زیباترین زنان جهان در کدام کشورها هستند+تصاویر

در این رده بندی که توسط سایت بسیار معتبر UCITYGUIDES صورت گرفته ده تا از کشور هایی که زیباترین زنان را دارند طبق این رده بندی مشاهده می کنید.کیک تولد و میهمانی خاص بازیگر زن مشهور+تصاویر

الهام حمیدی بازیگر سینما و تلویزیون متولد آذرماه 1356 در تهران است. الهام حمیدی در سالروز تولدش یک کیک تولد متفاوت خاص داشت.صف‌آرایی علیه تولید داخلی؛ صنعت کاغذ زمین‌گیر بازی تعرفه

صنعت کاغذ چندسالی است حال و روز خوشی ندارد و واردات بی رویه در کنار سیاست های تعرفه ای نادرست، زیان زیادی را متوجه تولیدکنندگان کرده است.


ادامه رسیدگی به پرونده تامین اجتماعی؛

سعید مرتضوی در دادگاه کارکنان دولت

اخبار داغ | يكشنبه ۱۴ شهريور ۹۵ ساعت ۱۲:۳۸ | نسخه چاپي

جلسه رسیدگی به پرونده سعید مرتضوی در دادگاه کارکنان دولت آغاز شد.

به گزارش ایلنا، داداگاه سعید مرتضوی در بخش تامین اجتماعی صبح امروز (یکشنبه) ۱۴ شهریوماه در شعبه ۱۰۵۷ دادگاه کارکنان دولت آغاز شد.
تاکنون سه جلسه برای رسیدگی به پرونده مدیرعامل سابق سازمان تامین اجتماعی در شعبه ۱۰۵۷ ویژه رسیدگی به جرایم کارکنان دولت به ریاست قاضی حیدری و به صورت غیرعلنی برگزار شده است.
جلسه نخست دادگاه مرتضوی در موضوع تامین اجتماعی، ۲۵ آبان ماه سال گذشته برگزار شد که در آن جلسه کیفرخواست نماینده دادستان قرائت شد.
به گزارش ایلنا، بیش از هزار روز است که از قرائت تخلفات پرونده تامین اجتماعی می‌گذرد و هنوز رسیدگی به این پرونده به اتمام نرسیده است.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: