دستانی به قدرت آروار‌ه‌های شیر+تصاویر

خرچنگ نارگیل با هر دست خود می‌تواند 10 برابر که انسان هنگام دست دادن وارد می‌کند، در پنجه‌های خود توان داشته باشد.


زیباترین زنان جهان در کدام کشورها هستند+تصاویر

در این رده بندی که توسط سایت بسیار معتبر UCITYGUIDES صورت گرفته ده تا از کشور هایی که زیباترین زنان را دارند طبق این رده بندی مشاهده می کنید.


نشست تکفیری ها برای تعیین جانشین «ابوبکر البغدادی»

منابع آگاه از برگزاری جلسه سرکرده های تکفیری برای تعیین جانشین ابوبکر البغدادی سرکرده گروهک تکفیری داعش در موصل خبر دادند.


پرسپولیس ناپلئونی تا قهرمانی می‌رود؟؛ پلنگ زخمی یا شیر کمین کرده!

پرسپولیس با شیوه اقتصادی بر صدر جدول تکیه زده اما می داند که اگر فرصت سوزی ها را تصحیح نکند ممکن است نتواند تا اوج برود و قهرمان لیگ برتر شود.


سه احتمال غير منتظره انتخابات آينده

مرتضی الویری درباره همه احتمالات انتخابات ریاست‌جمهوری ٩٦ و گزینه‌های پیش‌روی روحانی سخن گفته است.


اقدام زشت و وحشیانه پسر جوان با مهسای ۲۱ ساله در جنگل سرخه حصار

اخبار داغ | سه شنبه ۱۶ شهريور ۹۵ ساعت ۹:۴۸ | نسخه چاپي

پسر جوان در اقدامی هولناک دختر 21 ساله ای را به قتل رساند و جسدش را به آتش کشید اما پس از 3 سال زندان با حکم قصاصی که داشت از سوی خانواده دختر جوان بخشیده شد.
به گزارش رکنا، 21 خراد ماه سال 92 ماموران آتش نشانی در جریان آتش سوزی کوچکی در جنگل سرخه حصار قرار گرفتند و پس از خاموش کردن این آتش با جسد سوخته ای روبرو شدند.
بدین ترتیب تیمی از ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران همراه بازپرس ویژه قتل در صحنه جرم حاضر شده و پی بردند که قربانی دختر جوانی است که با ضربات چاقو به قتل رسیده و عامل جنایت با آتش زدن جسد سعی بر پنهان نگه داشتن این ماجرا را داشته است.
تحقیقات برای شناسایی هویت این جسد سوخته کلید زده شد تا اینکه ساعت 10 شامگاه 21 خرداد خانواده ای با مراجعه به کلانتری 110 شهدا ازماجری ناپدید شدن دختر 21 ساله شان به نام مهسا خبر دادند و در این مرحله ماموران که احتمال می دادند جسد دختر جوان همان مهسا 21 ساله است اقدامات فنی خود را آغاز کرده و خیلی زود مشخص شد جسد سوخته همان مهسا 21 ساله است.
بدین ترتیب شماره تلفن هایی که با این دختر جوان تماس گرفته بودند مورد بررسی قرار گرفت و ماموران با شناسایی آخرین تماس با دختر جوان به پسر جوانی رسیدند و روز 26 خرداد ماه این پسر جوان به عنوان مظنون اصلی پرونده در شرق تهران دستگیر شد.
این جوان در همان بازجویی های پلیسی لب به اعتراف گشود و به ماموران گفت: 6 ماه قبل از جنایت با مهسا آشنا شدم و ابتدا قصد داشتیم با هم ازدواج کنیم اما با گذشت زمان به نتیجه رسیدم که ازدواج ما اشتباه است و از او خواستم تا به این رابطه پایان دهیم.
دیگر هیچ علاقه ای به مهسا نداشتم و در این مدت چندبار با هم صحبت کردیم و تا اینکه روز حادثه قرار شد همدیگر را در پارک جنگلی سرخه حصار ملاقات کنیم.
وی افزود: وقتی مهسا در محل قرار حاضر شد اصرار می کرد که باید با هم ازدواج کنیم و سر همین موضوع نزدیک به 2 ساعت با هم بحث می کردیم که در آخر از شدت عصبانیت چاقویم را از جیبم بیرون کشیده و در یک لحظه ضرباتی به مهسا زدم.
وقتی مهسا غرق خون روی زمین افتاد تازه متوجه اقدام مرگبارم شدم و چون نمی خواستم دستگیر شوم همه مدارک شناسایی مهسا را برداشتم و جسدش را به آتش زدم و سوار بر خودرویم پا به فرار گذاشتم.
اعترافات پسر جوان کافی بود تا وی در دادگاه کیفری به اتهام قتل عمد به قصاص نفس – اعدام – محکوم شود و با گذشت 3 سال از این ماجرا و در حالیکه پسر جوان خود را هر روز در برابر چوبه دار می دید با بخشش بزرگی روبرو شد.
خانواده مهسا صبح دوشنبه 15 شهریور ماه امسال با حضور در شعبه سوم اجرای احکام دادسرای امور جنایی رضایت خود را در بخشش قاتل دخترشان اعلام کردند.
بنا به این گزارش، قاضی دشتبان سرپرست اجرای احکام دادسرای ناحیه 27 تهران با بیان این خبر به رکنا گفت: خانواده مقتول وقتی متوجه پشیمانی قاتل دخترشان شدند رضایت بدون قید و شرط خود را برای بخشیدن این پسر جوان اعلام کردند و پرونده برای بررسی و صدور حکم این جرم از جنبه عمومی به دادگاه کیفری تهران ارجاع شده است.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: