وقتی مرداب «گل»، دختران جوان را می‌بلعد؛ مخدری صنعتی در پوشش گیاهی سنتی

در بین مواد تخدیری و محرکی که مصرف آن در میان برخی جوانان شایع است،مخدر «گل» از مواد اعتیاد آور نسبتاً نوظهوری است که اثرات و عوارض تخریبی جسمانی ...


طبیعت زیبای اندونزی

فلگرا اگا یک عکاس با استعداد در جاکارتا فعالیت می کنید تصاویر زیبایی از مناظر طبیعی در اندونزی را به ثبت رسانده است.


زلزله 6.5 ریشتری در اندونزی؛ 54 کشته و 78 نفر زخمی تاکنون!

زلزله ای 6.5 ریشتری در جزیره سوماترا اندونزی منجر به مرگ حداقل 54 نفر و زخمی شدن 78 شده است.


ترافیک سنگین در محور سمنان ـ مازندران

جامعه | شنبه ۲۰ شهريور ۹۵ ساعت ۱۰:۱۳ | نسخه چاپي

ترافیک در بیشتر محورهای مازندران به پدیده عادی تبدیل شده است و ترافیک محور مازندران ـ سمنان در روزهای پایانی هفته تا 20 کیلومتر هم رسیده است.

، محور سمنان ـ مازندران در ایام تعطیلات به‌ویژه روزهای پایانی هر هفته شاهد ترافیک سنگین و ترافیک چند کیلومتری است.

طرح چهاربانده کرده محور کیاسر تاکام مدتی به‌صورت جدی در دستور کار بوده و مدتی نیز مسکوت مانده است در صورتی‌که این پروژه اجرایی شود شاهد کاهش ترافیک در این محور هستیم.

مردم روستاهای بسیار در مناطق دودانگه و چهاردانگه در این محور در حال تردد هستند که در روزهای پایانی هفته ترافیک حدود 20 کیلومتری را به وجود می‌آورد.

رئیس پلیس راه مازندران در این‌باره در گفت‌وگو با فارس، اظهار کرد: در حال حاضر وضعیت ترافیک از محدوده تاکام محور سمنان ـ مازندران به‌صورت نیمه سنگین است.

جعفر محمدنژاد ادامه داد: با توجه به وجود روستاهای حومه این محور طرح یک‌طرفه به مدت طولانی در محور سمنان ـ مازندران اعمال می‌شود به همین دلیل از ساعت 19 امروز طرح یک‌طرفه به مدت محدود اعمال شده است.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی در مورد چهاربانده کردن محور سمنان مازندران در گفت‌وگو با فارس، اظهار کرد: طی جلسه‌ای که با معاونان وزیر راه و مدیرکل راه و شهرسازی مازندران برگزار شد مقرر شد بازدیدی از این طرح صورت گرفته که انجام شد.

علی‌اصغر یوسف‌نژاد بیان کرد: در این بازدید قرار شد آنچه که مربوط به نمایندگان مجلس بوده پیگیری موضوع، اطلاع‌رسانی و وظیفه مسؤولان مازندران بحث تأمین منابع بوده است.

وی با بیان اینکه مقرر شد مشکلات اجرایی منطقه توسط استانداری حل و فصل شود، تصریح کرد: به صورت جدی پیگیر این موضوع هستیم چرا که این موضوعی است مورد تقاضا و انتظار مردم است.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس در پایان گفت: این جاده تنها مربوط به ساری یا مازندران نیست جاده فراتر استان بلکه جاده ملی است.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: