ابراهیم یزدی در ترکیه عمل شد

طبق اعلام بستگانش در شبکه توئیتر، یزدی در حال حاضر به هوش آمده و در بخش آی.سی.یو بیمارستان بستری است.


خروسک؛ آزاردهنده اما موقت

مجرای تنفسی در کودکان باریک است، به‌همین سبب هنگام التهاب مخاطی و تنگی در این ناحیه، فرد دچار علائم تنفسی می‌شود. کروپ یا خروسک در اثر ...


جمعیت واقعی مراسم تشییع آیت الله هاشمی چقدر بود؟

برخی رسانه ها جمعیت شرکت کننده در مراسم تشییع آیت الله هاشمی رفسنجانی را سه تا 4 میلیون نفر اعلام کرده اند. جالب آنکه حسینعلی امیری معاون پارلمانی ...


جمعیت واقعی مراسم تشییع آیت الله هاشمی چقدر بود؟

برخی رسانه ها جمعیت شرکت کننده در مراسم تشییع آیت الله هاشمی رفسنجانی را سه تا 4 میلیون نفر اعلام کرده اند. جالب آنکه حسینعلی امیری معاون پارلمانی ...


لغو کنسرت چگونه برطرف شد؟

داستان تلخ کنسرت کلهر در همدان

بعد از رسانه‌ای‌شدن نامه انصراف کلهر از کنسرت همدان، تمامی مسئولان نهادهای مرتبط و حتی بعضا نامرتبط با برگزاری این کنسرت با او و تهیه‌کننده ...


اعترافات هولناک علیه برادر لحظاتی قبل از مرگ مرد سوخته + عکس

اعترافات هولناک علیه برادر لحظاتی قبل از مرگ مرد سوخته + عکس

حوادث | سه شنبه ۱۶ شهريور ۹۵ ساعت ۱۳:۵۱ | نسخه چاپي

آتش سوزی مرگبار انبار و کارگاه تولید قرص های قاچاق راز پنهان یک جنایت عجیب را فاش کرد.
به گزارش رکنا، ساعت 6 عصر 19 مرداد ماه سال جاری ماموران کلانتری تهرانسر همراه تیمی از ماموران آتش نشانی برای خاموش کردن آتش سوزی خانه قدیمی در شهرک آزادی دست به کار شدند آتش نشانان با حضور در این خانه با 2 مرد جوان که در محاصره آتش گرفتار شده بودند روبرو شدند.
2 مرد جوان از دل آتش بیرون کشیده شدند و این در حالی بود که یکی از آنها به شدت مورد سوختگی قرارگرفته بود و هر 2 مصدوم برای درمان به بیمارستان سوانح سوختگی شهید مطهری منتقل شدند و کاوه 36 ساله در بیمارستان ادعا می کرد که برادرش کیوان دست به این کار زده است.
میلاد که فقط از ناحیه دست دچار سوختگی شده بود خیلی زود از بیمارستان مرخص شد اما برادر بزرگترش کاوه پس از 15 روز مبارزه با مرگ به خاطر 75 درصد سوختگی نوع سوم در بیمارستان به کام مرگ فرو می رود.
با توجه به عمدی بودن آتش سوزی خانه قدیمی تیمی از ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران به دستور بازپرس ایلخانی از شعبه هشتم دادسرای امور جنایی تهران برای افشای راز این جنایت سوخته وارد عمل شدند.
کارآگاهان در گام نخست به محل آتش سوزی رفته و پی بردند که خانه قدیمی محل انبار داورهای قاچاق است که 3 برادر و چند کارگر در آنجا مشغول به کار بوده اند.
میلاد و کارگرهای این انبار قاچاق دارو در همان تحقیقات ابتدایی ادعا کردند که کیوان یکی دیگر از برادرها به خاطر اختلاف مالی که با کاوه داشته اقدام به ریختن بنزین روی برادرش کرده و این حادثه مرگبار را رقم زده است.
ماموران در این مرحله با توجه به ادعای روز نخست قربانی آتش سوزی و اعترافات شاهدان حادثه برای دستگیری کیوان 35 ساله وارد عمل شدند و روز 14 شهریور ماه این مرد جوان در خانه پدری اش دستگیر شد.
کیوان که به عنوان مظنون به قتل برادرش دستگیر شده صبح امروز – دوشنبه – پیش روی بازپرس ایلخانی در شعبه هشتم دادسرای ناحیه 27 تهران قرار گرفت.
این مرد به بازپرس پرونده گفت: همراه برادرم در کار فروش قرص بودیم و مدتی با هم اختلاف حساب پیدا کرده بودیم ولی هیچ وقت به خاطر این اختلافات با هم درگیر نشده بودیم.
وی افزود: روز حادثه یک سری پوکه ژلاتینی نارنجی رنگ در انبار مانده بود که داروهای تلخ مزه را داخل آنها می گذاشتیم که مزه بهتری پیدا کنند اما چون تاریخ مصرفشان گذشته بود تصمیم به امحای آن گرفته بودم.
وی افزود: روز حادثه با مخالفت هایی که برادرم کاوه داشت تصمیم به این کار گرفتم و داخل اتاق 3 متری که این پوکه ها بود با 2 برادر و یکی از کارگرها جمع شدیم و بنزین را روی پوکه ها ریختم و با فندک آنها را آتش زدم.
کیوان گفت: 2 دقیقه دراتاق بودم که دیدم آتش پوکه ها در حال خاموش شدن است و با اطمینان از این موضوع به خانه رفتم که پس از چند ساعت متوجه آتش سوزی کارگاه تولید قرص مان شدم.
وی افزود: در این مدت که برادرم در بیمارستان بستری بود پدر و مادرم خواستند تا به ملاقات کاوه نروم چون همسرش با دیدن من عصبانی می شود و اختلافات بیشتر می شود ولی من چند بار به برادرم زنگ زدم و تلفنی صحبت کردم تا اینکه متوجه مرگش در بیمارستان شدم.
این برادر در حالی که اشک می ریخت گفت: فکر می کنم وقتی بنزین را روی پوکه ها ریختم به خاطر فاصله کمی که داشتیم بنزین روی پای برادرم ریخته بود و بعد از رفتن من پاهای کاوه آتش گرفته و وی در زمان خارج شدن از اتاق به خاطر لیز بودن زمین و بنزینی که کف اتاق ریخته بود زمین می خورد و آتش همه بدن کاوه را فرا می گیرد.
بنا به این گزارش، در حالیکه این برادر جوان ادعا می کند که برادرش را به قتل نرسانده بازپرس ایلخانی دستور داد تا متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران قرار گیرد.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟