قرار گرفتن در صدر گلزنان احساس متفاوتی دارد

قوچان‌نژاد: گل اولم فنی، دومم بی رحمانه و سومم استاندارد بود

/>


کشف ۴ جسد غیرآتش نشان از زیر آوار

در حالی که عملیات تجسس و آواربرداری از ساختمان پلاسکو وارد پنجمین روز خود شده است، با تلاش امدادگران ساعتی پیش جسد ۴ نفر از شهروندان، کشف و ...


آیا محسن رضایی،مصوبه مجمع تشخیص مصلحت را زیر پا می گذارد؟

جبهه مردمی نیروهای انقلاب به عنوان یک تشکل سیاسی نوظهور، خیلی زود مورد پشتیبانی «سرلشکر» محسن رضایی قرار گرفت.


زیباترین سواحل جهان را ببینید

مطالعات اخیر چندین ساله نشان می دهد که تفریحات کناردریا و ساحلی می تواند به سلامت انسانها کمک کند و این مطلب کم کم به یک واقعیت علمی تبدیل می‌شود.


کشف گورهای دسته‌جمعی در عراق و سوریه

جهان | يكشنبه ۱۴ شهريور ۹۵ ساعت ۸:۵۰ | نسخه چاپي

واحد مرکزی خبر نوشت: ماهواره ها گورهای دسته جمعی در عراق و سوریه را شناسایی کردند.
به گزارش تلویزیون العربیه، پس از اینکه مناطقی که در اشغال گروه تکفیری صهیونیستی داعش بود آزاد شد هم اکنون ماهواره ها 72 گور دسته جمعی را که این گروه تروریستی در عراق و سوریه ایجاد کرده است به خوبی نشان می دهند.
هر روز بر تعداد گورهای دسته جمعی کشف شده که داعش ایجاد کرده است افزوده می شود و این مطلب بیانگر حجم جنایتهایی است که داعش ضد بشریت مرتکب شده است. خبرگزاریهای جهانی نیز در حال ارائه سند برای این گورهای دسته جمعی هستند.
خبرنگار شبکه العراقیه در گزارشی گفت: پانزده هزار قربانی در هفتاد و دو گور دسته جمعی موجود در عراق و سوریه کشف شده اند. تصاویر ماهواره ها این گورها را نشان می دهد و خبرگزاری های جهانی نیز برای اثبات آن سند و مدرک ارائه داده اند.
این گورهای دسته جمعی بر اساس نقشه های مناطق تحت اشغال داعش کشف شده است. در سوریه اطلاعاتی در دست است که 17 گور دسته جمعی در این کشور وجود دارد؛ از جمله یک گور دسته جمعی در دیرالزور که حاوی چهارصد جسد از اعضای یک قبیله است.
همچنین 55 گور دسته جمعی دیگر در عراق کشف شده است که 16 مورد آن در مناطقی است که همچنان در اشغال تروریستهاست؛ از اینرو در حال حاضر نمی توان تعداد قربانیانی را که در آن دفن شده اند تخمین زد.
برخی از این گورهای دسته جمعی از طریق گزارشهای شاهدان عینی که از این کشتارها نجات یافته اند کشف و ضبط شده است.
در فاجعه اسپایکر 1700 نفر قربانی جنایتهای وحشیانه تروریستها شدند. این در حالی است که پس از عملیات آزادسازی مناطق تحت اشغال، یافتن گورهای دسته جمعی کار ساده ای است زیرا تروریستهای داعش تلاش زیادی برای مخفی کردن اجساد نمی کنند و تنها حفره هایی ایجاد می کنند و اجساد را در آن می اندازند و با لایه نازکی از خاک می پوشانند.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟