شهباززاده به نفت تهران پیوست

مهاجم پیشین تیم فوتبال آلانیا اسپور ترکیه به نفت تهران پیوست.


خودروی مفهومی لاگونا رنو (+عکس)

برای جلوگیری از صدمه‌های احتمالی به چشم، راننده و سرنشین هر دو از عینک‌های بزرگ و ویژه‌ای استفاده می‌کنند.


۷ نشانه اینکه شوهرتان از ازدواجتان راضی است

دوست دارید بدانید که شوهرتان از ازدواج با شما رضایت دارد یا نه؟ این لیست را بخوانید. بعد برای هر کار خوبی که برایتان انجام می‌دهد قدردان باشید.


گوینده مشهور خبر صداوسیما ناگهان حذف شد!

مدتی بود که که وقتی به بخش‌های مختلف خبری تلویزیون نگاه می‌انداختیم رد و نشانی از رضا حسین‌زاده، گوینده خبر با سابقه نمی‌دیدیم تا این‌که ...


شهباززاده به نفت تهران پیوست

مهاجم پیشین تیم فوتبال آلانیا اسپور ترکیه به نفت تهران پیوست.


هادی رضایی: هنوز سه فینال دیگر مانده است

هادی رضایی: هنوز سه فینال دیگر مانده است

ورزش | سه شنبه ۲۳ شهريور ۹۵ ساعت ۹:۳۸ | نسخه چاپي

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته ایران بعد از پیروزی سه بر صفر برابر بوسنی و هرزگوین تاکید کرد که این بازی برای ایران تمام شده است وآنها به فکر سه بازی آینده هستند.
به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به برزیل،  هادی رضایی که در طول بازی سعی می کرد هیجان و اشتیاق پیروزی را به تیمش منتقل کند گفت: برای ما این بازی مهم بود و به همین دلیل سعی می کردم که بازیکنان تیمم را تهییج کنم تا با روحیه بهتری مقابل بوسنی به میدان بروند که خوشبختانه بچه ها بازی خوبی را به نمایش گذاشتند.
رضایی درباره بازی با بوسنی هم گفت : بازی خوبی بود به هر حال این بازی به نوعی بازی حیثیتی هم محسوب می شد. آن هم در برابر تیمی که چهار سال پیش در لندن تیم ما را متوقف کرده بودیم برای ما مهم بود که با امتیازات بیشتری این بازی را ببریم .
سرمربی تیم ملی والیبال نشسته در پاسخ به این سوال که آیا می توان بازی در برابر بوسنی را یک فینال زودرس دانست تاکید کرد که بازی با بوسنی تمام شد و ما به فکر آینده هستیم همه بازی های ما در آینده حکم یک فینال را دارد .
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟