5 شیطنت خانه‌ تکانی که نمی‌دانید!

آهسته می‌آید. درست مثل نسیم‌هایش که آرام‌آرام تن خشک درخت‌ها را نوازش می‌کنند تا دوباره زنده شوند. بهار آهسته می‌آید، درست مثل غنچه‌هایی ...


با پرجمعیت‌ترین جزیره جهان آشنا شوید

جزیره «میگینگو» در کنیا را از نظر تراکم، پرجمعیت‌ترین جزیره جهان می‌شناسند که با ۱۳۱ خانه جمعیتی ۱۰۰۰ نفری دارد.


واکنش خشن رئیس فوتبال / خبرنگار: چرا کی‌روش ایران نیست؟ تاج: به تو چه!

مهدی تاج از این گفت که اسامی خوبی به تیم‌ملی دعوت شده‌اند.


مبلغ ضدایرانی به پنج سال و نیم حبس محکوم شد

جهان | سه شنبه ۱۶ شهريور ۹۵ ساعت ۲۰:۲ | نسخه چاپي

«انجم چودهری» که دو دهه است به گسترش تفکرات افراطی در اروپا مشغول است، امروز به تحمل بیش از 5 سال حبس محکوم شد.
دادگاهی در انگلستان روز سه‌شنبه «انجم چودهری» مبلغ مذهبی افراط‌گرایی را که بارها از گروه تروریستی داعش حمایت کرده بود، به پنج سال و نیم زندان محکوم کرد.
به نوشته روزنامه «ایندیپندنت»، با وجود آنکه وی بیش از دو دهه است که به تبلیغ تفکرات افراطی مشغول است و شماری از شاگردانش به دلیل عضویت یا ارتباط با داعش محکوم شده‌اند، تاکنون از تعقیب قضایی مصون مانده بود.
با این حال نوشته‌ای که او چند ماه قبل برای اعلام بیعت با داعش در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرد، موجب شد تا راه برای پیگرد قضایی او باز شود. بعد از بیعت وی و «محمد میزانور رحمان» با داعش، پلیس این دو نفر را بازداشت کرد.
این دو به دعوت از مردم به حمایت از داعش متهم شده‌اند. دادگاه دو هفته قبل آن‌ها را گناهکار شناخته و امروز حکمشان را صادر کرد.
چودهری که پیش از این در یک مصاحبه تلویزیونی با شبکه بی‌بی‌سی وعده داده بود که به زودی نسخه مورد داعش از اسلام تمام جهان از جمله انگلستان را تحت سیطره خود در می‌آورد، سابقه بلندی هم در بیان اظهارات ضد ایرانی داشته است.
وی بارها تهران را به نقض حقوق اهل سنت متهم کرده است.
اعلام حکم چودهری با استقبال گسترده رسانه‌ها و کارشناسان انگلیسی روبرو شده که او را یکی از مهمترین عوامل گسترش تفکرات افراطی در کشورشان می‌دانند.

منبع: فارس

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟