از «افشین یداللهی» چه خاطرات خوشی داریم؟

خبر تلخ درگذشت «افشین یداللهی» در واپسین روزهای سال به یکباره همه را شوکه کرد تا به تلخی های این سال سخت اضافه کند. شاعری که با ترانه هایش خاطرات ...


با پرجمعیت‌ترین جزیره جهان آشنا شوید

جزیره «میگینگو» در کنیا را از نظر تراکم، پرجمعیت‌ترین جزیره جهان می‌شناسند که با ۱۳۱ خانه جمعیتی ۱۰۰۰ نفری دارد.


از «افشین یداللهی» چه خاطرات خوشی داریم؟

خبر تلخ درگذشت «افشین یداللهی» در واپسین روزهای سال به یکباره همه را شوکه کرد تا به تلخی های این سال سخت اضافه کند. شاعری که با ترانه هایش خاطرات خوشی داشتیم. این ترانه ها را مرور کنیم.


به چه شرطی صنعت خودرو از رکود خارج می شود؟

چنانچه خوروسازی های داخلی همکاری خود را با شرکتهای مطرح غربی شروع کرده و تولیدات خود را با قیمت های نجومی عرضه نکنند و شرایط ویژه فروش به نفع مشتری درنظر بگیرند می توان امیدوار بود چرخ های این صنعت در سال آینده بچرخد.چهار محور اولین نشست هیات اجرایی بعد از المپیک؛ پولادگر توضیح دهد

چهار محور اولین نشست هیات اجرایی بعد از المپیک؛ پولادگر توضیح دهد

ورزش | جمعه ۱۹ شهريور ۹۵ ساعت ۱۱:۱۱ | نسخه چاپي

چهل و نهمین نشست اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک در حالی روز شنبه برگزار می شود که تشریح عملکرد کاروان ایران و گزارش عملکرد تکواندو در المپیک از مهترین محورهای آن به حساب می‌آید.
به گزارش خبرگزاری مهر، اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک که یک هفته پیش از سی و یکمین دوره بازی های المپیک آخرین نشست خود را برگزار کردند، اولین نشست بعد از اتمام این دوره بازی ها را فردا شنبه برگزار می کنند تا در مورد مهمترین موضوع روز مربوط به این کمیته بحث و بررسی های لازم را داشته باشند. 
این چهل و نهمین نشست اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک به حساب می آید که برای برگزاری آن از تمام اعضا دعوت شده ساعت ۷ صبح در محل کمیته حاضر باشند. گزارش عملکرد کاروان ورزش ایران در المپیک ریو یکی از محورهای نشست روز شنبه اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک است که باید توسط اصغر رحیمی، سرپرست کاروان تشریح و در اختیار دیگر اعضا قرار بگیرد. 
اما به جز این برای برگزاری نشست چهل و نهم هیات اجرایی کمیته ملی المپیک سه محور دیگر نیز در نظر گرفته شده است، ارائه گزارش عملکرد تکواندو در المپیک توسط سید محدپولادگر رئیس فدراسیون که خود از اعضای هیات اجرایی است، یکی از مهمترین موضوعات نشست فردا به حساب می آید. 
همچنین بحث و بررسی های مالی و میزان بودجه تخصیصی به فدراسیون ها در کنار بررسی آخرین وضعیت ورزش و کاروان ایران برای حضور در بازی های ساحلی ( ۳ تا ۱۲ مهرماه - دانانگ ویتنام) از دیگر محورهایی است که برای نشست فردا تعیین شده است.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟