توقف تولید خودروهای فورد

فورد موتور اعلام کرد به مدت یک هفته تولید وانت‌های اف-150 را در کارخانه مونتاژ کانزاس متوقف می‌کند و به‌طور موقت سه کارخانه دیگر خود را به مدت ...


پسر عاشق پیشه نامزد سابقش را زیر کتک کشت +تصاویر

پسر عاشق پیشه نامزد سابق خود را با کتک کشت و سعی داشت قتل او را با داستانی مخفی کند.


طرح تشکیل «ارتش اروپایی» و دلشوره‌های انگلستان

بعد از رای مردم انگلستان به خروج این کشور از اتحادیه اروپا بار دیگر زمزمه هایی درباره تشکیل ارتش واحد اروپایی به گوش می رسد که چالشی بزرگ برای انگلیس محسوب می شود.اتفاقی بی‌سابقه روی آنتن زنده «هفت»

در یک اتفاق بی سابقه دوربین برنامه «هفت» به اشتباه استودیو برنامه را در حالی نشان داد که منتقد برنامه سیگار و زیرسیگاری به دست بود.


احتمال ازسرگیری مذاکرات صلح سوریه در اواخر ماه میلادی جاری

احتمال ازسرگیری مذاکرات صلح سوریه در اواخر ماه میلادی جاری

جهان | دوشنبه ۲۲ شهريور ۹۵ ساعت ۹:۵۱ | نسخه چاپي

«قدری جمیل» از معارضان سوری از احتمال ازسرگیری مذاکرات حل بحران سوریه در ژنو بعد از ۲۱ ماه میلادی جاری (۳۱ شهریور) خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روسیا الیوم، «قدری جمیل» از معارضان سوری و عضو گروه مسکو روز یکشنبه از احتمال ازسرگیری مذاکرات صلح سوریه در ژنو بعد از ۲۱ ماه سپتامبر جاری (۳۱ شهریور) خبر داد.
جمیل در عین حال گفت: صحبت ها تنها به احتمالات و گمانه زنی ها مربوط است چرا که دفتر استفان دی میستورا نماینده ویژه سازمان ملل در امور سوریه هیچ گونه اطلاعاتی در این خصوص اعلام نکرده است اما احتمال زیاد وجود دارد که دی میستورا از ۲۱ سپتامبر به بعد دعوتنامه ها را به طرف های مذاکرات ارسال نماید.
وی همچنین توافق بین روسیه و آمریکا درباره آتش بس در سوریه را زمینه ساز شرایط برای ازسرگیری مذاکرات ژنو برشمرده و این توافق را بسیار با اهمیت توصیف کرد چرا که به گفته وی توافق مذکور فرصت را برای توقف خونریزی و راهکار سیاسی در سوریه مهیا می نماید.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: