سبک رانندگی‌تان درمورد شخصیت شما چه می‌گوید

تام واندربیت، نویسنده کتاب «ترافیک: آنچه رانندگی درمورد شخصیت ما می‌گوید» در کتاب خود می‌نویسد، «باتوجه به اینکه خیلی از ما زمان بسیار زیادی ...


توضیحات «نوئرت» در مورد تائید برجام توسط دولت ترامپ

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا توضیحاتی را در مورد تائید برجام و اقدامات واشنگتن علیه تهران ارائه کرد.


شورای نگهبان در حد توان برای عمل به قانون و شرع اقدام کرده است

دبیر شورای نگهبان در نشست هفتگی این نهاد گفت: شورای نگهبان در حد توان برای عمل به قانون و شرع اقدام کرده است.


گیر کردن آچار فرانسه در جمجمه کارگر سپرسازی

میزان نوشت: سخنگوی اورژانس تهران گفت: تیم امداد هوایی به کمک کارگری رفت که آچار فرانسه در جمجمه اش گیر کرده است.<br />


گزارشی از جنجال‌آفرینی یک استارتاپ موفق

داستان "اسنپ" چیست؟

شهرام شاهکار خالق اسنپ با بیان این‌که در تابستان ۹۳ با نام تاکسی‌یاب کارمان را شروع کردیم،‌ در رابطه با نحوه شروع به کار اسنپ می‌گوید: خرداد ...


اسامی داوران هفته پنجم لیگ دسته اول فوتبال

ورزش | چهارشنبه ۱۰ شهريور ۹۵ ساعت ۱۰:۱۹ | نسخه چاپي

هفته پنجم لیگ دسته اول فوتبال روز جمعه با برگزاری 9 دیدار آغاز خواهد شد که اسامی داوران از سوی کمیته داوران اعلام شد.
اسامی داوران قضاوت کننده در رقابت‌های لیگ دسته اول و در هفته پنجم از سوی دپارتمان داوری اعلام شد.
جمعه 12 شهریورماه
فولاد یزد-پارس جنوبی جم بوشهر-نصیری- یزد-ساعت 17
روح الله شرفی-سعید قاسمی-محمدرضا مدیر روستا-عباس مهدی زاده-ناظر: حیدر شکور
نساجی مازندران-گل گهر سیرجان-وطنی قائمهشر-مازندران-ساعت17
رضا کرمانشاهی-حسین طالقانی-جعفر مهاجر-حسین زیاری-ناظر: علیرضا یزدانی
سپیدرود رشت-خونه به خونه مازندران-عضدی رشت-گیلان-ساعت 17:15
محمدرضا اکبریان-بابک داوری-یعقوب مجتبی-مجید پورعلی-ناظر: مسعود مرادی
اکسین البرز-فجر شهید سپاسی شیراز-انقلاب کرج- البرز-ساعت 17:15
سید رضا مهدوی-حسن انتظاری-یعقوب سخندان-وحید صالحی-ناظر: محسن قهرمانی
راه آهن تهران-بادران تهران-درخشان صبا شهر-تهران-ساعت 17:15
حمید حاج ملک-قهرمان نجفی-بابک خسروی-سید علی میر غفاری-ناظر: عبدالله با عزم
آلومینیوم اراک-خیبر خرم اباد-امام خمینی(ره)-اراک-ساعت 17:15
اشکان خورشیدی-آرمان اسعدی-علی دودانگه-حسین زمانی-ناظر: سعادت باغبان
مس کرمان-استقلال اهواز-امام علی (ع)-کرمان-ساعت 17:15
جواد محمدی-حسین رحیمی پور-محسن سلطانی-وحید مالکی-ناظر: رسول فروغی
ایرانجوان بوشهر-ملوان بندر انزلی-بهشتی-بوشهر-ساعت 17:45
محمد ملکی-اسد حاج محمد-علی اکبر نوری-کوپال ناظمی-ناظر داوری: زاهد بحرینی
نفت مسجد سلیمان- مس رفسنجان-مسجد سلیمان- اهواز-ساعت 18
امید سعید فر- فرزاد بهرامی-امید افخمی-عقیل جهانبازی-ناظر: حسین عرب براقی

منبع: فدراسیون فوتبال

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟