تصویری از اقدام پهلوانانه کیمیا علیزاده

کیمیا علیزاده بخشی از هزینه درمان ابوالفضل آرمیده قهرمان 15 ساله‌ کشتی که شیمی درمانی می‌کند را متقبل شد.آب‌میوه‌ای که برای زن جوان ۹ میلیون آب خورد +عکس

در میانه‌های راه شاهرخ آبمیوه‌ای به من داد که با خوردنش بیهوش شدم و شاهرخ در مکان خلوتی طلاها و لوازمم را سرقت کرد.


آب‌میوه‌ای که برای زن جوان ۹ میلیون آب خورد +عکس

در میانه‌های راه شاهرخ آبمیوه‌ای به من داد که با خوردنش بیهوش شدم و شاهرخ در مکان خلوتی طلاها و لوازمم را سرقت کرد.


گزارش تکان دهنده درباره افزایش جنایات علیه مسلمانان در آمریکا

یک رسانه غربی با ارائه آماری از افزایش ۸۹ درصدی جنایت علیه مسلمانان در آمریکا خبر داد.


هدف هجمه های اخیر از بین بردن اعتماد میان مردم و مسئولین است

هدف هجمه های اخیر از بین بردن اعتماد میان مردم و مسئولین است

جامعه | دوشنبه ۱۵ شهريور ۹۵ ساعت ۲۳:۵۲ | نسخه چاپي

مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران گفت: ایجاد نارضایتی و اعتمادشکنی بزرگترین هدف عده ای برای بی اعتماد کردن مردم نسبت به مسئولین است.
به گزارش خبرگزاری مهر، رضا قدیمی با اشاره به عملکرد قوی شهرداری تهران طی سال های گذشته خاطرنشان کرد: ما ادعا نمی کنیم که هیچ وقت تخلفی نبوده؛ لیکن تخلف امری نسبی است و قابل تعمیم به همه ی بخش ها نمی باشد. 
قدیمی گفت: به عنوان مثال یکی از مدیران شهری که نام ایشان در لیست های منتشر شده آمده است، جهت رفاه حال ۷۰ تن ازاعضای  زیرمجموعه  با امضای خود قطعه زمینی را از یکی از تعاونی های مربوط به شهرداری درخواست کرد ولی نام ایشان به عنوان گیرنده زمین مذکور انتشار یافته است و این ظلمی آشکار است. 
وی تصریح کرد: طی روز های گذشته این گونه سیاه نمایی می شود که شهرداری تهران مرتکب تخلف شده و یک میلیون متر مربع از اراضی واگذار شده، متعلق به ۵۰ نفر است. در حالی که زمین مذکور برای ۲۹ هزار نفر از اعضای تعاونی شهرداری در نظر گرفته شده است.  
قدیمی با اشاره به این نکته که هجمه های صورت گرفته علیه شهرداری تهران در فضاهای مجازی امری ناپسند بوده و به زودی ممکن است چنین شایعاتی در خصوص سایر بخش های نظام نیز مطرح شود، افزود: دشمن تیر پیکان خود را به سوی نظام مقدس جمهوری اسلامی هدف قرار داده است و وظیفه ی امروز ما بیداری و آگاهی بخشی به جامعه برای حفظ امنیت و استحکام هرچه بیشتر دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران است.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: