ثروت این ۸ نفر با دارایی نیمی از مردم جهان برابری می‌کند

شکاف طبقاتی و مالی در جهان بهحدی رسیده است که در حال حاضر ثروت هشت مرد به اندازه ۳.۶ میلیارد جمعیت جهان است.


تصاویر تاریخی از مصاحبه مطبوعاتی امام پس از فرار شاه

پس از خروج شاه از کشور مردم در کوتاه‌ترین زمان ممکن، از طریق سازماندهی مساجد برقراری امنیت در بیشتر نقاط تهران را به عهده گرفتند و عملا ارتش ...


زیباترین زنان جهان در کدام کشورها هستند+تصاویر

در این رده بندی که توسط سایت بسیار معتبر UCITYGUIDES صورت گرفته ده تا از کشور هایی که زیباترین زنان را دارند طبق این رده بندی مشاهده می کنید.


دفتر یاسر هاشمی و مشاوران آیت الله پلمب شد

دفتر یاسر هاشمی فرزند آیت الله هاشمی رفسنجانی و تعدادی از مشاوران آیت الله پلمب شد.


خروسک؛ آزاردهنده اما موقت

مجرای تنفسی در کودکان باریک است، به‌همین سبب هنگام التهاب مخاطی و تنگی در این ناحیه، فرد دچار علائم تنفسی می‌شود. کروپ یا خروسک در اثر ...


آل سعود مکه ومدینه راغصب کرده؛ جهان اسلام علیه شجره خبیثه متحد شود

آل سعود مکه ومدینه راغصب کرده؛ جهان اسلام علیه شجره خبیثه متحد شود

سیاست | يكشنبه ۲۱ شهريور ۹۵ ساعت ۸:۳۲ | نسخه چاپي

مشاور فرهنگی- رسانه ای فرمانده کل سپاه با بیان اینکه آل سعود مدینه و مکه را غصب کرده است، گفت: باید فکری برای اداره حرمین شریفین کرد. جهان اسلام باید علیه این شجره خبیثه ملعونه متحد شود.
حمیدرضا مقدم فر در گفتگو با خبرگزاری مهر با اشاره به پیام اخیر مقام معظم رهبری به کنگره جهانی حج، اظهار داشت: یکی از مواردی که مقام معظم رهبری متذکر شده اند ماهیت رژیم آل سعود در موقعیت فعلی جهان است.
وی با بیان اینکه ایشان فرمودند ماهیت رژیم آل سعود شجره ملعونه است، افزود: شجره ملعونه از تعابیری است که در منابع دینی ما وجود دارد و در قرآن و روایات هم آمده است.
مشاور فرهنگی- رسانه ای فرمانده کل سپاه ادامه داد: در معارف ما بنی امیه را شجره معلونه می دانند که در طول حکومت خود جنایات زیادی انجام داده و مهمترین آن واقعه کربلا و عاشورا است.
مقدم فر خاطرنشان کرد: تعبیری که مقام معظم رهبری فرمودند نشان داد که این شجره ملعونه و خبیت شکل بنی امیه را دارد و بنی امیه بالاترین جنایات را انجام می داد و نابود شد.
وی با تاکید بر اینکه مسیری که آل سعود در پیش گرفته همان مسیر بنی امیه و آل مروان است، گفت: این مسئله که این شجره خبیثه ملعونه در شرایط امروز چه برنامه ای دارد نکته مهمی است.
مشاور فرهنگی- رسانه ای فرمانده کل سپاه تحقق افعال شیطان بزرگ در منطقه را توسط آل سعود دانست و ادامه داد: آل سعود می خواهد رفتار، اهداف و راهبردهای شیطان بزرگ را در منطقه محقق کند و این هیچ شباهتی به اسلام و مبانی اسلامی ندارد و همان خطی است که صهیونیست ها دنبال می کنند.
راهبرد صهیونیست ها در منطقه با عنوان خادم الحرمینی پیگیری می شود
مقدم فر با اشاره به اینکه راهبرد صهیونیست ها در منطقه با تابلو و عنوان حکومت اسلامی و خادم الحرمینی پیگیری می شود، گفت: پرچم و عنوان بنی امیه نیز اسلامی بود اما در طول تاریخ علیه اسلام حرکت کردند و بزرگترین ضربات را به اسلام و مسلمانان زدند.
وی اظهار داشت: کاری که امروز آل سعود می کند در راستای تحقق اهداف عملیاتی صهیونیست ها، شیطان بزرگ و نظام سلطه است. فاجعه ای که آنها سال گذشته در منا بوجود آوردند اگر نگوییم عمدی بوده است باید بگوییم این رژیم که عنوان خادم الحرمینی دارد نه تنها عرضه و توان اداره امکان مقدس را ندارد بلکه به دلیل شهوت رانی، دنیا گرایی و فساد اهمیتی به مسلمانان و مناسک اسلامی نمی دهند.
مشاور فرهنگی- رسانه ای فرمانده کل سپاه با بیان اینکه آل سعود از اداره حرمین شریفین ناتوان است، خاطرنشان کرد: باید فکری برای اداره حرمین شریفین کرد. جهان اسلام باید علیه این شجره خبیثه ملعونه متحد شود.
وی افزود: متاسفانه در یک سال گذشته مسئولان مربوطه در خصوص پیگیری فاجعه منا کوتاهی کرده اند. امروز باید ابتدا یک حرکت حقوقی انجام بگیرد. مسئولان دیپلماسی و دولتی ما باید آنچه در توان داشتند را در یک سال گذشته انجام می دادند. نکته دیگر مباحث روشنگری و بیداری مسلمانان است.
آل سعود عرضه و توان اداره امکان مقدس را ندارد
مقدم فر ادامه داد: امروز جهان اسلام باید نسبت به شجره خبیثه ملعونه آگاه باشد و بداند ماهیت آل سعود ماهیتی صهیونیست است. ماهیت آنها، نفاق گونه است. در این زمینه کم کاری شده است.
وی با تاکید بر اینکه ما باید عکس آل سعود عمل کنیم، تصریح کرد: حمایت ما از جبهه مقاومت و جریان مقاومت باید تقویت شود. باید به دنیا بدون تعارف اعلام کنیم که از تمام مستضعفین عالم حمایت می کنیم. هر کسی در هر کجای دنیا علیه صهیونیست ها و شیطان بزرگ اقدام کند باید ما را کمک و یاور خود بداند.
مشاور فرهنگی- رسانه ای فرمانده کل سپاه افزود: جنایت صعودی ها نسبت به حجاج ابعاد زیادی دارد و امسال آنها تلاش کردند ایرانی ها به حج مشرف نشوند. خانه خدا ملک پدری آل سعود و اجدادش نیست که بخواهند اراده کنند و بگویند چه کسی برود و چه کسی نرود!
آل سعود مدینه و مکه را غصب کرده است
مقدم فر با اشاره به اینکه آل سعود مدینه و مکه را غصب کرده است، تاکید کرد: این مراکز متعلق به تمام مسلمانان است. آل سعود امسال از حضور حجاج ایرانی در مناسک حج جلوگیری و بهانه های مختلفی درست کردند تا بتوانند این اقدام را انجام دهند.
وی تصریح کرد: آل سعود در تبلیغاتش می خواست، نشان دهد که ایران شروط آنها را نپذیرفته و به قواعد حج پایبند نیست اما تمام دنیای اسلام فهمیده است که آنها دروغ می گویند و بدنبال این هستند که در مقابل حجاج ایرانی سد ایجاد کنند.
مشاور فرهنگی- رسانه ای فرمانده کل سپاه خاطرنشان کرد: کسانی که صد عن سبیل الله می کنند حتما شکست خورده هستند و مورد غضب الهی واقع می شوند.
وی با بیان اینکه آل سعود نشان داده که در پایان کار است و حرکاتش از موضع اقتدار و تهاجم نیست، گفت: حرکات آل سعود از موضع استیصال است. آل سعود هم مثل آمریکا و صهیونیست ها خود را در حال فروپاشی می بیند.
مقدم فر در پایان افزود: اقدامات آل سعود انتحاری است و دیگر راهی در برابر خود نمی بیند و دست به هر اقدامی می زند.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟