قتل فجیع دو جوان در قروه

دو جوان در شهرستان قروه در کردستان به شکل فجیعی به قتل رسیدند.تسلط کامل ارتش سوریه بر «تدمر»؛ عقب راندن تروریست های داعش

منابع خبری اعلام کردند که شهر «تدمر» در استان «حمص» سوریه تحت کنترل کامل نیروهای ارتش این کشور قرار دارد.


قتل فجیع دو جوان در قروه

دو جوان در شهرستان قروه در کردستان به شکل فجیعی به قتل رسیدند.


بزرگترین غار یخی جهان

بزرگترین غار جهان با طول 42 کیلومتر در کشور اتریش واقع شده است. آيزرايسنولت، بزرگترين غار يخی جهان به حساب می آيد كه در منطقه ورفن اتريش قرار ...


چهار محور اولین نشست هیات اجرایی بعد از المپیک؛ پولادگر توضیح دهد

چهار محور اولین نشست هیات اجرایی بعد از المپیک؛ پولادگر توضیح دهد

ورزش | جمعه ۱۹ شهريور ۹۵ ساعت ۱۱:۱۱ | نسخه چاپي

چهل و نهمین نشست اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک در حالی روز شنبه برگزار می شود که تشریح عملکرد کاروان ایران و گزارش عملکرد تکواندو در المپیک از مهترین محورهای آن به حساب می‌آید.
به گزارش خبرگزاری مهر، اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک که یک هفته پیش از سی و یکمین دوره بازی های المپیک آخرین نشست خود را برگزار کردند، اولین نشست بعد از اتمام این دوره بازی ها را فردا شنبه برگزار می کنند تا در مورد مهمترین موضوع روز مربوط به این کمیته بحث و بررسی های لازم را داشته باشند. 
این چهل و نهمین نشست اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک به حساب می آید که برای برگزاری آن از تمام اعضا دعوت شده ساعت ۷ صبح در محل کمیته حاضر باشند. گزارش عملکرد کاروان ورزش ایران در المپیک ریو یکی از محورهای نشست روز شنبه اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک است که باید توسط اصغر رحیمی، سرپرست کاروان تشریح و در اختیار دیگر اعضا قرار بگیرد. 
اما به جز این برای برگزاری نشست چهل و نهم هیات اجرایی کمیته ملی المپیک سه محور دیگر نیز در نظر گرفته شده است، ارائه گزارش عملکرد تکواندو در المپیک توسط سید محدپولادگر رئیس فدراسیون که خود از اعضای هیات اجرایی است، یکی از مهمترین موضوعات نشست فردا به حساب می آید. 
همچنین بحث و بررسی های مالی و میزان بودجه تخصیصی به فدراسیون ها در کنار بررسی آخرین وضعیت ورزش و کاروان ایران برای حضور در بازی های ساحلی ( ۳ تا ۱۲ مهرماه - دانانگ ویتنام) از دیگر محورهایی است که برای نشست فردا تعیین شده است.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: