ادعای رویترز درباره هواپیمایی آسمان تکذیب شد

سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد که شرکت هواپیمایی آسمان تقاضایی مبنی بر صدور مجوز پرواز به اروپا از این سازمان نداشته است.


خودروهای منتخب سال از نگاه تاپ‌گیر+تصاویر

این روند هر ساله بسیاری از مجلات تخصصی خودرواست که کارشناسان و اهل فن به بررسی آن می‌پردازند و مرجع خوبی برای انتخاب مشتریان محسوب می‌شود.


ادعای حمله با شوکر برقی به زن دستفروش اهوازی +عکس/ شهرداری تکذیب کرد

در ساعت های اخیر خبرهای ضد و نقیض درباره مرگ زن دستفروش اهوازی در حمله ماموران شهرداری اهواز با شوکر منتشر شد. عکس این زن نیز به صورت گسترده ...


بنزهایی که تاکنون ندیده اید+تصاویر

اولین سری از عکس های اختصاصی عصر ایران از موزه بنز را می توانید ببیند.


فحاشی به زنان بخاطر نوع پوشش؛ ۱۲ نوجوان خاطی روانه زندان شدند

حوادث | يكشنبه ۲۱ شهريور ۹۵ ساعت ۹:۲۷ | نسخه چاپي

دو نوجوان به اتهام توهین به چند زن برای پوشیدن شلوارک در جنوب فرانسه روانه زندان شدند.

دو نوجوان به اتهام حمله به 2 خانواده در جنوب فرانسه برای پوشش زنان شان در بازداشت بسر می برند. دو زوج همراه فرزندان شان در شهر تولون واقع در جنوب فرانسه مشغول دوچرخه سواری بودند که از سوی 12 نوجوان مورد آزار قرار گرفتند. زنان این خانواده به اتهام پوشیدن شلوارک از سوی نوجوانان مورد هتاکی قرار گرفتند که بی احترامی ها منجر به اعتراض همسران این زنان شد که همین سرآغاز نزاع و درگیری بوده است. مردان در مقابل دیدگان خانواده های شان به طرز وحشیانه ای از سوی باند نوجوانان مورد ضرب و شتم قرار گرفتند. برنارد ماکال، دادستان محلی اذعان داشته نوجوانان حرف های توهین آمیزی به این خانم ها زده اند و به رغم درخواست همسران شان مبنی بر رعایت احترام آنها را نیز مورد ضرب و شتم قرار دادند. اقدام تحریک آمیز این نوجوانان با هدف وادار کردن واکنش از سوی مردان صورت گرفته است. دو نفر از اعضای این باند نوجوانان 17 و 19 ساله بازداشت و روانه زندان شدند. تحقیقات اولیه پیرامون شناسایی سایر اعضای این گروه نیز آغاز شده است. همچنین ممنوعیت استفاده از بورکینی، مایوی اسلامی در فرانسه نیز بشدت از سوی برخی مجکوم شده است. اخیرا اختلاف عقیده بر سر پوشش در فرانسه موجب اخلال در نظم عمومی شده است.

منبع: دیلی میل

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: