چرا پسران امروزه خیلی زنانه شده‌اند؟

عضو هیات علمی گروه جامعه‌شناسی دانشگاه تهران گفت: یکی از علل اینکه پسران ما امروزه خیلی زنانه شده‌اند، به دلیل این است که پدر به خاطر فعالیت ...


خطرناک ترین مدرسه دنیا+تصاویر

دانش آموزان یک مدرسه در چین برای اینکه سر کلاس های خود حاضر شوند باید از ارتفاع خطرناک 2,624 متری بالا بروند.


اختصاصی «پایش»

مخالفت نعمت زاده با درخواست رئیس جمهور برای استعفا

برخی منابع خبری از مخالفت وزیر صنعت با پیشنهاد رئیس جمهور برای استعفا از سمت خود خبر می دهند.


مبلغ ضدایرانی به پنج سال و نیم حبس محکوم شد

جهان | سه شنبه ۱۶ شهريور ۹۵ ساعت ۲۰:۲ | نسخه چاپي

«انجم چودهری» که دو دهه است به گسترش تفکرات افراطی در اروپا مشغول است، امروز به تحمل بیش از 5 سال حبس محکوم شد.
دادگاهی در انگلستان روز سه‌شنبه «انجم چودهری» مبلغ مذهبی افراط‌گرایی را که بارها از گروه تروریستی داعش حمایت کرده بود، به پنج سال و نیم زندان محکوم کرد.
به نوشته روزنامه «ایندیپندنت»، با وجود آنکه وی بیش از دو دهه است که به تبلیغ تفکرات افراطی مشغول است و شماری از شاگردانش به دلیل عضویت یا ارتباط با داعش محکوم شده‌اند، تاکنون از تعقیب قضایی مصون مانده بود.
با این حال نوشته‌ای که او چند ماه قبل برای اعلام بیعت با داعش در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرد، موجب شد تا راه برای پیگرد قضایی او باز شود. بعد از بیعت وی و «محمد میزانور رحمان» با داعش، پلیس این دو نفر را بازداشت کرد.
این دو به دعوت از مردم به حمایت از داعش متهم شده‌اند. دادگاه دو هفته قبل آن‌ها را گناهکار شناخته و امروز حکمشان را صادر کرد.
چودهری که پیش از این در یک مصاحبه تلویزیونی با شبکه بی‌بی‌سی وعده داده بود که به زودی نسخه مورد داعش از اسلام تمام جهان از جمله انگلستان را تحت سیطره خود در می‌آورد، سابقه بلندی هم در بیان اظهارات ضد ایرانی داشته است.
وی بارها تهران را به نقض حقوق اهل سنت متهم کرده است.
اعلام حکم چودهری با استقبال گسترده رسانه‌ها و کارشناسان انگلیسی روبرو شده که او را یکی از مهمترین عوامل گسترش تفکرات افراطی در کشورشان می‌دانند.

منبع: فارس

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: