زمان‌بندی برگزاری انتخابات شوراها مشخص شد (+جدول)

زمان بندی برگزاری انتخابات شوراها از زمان آغاز ثبت‌نام و تا پایان زمان رأی گیری و شمارش آرا مشخص و به هیأت‌های اجرایی ابلاغ شد.


از «افشین یداللهی» چه خاطرات خوشی داریم؟

خبر تلخ درگذشت «افشین یداللهی» در واپسین روزهای سال به یکباره همه را شوکه کرد تا به تلخی های این سال سخت اضافه کند. شاعری که با ترانه هایش خاطرات ...


قدیمی ترین گیاه جهان کشف شد

در صخره های باستانی هند گیاهانی شبیه جلبک وجود دارد که به نظر می رسد مربوط به ۱.۶ میلیارد سال قبل است.


زمان‌بندی برگزاری انتخابات شوراها مشخص شد (+جدول)

زمان بندی برگزاری انتخابات شوراها از زمان آغاز ثبت‌نام و تا پایان زمان رأی گیری و شمارش آرا مشخص و به هیأت‌های اجرایی ابلاغ شد.


افشای برنامه محرمانه انتخاباتی احمدی نژاد

یک منبع نزدیک به محمود احمدی نژاد، از برنامه محرمانه انتخاباتی رئیس جمهور سابق پرده برداشت.


مهران شاهین‌طبع: شرایط بسکتبال باشگاهی آسیا به قبل بازگشته است

مهران شاهین‌طبع: شرایط بسکتبال باشگاهی آسیا به قبل بازگشته است

ورزش | شنبه ۱۳ شهريور ۹۵ ساعت ۱۴:۱۹ | نسخه چاپي

سرمربی تیم بسکتبال پتروشیمی با اشاره به گروه بندی مسابقات باشگاه های آسیا و کار سخت تیمش در این رقابت ها، گفت: تیم ها و چگونگی حضور آنها نشان می هد که شرایط مسابقات به قبل باز گشته است.
به گزارش خبرگزاری مهر، بیست و پنجمین دوره مسابقات بسکتبال باشگاه های آسیا ۱۷ تا ۲۵ مهرماه با حضور ۱۰ تیم در استان دوهان چین برگزار می شود. براساس قرعه کشی انجام شده، تیم بسکتبال پتروشیمی بندرامام که تنها نماینده ایران در این رقابت ها خواهد بود، در گروه اول مسابقات با با تیم‌های الریاضی لبنان، ONGC هند، الریان قطر و پایویان چین تایپه هم‌گروه است. در گروه دوم رقابت ها نیز تیم هایی از عراق، قزاقستان، چین، امارات و مالزی قرار دارند. 
مهران شاهین طبع، سرمربی تیم بسکتبال پتروشیمی که تیمش با قهرمانی در فصل گذشته مسابقات لیگ برتر باشگاه های کشور، سهمیه حضور در این دوره رقابت های باشگاه های آسیا را به دست آورد، در گفتگو با خبرگزاری مهر با تاکید بر اینکه گروه اول بیست و پنجمین دوره این رقابت ها نسبت به گروه مقابل به مراتب سخت تر است، تاکید کرد که شرایط مسابقات باشگاهی آسیا به گذشته باز می گردد. 
وی در این رابطه اظهارداشت: چین میزبان مسابقات است و همه تیم هایی که در قرعه کشی حضور دارند، تیم هایی خوبی به حساب می آیند. در کل اینکه شرایط مسابقات بسکتبال باشگاه های آسیا به شرایطی مانند گذشته باز می گردد، زمانی که تیم ها با قدرت در مسابقات شرکت می کردند و کیفیت مسابقات هم خیلی بالا بود.
سرمربی تیم بسکتبال پتروشیمی بندرامام با اشاره به اینکه از خیلی وقت پیش از این زمان برگزاری مسابقات باشگاه های آسیا نهایی شده بود، خاطرنشان کرد: همه تیم ها در حال حاضر در پروسه یارگیری و جذب بازیکن  داخلی و خارجی مورد نظر خود هستند. 
وی ادامه داد: البته ترکیب پتروشیمی با جذب بازیکنان داخلی و خارجی موردنظر تشکیل شده است. تمرینات مان را هم آغاز کرده ایم و طبق برنامه بازیکنان حاضر در اردو پیگیر آن هستند، البته بعد از اتمام مسابقات فیبا آسیا چلنج و اضافه شدن بازیکنان ملی پوش، ترکیب تیم کاملتر و با هماهنگی بیشتر کار خود را دنبال خواهد کرد. 
شاهین طبع در مورد برنامه های آماده سازی پتروشیمی برای حضور در مسابقات باشگاه های آسیا گفت: پیگیری منظم تمرینات همراه با برگزاری چند دیدار تدارکاتی در قالب اردوی برون مرزی، برنامه آماده سازی پیشنهادی است که به باشگاه ارائه کرده ایم، در این برنامه چند کشور را برای برگزاری اردو پیشنهاد داده ایم اما در نهایت بر اساس تصمیم هیات رئیسه، برنامه های خود را دنبال خواهیم کرد. 
سرمربی تیم بسکتبال پتروشیمی بندرامام در مورد گروه بندی تیمش در مسابقات باشگاه های آسیا و همگروه شدن با نمایندگان لبنان، هند، قطر و چین اظهارداشت: البته اینکه گروه ما نسبت به گروه مقابل سخت تر است، تیم هایی که در گروه اول قرار دارند به مراتب با کیفیت تر و بهتر از گروه دوم هستند اما در مجموع فرقی ندارد؛ باید برای این رقابت ها بهترین آماده سازی را داشته باشیم تا نتیجه بگیریم.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟