خریدهایی که زیر پای ویسی راخالی می کنند؛ رگه‌های اختلاف در سپاهان

قرار نبود سپاهان ویسی فصلی سرشار از بحران را تجربه کند. اما این اتفاق برای تیمی که لقب پرافتخارترین تیم در لیگ برتر را یدک می کشد به وقوع پیوسته ...


توقف صادرات مرغ وتخم مرغ بدلیل آنفلوانزا؛ تخم‌مرغ نیم‌پز نخورید

رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم‌گذار تهران با بیان اینکه صادرات مرغ و تخم مرغ متوقف شده است، گفت: مردم از مصرف مرغ و تخم مرغ نیم پز خودداری ...


زیباترین زنان جهان در کدام کشورها هستند+تصاویر

در این رده بندی که توسط سایت بسیار معتبر UCITYGUIDES صورت گرفته ده تا از کشور هایی که زیباترین زنان را دارند طبق این رده بندی مشاهده می کنید.


رونمایی از اولین خودروهای خودران کانادا

شهر اونتاریوی کانادا از ژانویه 2016 به آزمایشات خودروهای خودران چراغ سبز نشان داد، اما هیچ شرکتی به آن تمایل نشان نداده بود اما اکنون سه گروه ...


خریدهایی که زیر پای ویسی راخالی می کنند؛ رگه‌های اختلاف در سپاهان

قرار نبود سپاهان ویسی فصلی سرشار از بحران را تجربه کند. اما این اتفاق برای تیمی که لقب پرافتخارترین تیم در لیگ برتر را یدک می کشد به وقوع پیوسته ...


اسامی داوران هفته پنجم لیگ دسته اول فوتبال

ورزش | چهارشنبه ۱۰ شهريور ۹۵ ساعت ۱۰:۱۹ | نسخه چاپي

هفته پنجم لیگ دسته اول فوتبال روز جمعه با برگزاری 9 دیدار آغاز خواهد شد که اسامی داوران از سوی کمیته داوران اعلام شد.
اسامی داوران قضاوت کننده در رقابت‌های لیگ دسته اول و در هفته پنجم از سوی دپارتمان داوری اعلام شد.
جمعه 12 شهریورماه
فولاد یزد-پارس جنوبی جم بوشهر-نصیری- یزد-ساعت 17
روح الله شرفی-سعید قاسمی-محمدرضا مدیر روستا-عباس مهدی زاده-ناظر: حیدر شکور
نساجی مازندران-گل گهر سیرجان-وطنی قائمهشر-مازندران-ساعت17
رضا کرمانشاهی-حسین طالقانی-جعفر مهاجر-حسین زیاری-ناظر: علیرضا یزدانی
سپیدرود رشت-خونه به خونه مازندران-عضدی رشت-گیلان-ساعت 17:15
محمدرضا اکبریان-بابک داوری-یعقوب مجتبی-مجید پورعلی-ناظر: مسعود مرادی
اکسین البرز-فجر شهید سپاسی شیراز-انقلاب کرج- البرز-ساعت 17:15
سید رضا مهدوی-حسن انتظاری-یعقوب سخندان-وحید صالحی-ناظر: محسن قهرمانی
راه آهن تهران-بادران تهران-درخشان صبا شهر-تهران-ساعت 17:15
حمید حاج ملک-قهرمان نجفی-بابک خسروی-سید علی میر غفاری-ناظر: عبدالله با عزم
آلومینیوم اراک-خیبر خرم اباد-امام خمینی(ره)-اراک-ساعت 17:15
اشکان خورشیدی-آرمان اسعدی-علی دودانگه-حسین زمانی-ناظر: سعادت باغبان
مس کرمان-استقلال اهواز-امام علی (ع)-کرمان-ساعت 17:15
جواد محمدی-حسین رحیمی پور-محسن سلطانی-وحید مالکی-ناظر: رسول فروغی
ایرانجوان بوشهر-ملوان بندر انزلی-بهشتی-بوشهر-ساعت 17:45
محمد ملکی-اسد حاج محمد-علی اکبر نوری-کوپال ناظمی-ناظر داوری: زاهد بحرینی
نفت مسجد سلیمان- مس رفسنجان-مسجد سلیمان- اهواز-ساعت 18
امید سعید فر- فرزاد بهرامی-امید افخمی-عقیل جهانبازی-ناظر: حسین عرب براقی

منبع: فدراسیون فوتبال

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: