خروسک؛ آزاردهنده اما موقت

مجرای تنفسی در کودکان باریک است، به‌همین سبب هنگام التهاب مخاطی و تنگی در این ناحیه، فرد دچار علائم تنفسی می‌شود. کروپ یا خروسک در اثر ...


واکنش خشن رئیس فوتبال / خبرنگار: چرا کی‌روش ایران نیست؟ تاج: به تو چه!

مهدی تاج از این گفت که اسامی خوبی به تیم‌ملی دعوت شده‌اند.


جزییات تصادف مرگبار افشین یداللهی / سورنتو افشین با تریلی تصادف کرد

علت اولیه این حادثه توقف ناگهانی سورنتو در سطح آزادراه و عدم توجه به جلو از سوی کشنده ایویکو بوده است.


به چه شرطی صنعت خودرو از رکود خارج می شود؟

چنانچه خوروسازی های داخلی همکاری خود را با شرکتهای مطرح غربی شروع کرده و تولیدات خود را با قیمت های نجومی عرضه نکنند و شرایط ویژه فروش به نفع ...


بالن آرزو خانه ای را در رشت سوزاند

مدیرعامل آتش‌نشانی رشت گفت: علت آتش‌سوزی دو باب منزل مسکونی سقوط بالن‌های آرزو و پرتاب شی مشتعله بر روی سقف و بالکن منازل مسکونی بوده است.


مرد افغان به پسر معلول هم رحم نکرد؛ این مرد کثیف به ۱۵ سال زندان محکوم شد اما...

حوادث | سه شنبه ۲۳ شهريور ۹۵ ساعت ۹:۹ | نسخه چاپي

مرد افغان که به اتهام ربودن پسر معلول به 15سال زندان محکوم شده بود بار دیگر در دادگاه محاکمه می شود.

به گزارش رکنا، رسیدگی به این پرونده از 19 خرداد 94 به دنبال شکایت یک زن جوان در دستور کار پلیس قیامدشت قرار گرفت. وی گفت: پسرم به معلولیت جسمی و ذهنی مبتلاست. او برای بازی از خانه بیرون رفت اما وقتی بازگشت بدنش زخمی بود و به شدت گریه می کرد.
وی گفت: وقتی ماجرا را از پسرم پرسدیم فهمیدم یک مرد افغان پسرم را به یک انبار کشانده و قصد آزار او را داشته اما چون پسرم داد و فریاد راه انداخته او را کتک زده و سپس رهایش کرده است.
با شکایت این زن پلیس به انبار مورد نظر رفته و مرد افغان را بازداشت کرد. این مرد افغان که منکر آزار پسربچه معلول بود گفت: مقابل در کارگاه ایستاده بودم که پسر معلول را که در گوشه خیابان ایستاده بود دیدم. او را به داخل کارگاه کشاندم و قصد آزار او را داشتم اما چون داد و فریاد راه انداخت ترسیدم و چند سیلی به صورتش زدم ولی باز هم آرام نشد. و من برای آرام کردن او یک اسکناس 10 هزار تومانی هم به او دادم و گفتم ماجرا را به کسی نگوید.
بنا به این گزارش، این مرد در شعبه 101 دادگاه بخش خاوران محاکمه و به 15سال زندان و پرداخت دیه به خاطر ضرب و شتم پسر بچه محکوم شد اما با اعتراض متهم پرونده با قرار عدم صلاحیت به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد تا این مرد بار دیگر محاکمه شود.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟