اظهار نظر یک دیپلمات پاکستانی درباره سفر روحانی به اسلام آباد

یک دیپلمات ارشد پاکستان معتقد است سفر قریب الوقوع رئیس جمهوری اسلامی ایران به اسلام آباد اگرچه بیشتر با هدف شرکت در اجلاس سران اکو' انجام ...


تامین اجتماعی ۴۰۰۰ میلیارد تومان پول درمان مردم را بدهد

رئیس مرکز بودجه و پایش عملکرد وزارت بهداشت گفت: وزارت بهداشت تنها خواستار دریافت چهار هزار میلیارد تومان طلبی از سازمان تامین اجتماعی است که به ازای آن به مردم خدمات رسانی کرده است.


پیام وزیر ارشاد برای افتخار آفرینی اصغر فرهادی در اسکار

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پی دریافت جایزه اسکار فیلم «فروشنده» اصغر فرهادی پیامی خطاب به وی صادر کرد.


رونمایی از طرح جدید «اسکناس هزار تومانی»

روحانی از طرح جدید «اسکناس ده هزار ریالی» با نقش حافظیه شیراز رونمایی کرد.


با "این ترفند "

چگونه تلگرام خود را حذف کنیم؟

اگر شما هم زمان زیادی در تلگرام می گذرانید و از این شبکه اجتماعی خسته شده اید، می توانید با دنبال کردن ترفند زیر به سادگی حساب کاربری خود را ...


احتمال ازسرگیری مذاکرات صلح سوریه در اواخر ماه میلادی جاری

احتمال ازسرگیری مذاکرات صلح سوریه در اواخر ماه میلادی جاری

جهان | دوشنبه ۲۲ شهريور ۹۵ ساعت ۹:۵۱ | نسخه چاپي

«قدری جمیل» از معارضان سوری از احتمال ازسرگیری مذاکرات حل بحران سوریه در ژنو بعد از ۲۱ ماه میلادی جاری (۳۱ شهریور) خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روسیا الیوم، «قدری جمیل» از معارضان سوری و عضو گروه مسکو روز یکشنبه از احتمال ازسرگیری مذاکرات صلح سوریه در ژنو بعد از ۲۱ ماه سپتامبر جاری (۳۱ شهریور) خبر داد.
جمیل در عین حال گفت: صحبت ها تنها به احتمالات و گمانه زنی ها مربوط است چرا که دفتر استفان دی میستورا نماینده ویژه سازمان ملل در امور سوریه هیچ گونه اطلاعاتی در این خصوص اعلام نکرده است اما احتمال زیاد وجود دارد که دی میستورا از ۲۱ سپتامبر به بعد دعوتنامه ها را به طرف های مذاکرات ارسال نماید.
وی همچنین توافق بین روسیه و آمریکا درباره آتش بس در سوریه را زمینه ساز شرایط برای ازسرگیری مذاکرات ژنو برشمرده و این توافق را بسیار با اهمیت توصیف کرد چرا که به گفته وی توافق مذکور فرصت را برای توقف خونریزی و راهکار سیاسی در سوریه مهیا می نماید.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟