رونمایی هیوندای از نسل جدید پیشرانه هایش (+عکس)

این موتور با آخرین نسخه گیربکس های اتوماتیک دبل کلاچ هیوندای ترکیب شده که تعویض دنده های نرم و سریع تر را نسب به گذشته به همراه دارد


رونمایی هیوندای از نسل جدید پیشرانه هایش (+عکس)

این موتور با آخرین نسخه گیربکس های اتوماتیک دبل کلاچ هیوندای ترکیب شده که تعویض دنده های نرم و سریع تر را نسب به گذشته به همراه دارد


انتقاد شدید فرانسه از آزمایش موشکی ایران

فرانسه نگرانی عمیق خود را درباره آزمایش موشک بالستیک ایران بیان کرده و از دبیر کل سازمان ملل خواست تا گزارش کاملی را در این خصوص ارائه دهد.


جراحی موفق نوزادی که معده و کبد او خارج از شکمش بود+ تصاویر

نوزادی در ابوظبی پایتخت امارات که معده و کبد وی خارج از شکم بود توسط پزشکان نجات یافت.<br /><br />


هَمخوابی زن جوان با بهترین دوست شوهرش؛ مرد همسرش را داخل کمد خانه دوست مجردش پیدا کرد+عکس

شوهر جوان وقتی دید زنش برای یک رابطه سیاه به خانه بهترین دوستش رفته است برای غافلگیر کردن آنها وارد خانه دوستش شد اما در خلوتگاه همسر و دوستش ...


دبیرکل اوپک به مقام بنیانگذار جمهوری اسلامی ادای احترام کرد

دبیرکل اوپک به مقام بنیانگذار جمهوری اسلامی ادای احترام کرد

سیاست | پنجشنبه ۱۸ شهريور ۹۵ ساعت ۰:۲۰ | نسخه چاپي

دبیر کل اوپک ضمن ادای احترام به مقام بنیانگذار جمهوری اسلامی گفت: به تمام رهبران کشورهای اسلامی توصیه می‌کنم همگی از امام خمینی راه و روش زندگی را بیاموزند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی آستان، محمد سانوسی بارکیندو، دبیر کل اوپک، عضو دبیرخانه و معاون امور مطالعات سازمان اوپک که شب گذشته وارد تهران شده بودند صبح روز چهارشنبه در حرم مطهر امام خمینی(ره) به مقام بنیانگذار جمهوری اسلامی ادای احترام کردند.
دبیر کل اوپک ضمن ادای احترام به مقام شامخ بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در خصوص ابعاد شخصیتی امام راحل گفت:امام خمینی(ره) یکی از بزرگترین رهبرانی اسلام است که بنیان انقلاب اسلامی برای ملت ایران پایه گذاری کردند. بسیار خوشحال و مفتخرم که این فرصت در اختیارم قرار گرفت که به زیارت ایشان بیایم.
دبیر کل اوپک همچنین ادامه داد:خوشحالم از اینکه امروز در این سرزمین که سرزمین بزرگ اسلام است و در این مکان مقدس جایی که محل خدمت است حضور دارم. امام خمینی(ره) مردی است که توانست خدمت بزرگی به اسلام ارائه کند و مردم شجاع ایران را به پیروزی برساند.
بارکیندو افزود: امام خمینی(ره) نه تنها به ملت ایران بلکه به دین مبین اسلام خدمت رسانی کرد. زمانی که بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران این انقلاب را در ایران به پیروزی رساندند و رهبریت انقلاب را به عهده داشتند یک دانشجو بودم. در آن دوران به عنوان یک دانشجو به همراه عده ای دیگر از دانشجویان اتفاقاتی را که در ایران رخ می داد را با علاقه زیادی پیگیری می کردم.
دبیر کل اوپک در ادامه بیان کرد: آن روزها تلویزیون، اینترنت و هیچ راه ارتباطی به معنای امروزه وجود نداشت و ما بر اساس گزارشگران، خبرنگاران و نویسندگان بزرگی که درباره اتفاقات ایران می نوشتند ازجریانات مطلع می شدیم.
بارکیندو در خصوص کتاب مهمی که راه امام خمینی(ره) را به وی نشان داد، گفت: یکی از کتاب های بسیار مهمی که در این زمینه مطالعه کردم توسط یکی از نویسندگان بزرگ مصری (مرحوم محمد حسنین هیکل) نوشته شده بود. این نویسنده مطالب بسیار زیادی را با توجه به نظرات ایشان و امکان وقوع رویدادهای مهم ایران را در کتابش ذکر کرده بود. کتاب این نویسنده بزرگ را بسیاری از دانشجویان مطالعه می کردند که برای همگی مان آرزوهای بزرگی را ایجاد کرد و امکانات آتی را به وجود آورد.
وی در ادامه تصریح کرد:در سال ۱۹۹۶ برای نخستین بار به ایران آمدم و به محل اقامت امام خمینی(ره) در تهران رفتم وقتی وارد خانه ایشان شدم ناگهان به خود آمدم و دیدم بدون اراده اشک هایم جاری شده، نمی توانستم باور کنم مردی به این بزرگی که انقلاب اسلامی را به پیروزی رسانده و از نظر اسلام در این حد بزرگ است در جایی به این محقری زندگی می کرده است.
بارکیندو افزود:همه رهبران در حد ایشان در تمام تاریخ افرادی منحصر به فرد بودند. دلم می خواهد این پیام در حرم مطهر این بزرگوار به تمام رهبران کشورهای اسلامی برسد که همگی از ایشان راه و روش زندگی را بیاموزند.
دبیر کل اوپک خاطر نشان کرد: امام راحل ساده زیست بودند و افرادی که نیروهای جوان جامعه هستند و قرار است در آینده کشور را اداره کنند زندگی این بزرگوار را مطالعه کنند. مطالعه سوابق تاریخی امام و نوع زندگی ایشان را باید آموخت. امیدوارم خداوند روح ایشان را در بهشت و در آرامش همیشگی قرار دهد. همچنین امید است تمام امت اسلامی با یکدیگر متحد شوند.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟