محصول جدید پژو+تصاویر

خودروساز فرانسوی پژو از محصول جدید خود(Peugeot 301) رونمایی کرد.


توقف صادرات مرغ وتخم مرغ بدلیل آنفلوانزا؛ تخم‌مرغ نیم‌پز نخورید

رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم‌گذار تهران با بیان اینکه صادرات مرغ و تخم مرغ متوقف شده است، گفت: مردم از مصرف مرغ و تخم مرغ نیم پز خودداری ...


ژست ممنوع بازیگر زن مشهور ایرانی+عکس

در این عکس بهنوش طباطبایی را در حال کشیدن سیگار که یکی از ژست های ممنوع است مشاهده می کنید:


توقف صادرات مرغ وتخم مرغ بدلیل آنفلوانزا؛ تخم‌مرغ نیم‌پز نخورید

رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم‌گذار تهران با بیان اینکه صادرات مرغ و تخم مرغ متوقف شده است، گفت: مردم از مصرف مرغ و تخم مرغ نیم پز خودداری و این محصولات را به صورت کاملا پخته مصرف کنند.


نشست تکفیری ها برای تعیین جانشین «ابوبکر البغدادی»

منابع آگاه از برگزاری جلسه سرکرده های تکفیری برای تعیین جانشین ابوبکر البغدادی سرکرده گروهک تکفیری داعش در موصل خبر دادند.


مرد افغان به پسر معلول هم رحم نکرد؛ این مرد کثیف به ۱۵ سال زندان محکوم شد اما...

حوادث | سه شنبه ۲۳ شهريور ۹۵ ساعت ۹:۹ | نسخه چاپي

مرد افغان که به اتهام ربودن پسر معلول به 15سال زندان محکوم شده بود بار دیگر در دادگاه محاکمه می شود.

به گزارش رکنا، رسیدگی به این پرونده از 19 خرداد 94 به دنبال شکایت یک زن جوان در دستور کار پلیس قیامدشت قرار گرفت. وی گفت: پسرم به معلولیت جسمی و ذهنی مبتلاست. او برای بازی از خانه بیرون رفت اما وقتی بازگشت بدنش زخمی بود و به شدت گریه می کرد.
وی گفت: وقتی ماجرا را از پسرم پرسدیم فهمیدم یک مرد افغان پسرم را به یک انبار کشانده و قصد آزار او را داشته اما چون پسرم داد و فریاد راه انداخته او را کتک زده و سپس رهایش کرده است.
با شکایت این زن پلیس به انبار مورد نظر رفته و مرد افغان را بازداشت کرد. این مرد افغان که منکر آزار پسربچه معلول بود گفت: مقابل در کارگاه ایستاده بودم که پسر معلول را که در گوشه خیابان ایستاده بود دیدم. او را به داخل کارگاه کشاندم و قصد آزار او را داشتم اما چون داد و فریاد راه انداخت ترسیدم و چند سیلی به صورتش زدم ولی باز هم آرام نشد. و من برای آرام کردن او یک اسکناس 10 هزار تومانی هم به او دادم و گفتم ماجرا را به کسی نگوید.
بنا به این گزارش، این مرد در شعبه 101 دادگاه بخش خاوران محاکمه و به 15سال زندان و پرداخت دیه به خاطر ضرب و شتم پسر بچه محکوم شد اما با اعتراض متهم پرونده با قرار عدم صلاحیت به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد تا این مرد بار دیگر محاکمه شود.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: