گران ترین و لوکس ترین خانه در آمریکا را ببینید + تصاویر

خانه ای که در اینجا برایتان خواهیم گفت در شهر سانفرانسیسکو و با نمایی رو به پل گلدن گیت ساخته شده است. این خانه بیش از 80میلیارد تومان قیمت داشته و دارای هفت اتاق خواب, هفت حمام به همراه استخر و سونا می باشد. این خانه 900 متر مربع مساخت داشته و از طراحی زیبایی بهره می برد


مبلغ ۱۰هزار تومان به مشترکان تلفن ثابت بازگردانده می‌شود

وزیر ارتباطات مخابرات را وادار به بازگرداندن مبالغ اضافه دریافتی کرد. تسنیم گزارش جامعی از افزوده شدن بند جدید و عجیبی در قبوض تلفن‌های ثابت ...


گرانی میوه برای ایرانی‌ها، ارزانی برای خارجی‌ها

از هفته‌های پایانی تیرماه امسال تا پایان شهریورماه قیمت انواع میوه که عمده آنها در سبد صادراتی ایران نیز قرار دارند، افزایش قیمت داشته‌ است.


چگونه بفهمیم اکانت شبکه اجتماعی ما هک شده است

اخیرا شبکه‌های اجتماعی یکی از نزدیک‌ترین دوستان افراد جامعه محسوب می‌شود به طوری که هر فرد خواه بزرگسال یا نوجوان یا حتی کودک، از یک یا چند ...


کپی چینی نوت ۷+عکس

چینی‌ها نگذاشتند کفن نوت 7 خشک شود چراکه با تولد انواع و اقسام گوشی‌های مشابه سعی می‌کنند یادش را گرامی بدارند!


چهار محور اولین نشست هیات اجرایی بعد از المپیک؛ پولادگر توضیح دهد

چهار محور اولین نشست هیات اجرایی بعد از المپیک؛ پولادگر توضیح دهد

ورزش | جمعه ۱۹ شهريور ۹۵ ساعت ۱۱:۱۱ | نسخه چاپي

چهل و نهمین نشست اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک در حالی روز شنبه برگزار می شود که تشریح عملکرد کاروان ایران و گزارش عملکرد تکواندو در المپیک از مهترین محورهای آن به حساب می‌آید.
به گزارش خبرگزاری مهر، اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک که یک هفته پیش از سی و یکمین دوره بازی های المپیک آخرین نشست خود را برگزار کردند، اولین نشست بعد از اتمام این دوره بازی ها را فردا شنبه برگزار می کنند تا در مورد مهمترین موضوع روز مربوط به این کمیته بحث و بررسی های لازم را داشته باشند. 
این چهل و نهمین نشست اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک به حساب می آید که برای برگزاری آن از تمام اعضا دعوت شده ساعت ۷ صبح در محل کمیته حاضر باشند. گزارش عملکرد کاروان ورزش ایران در المپیک ریو یکی از محورهای نشست روز شنبه اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک است که باید توسط اصغر رحیمی، سرپرست کاروان تشریح و در اختیار دیگر اعضا قرار بگیرد. 
اما به جز این برای برگزاری نشست چهل و نهم هیات اجرایی کمیته ملی المپیک سه محور دیگر نیز در نظر گرفته شده است، ارائه گزارش عملکرد تکواندو در المپیک توسط سید محدپولادگر رئیس فدراسیون که خود از اعضای هیات اجرایی است، یکی از مهمترین موضوعات نشست فردا به حساب می آید. 
همچنین بحث و بررسی های مالی و میزان بودجه تخصیصی به فدراسیون ها در کنار بررسی آخرین وضعیت ورزش و کاروان ایران برای حضور در بازی های ساحلی ( ۳ تا ۱۲ مهرماه - دانانگ ویتنام) از دیگر محورهایی است که برای نشست فردا تعیین شده است.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: