کشف جسد متلاشی شده یک زن در یافت‌آباد

جسد متلاشی شده زنی در لاین تندرو شرق به غرب پل الغدیر یافت‌آباد کشف شد.


وقتی مرداب «گل»، دختران جوان را می‌بلعد؛ مخدری صنعتی در پوشش گیاهی سنتی

در بین مواد تخدیری و محرکی که مصرف آن در میان برخی جوانان شایع است،مخدر «گل» از مواد اعتیاد آور نسبتاً نوظهوری است که اثرات و عوارض تخریبی جسمانی ...


انعکاس

انعکاس ها به عکس ها زیبایی خاصی می بخشند. به تصویر کشیدن انعکاس منظره ای زیبا در آب، انعکاسی زیبا درون چشم، عکسی ماکرو از انعکاس درون قطرات ...


نشست تکفیری ها برای تعیین جانشین «ابوبکر البغدادی»

منابع آگاه از برگزاری جلسه سرکرده های تکفیری برای تعیین جانشین ابوبکر البغدادی سرکرده گروهک تکفیری داعش در موصل خبر دادند.


توقف صادرات مرغ وتخم مرغ بدلیل آنفلوانزا؛ تخم‌مرغ نیم‌پز نخورید

رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم‌گذار تهران با بیان اینکه صادرات مرغ و تخم مرغ متوقف شده است، گفت: مردم از مصرف مرغ و تخم مرغ نیم پز خودداری ...


حزب موتلفه به معاونت نهمین مجمع عمومی احزاب سیاسی انتخاب شد

حزب موتلفه به معاونت نهمین مجمع عمومی احزاب سیاسی انتخاب شد

سیاست | شنبه ۱۳ شهريور ۹۵ ساعت ۲۰:۳۶ | نسخه چاپي

حزب موتلفه اسلامی در نهمین مجمع عمومی کنفرانس بین المللی احزاب آسیایی به معاونت نهمین مجمع عمومیICCAP انتخاب شد.
به گزارش خبرگزاری مهر، مهدی صولی معاون بین الملل حزب موتلفه اسلامی گفت: نهمین مجمع عمومی کنفرانس بین المللی احزاب آسیایی (ICCAP) با حضور بیش ازیکصد هیات نمایندگی از پنجاه و دو کشور آسیایی و نیز نمایندگانی از احزاب سیاسی و سازمان های بین المللی و منطقه ای از دیگر قاره های جهان در کوالالامپور برگزار شد.
وی افزود: از جمهوری اسلامی ایران نیز هیات نمایندگی حزب موتلفه اسلامی به ریاست حسن غفوری فرد عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی و عضو کمیته دائمی ICCAP  در این اجلاس شرکت کردند.
بنا براین گزارش، در آغاز این اجلاس بین المللی، بنا به پیشنهاد نمایندگان برخی از کشورها در خصوص نامزدی حزب موتلفه اسلامی در انتخابات هیات رئیسه، حسن غفوری فرد با رای اکثریت نمایندگان کشورهای حاضر در این مجمع، به معاونت نهمین مجمع عمومی ICCAP انتخاب شد.
در آیین گشایش نهمین مجمع عمومی کنفرانس احزاب آسیایی  با حضور ‘نجیب تون رزاق’ نخست وزیر مالزی برگزار شد.
نخست وزیر مالزی طی سخنانی در این مراسم گفت: حفظ اصول مردم سالاری و تامین اقتصاد و امنیت مردم از وظایف احزاب سیاسی و دولت های آسیایی است. این قبیل مسئولیت ها برای کسب اطمینان از اینکه نهادهای سیاسی متناسب با نیازهای مردم باقی بمانند اهمیت خاصی دارند.
وی در ادامه ضمن اشاره به کاهش بهای جهانی نفت تصریح کرد: برای حفظ تناسب با مردم، وظیفه دولت ها تنها حفظ اصول دمکراتیک نیست، بلکه کمک به نگهداشت ثبات اقتصادی و امنیت مردم نیز از نقش مهمی برخوردار است.
گفتنی است هیات اعزامی حزب موتلفه اسلامی علاوه بر حضور در مجمع عمومی، در نشست های متعددی همچون بیست و هفتمین نشست کمیته دائمی نیز حضور خواهند یافت. محمد مهدی تینا طهرانی قائم مقام معاون بین الملل و فاطمه احمدی نیز به نمایندگی از حزب موتلفه اسلامی در نشست مجمع رسانه ای و نیز شاخه زنان ICCAP سخنرانی خواهند نمود. دیدرا دوجانبه با هیات هایی نمایندگی احزاب آسیایی که از کشورهای مختلف در این مجمع حضور یافته اند از دیگر برنامه های هیات اعزامی حزب موتلفه اسلامی به نهمین مجمع عمومی ICCAP خواهد بود.
در بیست و هفتمین نشست کمیته دائمی، ”ای یونگ” دبیر کل طی سخنانی با اشاره به سفر اخیر هیات رئیسه به تهران، ضمن تشکر از میزبانی حزب موتلفه اسلامی، دیدارهای این هیات با مقامات عالیرتبه جمهوری اسلامی ایران  را ملاقات هایی سازنده و مهم که نشانگر عزم و اراده مقامات عالیرتبه جمهوری اسلامی ایران در حمایت از فعالیت های ICAPP است، توصیف کرد.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: