«نه» سران خلیج فارس به عربستان؛ اتحادت را نمی خواهیم

سی و هفتمین اجلاس دو روزه سران کشورهای عرب حوزه خلیج فارس در حالی در منامه پایتخت بحرین به کار خود خاتمه داد که سعودی ها در مورد تشکیل «اتحاد ...خودروهای منتخب سال از نگاه تاپ‌گیر+تصاویر

این روند هر ساله بسیاری از مجلات تخصصی خودرواست که کارشناسان و اهل فن به بررسی آن می‌پردازند و مرجع خوبی برای انتخاب مشتریان محسوب می‌شود.


گزارش نهایی کمیسیون سوانح درباره علت حادثه سمنان

کمیسیون سوانح راه آهن با انتشار گزارش نهایی خود، خطای کارکنان، نقص فنی و صعب العبور بودن منطقه را بعنوان عوامل اصلی برخورد دو قطار در سمنان ...


حمله میلیاردها حشره به شهری در چین + تصاویر

گوناگون | چهارشنبه ۱۷ شهريور ۹۵ ساعت ۱۹:۳۴ | نسخه چاپي

سایت خبری «پایش»: تصاویری که در اینترنت منتشر شده در اولین نگاه شما را یاد فیلم های ترسناک می اندازد. میلیاردها حشره به یکی از شهرهای چین حمله کرده اند و هیچ موجود زنده ای نمی تواند در شهر تردد کند. فیلمی که توسط خبرگزاری چین به ثبت رسیده نشان می دهد که سطح تمام خیابان ها را این موجودات به اشغال خودشان درآورده اند. نکته عجیب دیگری که وجود دارد این است که روز بعد, تمام این حشرات مردند و بدن بی جان تمام خیابان ها را پوشانده بود.

 vspace=5px

به گزارش سایت خبری «پایش»، این حشرات به تمام ماشین ها, رستوران ها و هرجایی که امکان داشت نفوذ کردند و باعث وحشت مردم شدند. تمام مغازه ها مجبور شدند تعطیل اعلام کنند تا زمانی که این حشرات شهر را ترک کنند.

 vspace=5pxvspace=5px

منبع

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: