5 شیطنت خانه‌ تکانی که نمی‌دانید!

آهسته می‌آید. درست مثل نسیم‌هایش که آرام‌آرام تن خشک درخت‌ها را نوازش می‌کنند تا دوباره زنده شوند. بهار آهسته می‌آید، درست مثل غنچه‌هایی ...


5 شیطنت خانه‌ تکانی که نمی‌دانید!

آهسته می‌آید. درست مثل نسیم‌هایش که آرام‌آرام تن خشک درخت‌ها را نوازش می‌کنند تا دوباره زنده شوند. بهار آهسته می‌آید، درست مثل غنچه‌هایی ...


افزایش کشت، تولید و قاچاق مواد مخدر در دنیا

در شرایط حاضر عوامل اصلی بروز این مسئله یعنی کشت و تولید و قاچاق مواد نیز در حال افزایش و گسترش NPSنیز نگران کننده است.


افشای برنامه محرمانه انتخاباتی احمدی نژاد

یک منبع نزدیک به محمود احمدی نژاد، از برنامه محرمانه انتخاباتی رئیس جمهور سابق پرده برداشت.


5 شیطنت خانه‌ تکانی که نمی‌دانید!

آهسته می‌آید. درست مثل نسیم‌هایش که آرام‌آرام تن خشک درخت‌ها را نوازش می‌کنند تا دوباره زنده شوند. بهار آهسته می‌آید، درست مثل غنچه‌هایی که با ناز، چشم باز می‌کنند تا به زندگی لبخند بزنند و بهار آهسته می‌آید....به خانه ما. برای آمدنش باید مهیا شویم.


علت صراحت رهبری دربرابر آل سعود/ عبور عربستان از خط قرمزهای اسلام

علت صراحت رهبری دربرابر آل سعود/ عبور عربستان از خط قرمزهای اسلام

سیاست | شنبه ۲۰ شهريور ۹۵ ساعت ۱۱:۴۳ | نسخه چاپي

امام جمعه موقت اهواز، دلیل صراحت رهبر انقلاب در قابل اقدامات آل سعود را عبور عربستان از خطوط قرمز جهان اسلام دانست و گفت:این پیام به استراتژی نظام و مسلمانان برخورد با آل سعود تبدیل شده است.
حجت الاسلام حاجتی در گفتگو با خبرگزاری مهر، با تببین پیام رهبر انقلاب اسلامی در آستانه حج امسال اظهارداشت: پیام امسال رهبر ی  در بزرگداشت شهدای فاجعه منا ویژگی خاص خود را داشت که در راس آن افشاگری بی سابقه، بی پرده و صریح  علیه خاندان آل سعود  و تببین ماهییت این خاندان جائر، ظالم و دست نشانده بود که استفاده از لفظ شجره معلونه در این پیام امری بی سابقه است.
امام جمعه موقت اهواز، افزود: این جمله کاملا با واقعیت تطبیق دارد که بگوییم امام(ره)  امریکا را بیرون کردند و رهبر انقلاب نیز در حرکت در خط واقعی حضرت امام(ره) موفق شدند آمریکا را از منطقه بیرون کنند.
وی ادامه داد: عظمت حضرت آقا به جهت ویژگی های عبودتی خاص ایشان و اطاعت و حرکت در خط امام(ره) است و می توان گفت که رهبرانقلاب آئینه تمام نمای فکر، فرهنگ، شخصیت اللهی و آرمان های امام خمینی است.
حاجتی در پاسخ به این سوال که دلیل صراحت پیش از پیش رهبر انقلاب در مقابل اقدامات آل سعود چیست؟ گفت: موضوعی که مشخص است، این است که آل سعود ابزاری بیش برای استکبار جهانی نیست. اتاق فکر ی که متاسفانه حرمین و شریفین را در اختیار خود گرفته از میان شخصیت های آل سعود نیروگیری نکرده، بلکه این اتاق فکر در سرویس های امنیتی و جاسوسی غرب است.
امام جمعه موقت اهواز، افزود: آل سعود فقط ابزاری است که موظف است نقش حکام مسلمان حجاز را بازی کند و به دروغ خود را خادم الحرمین بنامد تا جریانات صهیونیستی بهتر بتوانند به اهداف خود برسند.
حاجتی با بیان اینکه اعمال وقیحانه آل سعود اخیرا رنگ دیگری به خود گرفته و به صورت مضاعف خطوط قرمز را در جهان اسلام پشت سر گذاشته است، گفت: قبلا حضرت آقا پیرامون حمله سفاکانه آل سعود به یمن بیان فرموده بودند که «درگذشته حکام آل سعود افرادی بودند که جانب احتیاط را رعایت می کردند و ما هم بعضعا آنها را به مدارا می شناختیم» اما با تدابیر راهبردی حضرت آقا و حمایت های شفاف از سوی ملت های مسلمان منطقه، عرصه بر آمریکا و آمریکائی ها تنگ شد و لذا ماموریتی که به سردمداران آل سعود محول شد، حمله بدون ملاحظه به خطوط قرمزی بود که قبلا سعی می کردند از آن عبور نکنند.
وی یادآور شد: تصرف و سرکوب مردم بحرین که نوعا تظاهرات مسالمت آمیز داشتند، حمله بی سابقه به یمن، دخالت های بدون دلیل  و موضیانه و کشتار سفاکانه مردم سوریه، دخالت های قطعی در اغتشاشاتی که در عراق به وجود آمد و مشارکت علنی در انفجارهایی که بیش از ۷ هزار کشته از عراقی ها برجای گذاشت، تلاش علنی در جهت محاصره و منکوب کردن جریان حزب الله در لبنان، تلاش آشکار در جهت منکوب کردن دولت شیعی در عراق، دخالت و پشتیبانی از کشتار شیعیان پاکستان، همه اینها ماموریت های جدیدی است که حکام آل سعود بر عهده گرفته و این ماموریت جدید در واقع سیاست جدید آمریکا در منطقه است؛ چراکه این شیطان بزرگ از مبارزه مستقیم با مردم مسلمان منطقه ناامید شده و رو به جنگ نیایتی آورده و در جهت اجرای این جنگ نیابتی، ماموریتی را به آل سعود داده است.
امام جمعه موقت اهواز، دیدار آشکار و علنی سران آل سعود با سران رژیم صهیونیستی را عبور عربستان از خطوط قرمز جهان اسلام دانست و گفت: نمونه دیگر، حضور ترکی فیصل در جمع منافقین در پاریس بود که در آن جلسه به ایران حمله کرد و تمام این اقدامات، ماموریت حکام نوپا و خام آل سعود است که از امریکا گرفته است.
وی با بیان اینکه صراحت پیام رهبری انقلاب چند نکته را در پی دارد، گفت: یکی آنکه باید مسلمین نگران ماموریت های بعدی آل سعود باشند مخصوصا در حج امسال؛ از پیام آقا این گونه بر می آید که ایشان نگرانی جدی برای حاجیان دارند و از مردم هم خواستند برای آنکه امنیت حجاج فراهم شود، دعا کنند.
حاجتی ادامه داد: مطلب دیگر که از صراحت لهجه آقا بدست می آید، آن است که باید به صورت تهاجمی با توطئه های آل سعود برخورد کرد و نه به صورت انفعالی، چراکه همه اقدامات آنها نیابتی است و از آمریکا ماموریت گرفته اند. خصوصا سیاستمداران و دولتمردان ما حتما باید از این تفکر اشتباه که «مدارا با رژیم آل سعود نرمش آنان را در پی خواهد داشت» پرهیز کنند. فجایعی که آل سعود انجام می دهد به نیابت است و هرگونه کرنشی در مقبال آنها میدان دادن به شیطان است.
وی تاکید کرد: روح حاکم بر پیام آقا این است که باید در مقابل آل سعود ایستاد تا مجبور به پذیرش حقوق مسلمانان شوند .همچنانکه اگر نبود تهدید جانانه رهبری در سال گذشته، خدا می داند سر بقیه حجاج ما چه بلایی می آوردند و امروز آن سخنرانی و آن جمله تهدید آمیز تبدیل به استراتژی نظام و مسلمانان در برخورد با آل سعود شده است.
امام جمعه موقت اهواز، در پایان خاطرنشان کرد: هم دولتمران ما و هم امت اسلامی در سراسر جهان باید نحوه جهت گیری شان در برابر آل سعود با پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی هماهنگ باشد تا ماموریت آل سعود در منطقه به نمایندگی از امریکا با شکست مواجهه شود.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟