وضعیت قرمز هوا در ۷ منطقه تهران؛ ساعت ۷ صبح ۱۲ دی ۹۵؛ این نقشه را ببینید و از خانه خارج نشوید

هرچند پیش‌بینی‌ها برای نرسیدن وضعیت هوای تهران به هشدار و ورود به محدوده ناسالم برای همه گروه‌های جامعه است، اما ۷ منطقه تهران همین امروز ...


کشتار 39 نفر به خاطر 150 هزار دلار!

رسانه های ترکیه به نقل از منابع امنیتی این کشور می گویند تروریست عامل حمله شب سال نو به کلوب شبانه رینا در محله اورتاکوی استانبول که منجر به ...


خودروی احتمالی سال 2040 بنز+تصاویر

بر خلاف مدل استریم لاینر W196 اصلی، خودروی طراح کره‌ای یک کابین کاملا بسته داشته و به سامانه‌های کمکی آیرودینامیکی به روز مجهز شده است. از طرفی یک بالک نیز در پشت کابین برای شکاف بیشتر هوا قرار گرفته است.


سقوط مرد جوان در کانال فونداسیون ساختمان (+عکس)

یک مرد جوان به کانال فونداسیون ساختمانی سقوط کرد و دچار شکستگی شدیدی شد.


خودروی احتمالی سال 2040 بنز+تصاویر

بر خلاف مدل استریم لاینر W196 اصلی، خودروی طراح کره‌ای یک کابین کاملا بسته داشته و به سامانه‌های کمکی آیرودینامیکی به روز مجهز شده است. از طرفی ...


کنایه‌های تاج به ناظم الشریعه/ اشک‌های یک ملی پوش و فرار کفاشیان!

کنایه‌های تاج به ناظم الشریعه/ اشک‌های یک ملی پوش و فرار کفاشیان!

ورزش | سه شنبه ۱۶ شهريور ۹۵ ساعت ۱۸:۲۸ | نسخه چاپي

مراسم بدرقه تیم ملی فوتسال در حالی با حضور رئیس و نایب رئیس فدراسیون فوتبال برگزار شد که این مراسم با حضور حسین شمس و وحید شمسایی حال و هوای جالبی گرفت.
به گزارش خبرگزاری مهر، مراسم بدرقه تیم ملی فوتسال ایران شب گذشته (دوشنبه شب) و بعد از تمرین تیم ملی فوتسال در سالن کمپ تیم‌های ملی برگزار شد. علی کفاشیان نایب رئیس فدراسیون فوتبال هنگامی به سالن رسید که تمرین ملی پوشان ادامه داشت و به همین خاطر نزدیک به ۲۰ دقیقه از نزدیک این تمرین را تماشا کرد.
مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال هم قبل از شروع مراسم خود را به سالن رساند تا مراسم بدرقه بعد از حضور بازیکنان در کنار خط و صحبتهای کفاشیان آغاز شود.
تاج دومین نفری بود که برای ملی پوشان سخنرانی کرد. او در خلال صحبتهایش دوبار به گلایه‌های سرمربی تیم ملی فوتسال در روزهای گذشته کنایه زد. وی ابتدا تاکید کرد که بین فوتبال و فوتسال تفاوتی قائل نیست هرچند هر یک از رشته‌ها در هر رده سنی مرزبندی خودش را دارد و نباید آنها را با هم مقایسه کرد. وی همچنین درباره نامناسب بودن کفپوش سالن کمپ که چندی پیش مورد اعتراض سرمربی تیم ملی قرار گرفته بود، گفت: کفپوش را عوض نکردیم چون در کنار سالن در حال ساخت یک ساختمان خوب هستیم که چهار، پنج طبقه است و بخش اداری و تشکیلاتی فوتسال را همینجا برپا می‌کنیم. قطعا اگر کفپوش را عوض می‌کردیم به خاطر این ساخت و ساز، خراب می‌شد.
سیدمحمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی هم در ابتدای صحبتهایش از جواد اسفندیاری، مرتضی فراهانی، سعید عباسی و سعید افشار خواست که از میان بازیکنان بلند شده و سر جای خود بایستند. ناظم الشریعه از این بازیکنان به خاطر حضورشان در اردوی تیم ملی با وجود آگاهی از خط خوردن از ترکیب تیم ملی تشکر کرد و سپس از تاج خواست که با فراهم کردن امکانات مناسب و در خور شان، شخصیت بازیکنان تیم ملی حفظ شود.
حسین شمس و محمدرضا حیدریان هم در اواسط مراسم وارد سالن شدند و مورد استقبال حاضران قرار گرفتند. شمس بعد از اتمام مراسم هم برای بازیکنان صحبت کرد و سعی داشت با حرفهایش، بازیکنان را از لحاظ روحی بالا ببرد. وی تاکید کرد: اگر محمد کشاورز در فوتبال بود به خاطر چهاربار حضورش در جام جهانی، مجسمه‌اش را می‌ساختند.
جواد اسفندیاری بعد از اعلام خط خوردن نامش از لیست تیم ملی، از جمع سایر بازیکنان جدا شد و کنار زمین اشک ریخت. محمد هاشم زاده مربی تیم ملی به اسفندیاری دلداری داد و او را به جمع بازیکنان برگرداند تا در عکس تیمی حضور داشته باشد.
وحید شمسایی سرمربی تیم تاسیسات هم به همراه صادق درودگر دیرتر از سایرین به سالن آمد. شمسایی با اکثر بازیکنان تیم ملی خوش و بش کرد و نفراتی مثل علی اصغر حسن زاده، محمد کشاورز و حسین طیبی را در آغوش کشید. شمسایی همچنین به درخواست ناظم الشریعه دقایقی کنار زمین رفت و با سرمربی تیم ملی و سیدرضا افتخاری رئیس پیشین کمیته فوتسال اختصاصی صحبت کرد.
گپ و گفت حسین شمس با بعضی از بازیکنان تیم ملی هم جالب توجه بود. شمس که خیلی سرحال و بشاش بود، با کشاورز و حسن زاده خاطرات گذشته را مرور می‌کردند و با خنده‌های بلند خود توجه حاضران در سالن را به خود جلب کرده بودند.
علی کفاشیان نایب رئیس فدراسیون فوتبال زمانی که مراسم بدرقه و صحبتهای دیگر مسئولان ادامه داشت، به دور از چشم خبرنگاران سالن را ترک کرد تا دست اهالی رسانه از مصاحبه با نایب رئیس دوم فدراسیون کوتاه بماند! البته یکی دو
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟