زنده شدن زن ایرانی کشته شده در فاجعه منا!

بعد از گذشت یک سال و اندی زنی که در فاجعه منا جان باخته بود، زنده شد.


زنده شدن زن ایرانی کشته شده در فاجعه منا!

بعد از گذشت یک سال و اندی زنی که در فاجعه منا جان باخته بود، زنده شد.


تصویری از اقدام پهلوانانه کیمیا علیزاده

کیمیا علیزاده بخشی از هزینه درمان ابوالفضل آرمیده قهرمان 15 ساله‌ کشتی که شیمی درمانی می‌کند را متقبل شد.


راه حل جنگ طلبان کنگره آمریکا برای بحران سوریه: ترور «بشار اسد»

یک نشریه آمریکایی با اشاره به تلاش جنگ طلبان حاضر در کنگره آمریکا (شاهین ها) برای روی آوردن به گزینه های نظامی شدید در قبال سوریه از پیشنهاد آنها برای ترور رئیس جمهوری این کشور خبر داد.محور فیرزکوه - قائمشهر باز شد

جامعه | يكشنبه ۲۱ شهريور ۹۵ ساعت ۷:۵۴ | نسخه چاپي

مدیر راهداری مازندران گفت که محور فیروزکوه - قائمشهر پس از پاکسازی مسیر توسط راهداران باز شده و هم اکنون تردد در آن جریان دارد.
عباسعلی نجفی جمعه شب در گفت و گو با ایرنا افزود: این مسیر شامگاه جمعه بر اثر بارندگی رگباری و انباشت گل و لای بر سطح جاده در منطقه شیرگاه از جمله ورود سیلاب به داخل تونل این منطقه بسته شده بود.
وی گفت که با تلاش گروههای راهداری این مسیر پس از 2 ساعت انجام عملیات پاکسازی باز شد ولی هم اکنون تردد در آن به صورت دو طرفه در باند غربی (جاده قدیم) برقرار است.
نجفی افزود : هم اکنون باند شرقی یا جاده جدید به خاطر سیل گیر بودن و ادامه بارندگی بسته است و این وضعیت تا فردا یکشنبه ادامه خواهد داشت.
وی همچنین گفت که در حال حاضر ترافیک در محور سوادکوه به خاطر چند ساعت بسته بودند سنگین است.
در همین حال مرکز مدیریت راههای کشور هم اعلام کرد که تمامی محورهای مازندران منتهی به پایتخت هم اکنون دارای ترافیک سنگین است.
بر اساس گزارش این مرکز ، در حال حاضر ترافیک در محور تهران به آمل حدفاصل پلور تا گزنک و در محور کرج - چالوس در برخی مقاطع مسیر ترافیک نیمه سنگین است.
این گزارش حاکیست که در محور دماوند - قائمشهر محدوده شیرگاه و کارسالار ترافیک سنگین است.
مرکز مدیریت راههای کشور وضعیت جوی را در هر سه محور مازندران منتهی به تهران بارندگی و در ارتفاعات وضعیت هوا را مه آلود اعلام کرد.
پلیس راه نیروی انتظامی هم اعلام کرد که ممنوعیت موقت تردد کامیون در محور هراز در پی روان شدن بار ترافیک هم اکنون لغو شده است.
ممنوعیت موقت تردد کامیون در این محور حوالی ساعت 18 امروز به خاطر ترافیک سنگین حاکم بر محور به اجرا گذاشته شده بود.
به طور معمول پلیس راه در تعطیلات پایان هفته و دیگر تعطیلات رسمی کشور تردد کامیون و تریلر را در محورهای استان ممنوع اعلام می کند.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: