر را هنوز متوجه نشده‌اند.

نماینده شیراز در مجلس تصریح کرد: متاسفانه بخشی از بدنه دولت مسئولیت دارند مانع پیشبرد برنامه‌های دولت تدبیر شوند و علیه دولت کار می‌کنند و لازمه پذیرش پیام تغییر این است که تغییرات مدیریتی در سطوح کلان انجام شود.

اکبری تصریح کرد: رفتارهای جبهه مقابل در مقابل دولت با هدف نقد در راستای توسعه کشور نیست و منتقدان از طرح این مسائل نیات دیگری دارند.

وی تصریح کرد: مخالفان یک روز با برجام مخالفت می‌کنند و یک روز از استیضاح و سوال از وزیران روحانی صحبت می‌کنند و یک روز از قراردادهای نفتی ایراد می‌گیرند و یک روز FATF ‌را بر خلاف مصلحت ملی می‌دانند اما هدف اصلی آنها این است که دولت را در روزمرگی گرفتار کنند.

نماینده مردم شیراز در مجلس دهم ابراز داشت: اگر واکنش مخالفان دولت را درباره پرداخت‌های اضافه در حقوق با  سکوت در قبال فسادهای شهرداری مقایسه کنید متوجه خواهید شد که انتقادها از دولت بیشتر جنبه سیاسی دارد.

عضو فراکسیون امید تصریح کرد: آنچه از تریبون‌های مخالفان علیه دولت بیان می‌شود، هیچ‌کدام نقد سازنده نبوده و هدف این است که بیشتر دولت را در مسائل روزمرگی گرفتار کنند و حتی طرح برخی سوالات در مجلس نیز با همین هدف است؛ چنانچه وقتی محورهای استیضاح آقای فانی را دیدم بعضی مسائل اصلا موضوعیت نداشت.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:
برچسبها: علی اکبری ،