خروسک؛ آزاردهنده اما موقت

مجرای تنفسی در کودکان باریک است، به‌همین سبب هنگام التهاب مخاطی و تنگی در این ناحیه، فرد دچار علائم تنفسی می‌شود. کروپ یا خروسک در اثر ...


چشم دشمن کور من ساکن شدم!

حال افتادست در دستان من/ بمب های هسته ای با رمزشان/ بیشتر از این اگر قاتی کنم/ می زنم، نابود گردد این جهان!


ظریف: برجام با خطر جدی روبه رو نیست

ظریف تاکید کرد: برجام یک توافق چند جانبه و جزء واقعیت‌های دنیا است.



خروج پیکر 4 تن از زیر آوار پلاسکو

سخنگوی ستاد مدیریت بحران ریزش ساختمان پلاسکو از خروج پیکر 4 تن از جانباختگان از زیر آوار خبر داد.


نامزدهای جشن خانه سینما معرفی شدند

| يكشنبه ۰۷ شهريور ۹۵ ساعت ۱۷:۱۸ | نسخه چاپي

در آستانه 21 شهریور ماه روز سینما، نامزدهای جشن خانه سینما معرفی شدند.
به گزارش ایسنا، طبق اعلام خانه سینما؛ در تاریخ ششم و هفتم شهریور ماه شورای صیانت از آرای هجدهمین جشن سینمای ایران متشکل از : کمال تبریزی (دبیر جشن)، علی دهکردی (نماینده منتخب داوران) و محمدرضا مویینی(نماینده خانه سینما) پشت درهای بسته پاکت‌های رای در همه رشته‌ها را گشود و آرای داوران را شمرد.
بر اساس شمارش آرا، نامزدهای هر رشته به شرح زیر اعلام می شود:
نامزدهای بهترین جلوه‌های بصری:
1- هادی اسلامی   برای فیلم   "بادیگارد"
2- جواد مطوری    برای فیلم  "مرگ ماهی"
3- جواد مطوری    برای فیلم    "بهمن"
4- امیررضا معتمدی   برای فیلم    "مزار شریف"
نامزدهای بهترین جلوه‌های ویژه میدانی
1- آرش آقابیگ    برای فیلم  "بهمن"
2- اصغر پورهاجریان   برای فیلم  "360 درجه"
3- محسن روزبهانی   برای فیلم   "بادیگارد"
4- ایمان کرمیان  برای فیلم   "ایستاده در غبار"
5- عظیم محمدی   برای فیلم     "عاشق ها ایستاده می میرند"
نامزدهای بهترین چهرهپردازی
1- ایمان امیدواری   برای فیلم  "کوچه بی نام"
2- شهرام خلج     برای فیلم   "ایستاده در غبار"
3- محسن دارسنج  برای فیلم  "بارکد"
4- سعید ملکان    برای فیلم   "ابد و یک روز"
5- مهین نویدی      برای فیلم     "360 درجه"
نامزدهای بهترین صداگذاری و میکس:
1- علیرضا علویان  برای فیلم    "بادیگارد"
2- علیرضا علویان    برای فیلم    "ابد و یک روز"
3- آرش قاسمی   برای فیلم    "خشم و هیاهو"
4- امیرحسین قاسمی   برای فیلم    "جامه دران"
5- محمود موسوی نژاد      برای فیلم    "کوچه بی نام"
نامزدهای بهترین صدابرداری:
1- حسین بشاش    برای فیلم    "خشم و هیاهو"
2- حسن زاهدی   برای فیلم     "گینس"
3- امین میرشکاری    برای فیلم    "ابد ویک روز"
4- زنده یاد یدالله نجفی    برای فیلم     "جامه دران"
5- امیر نوبخت   برای فیلم     "عادت نمی کنیم"
نامزدهای بهترین طراحی لباس:
1- حجت اشتری  برای فیلم    "بارکد"
2- رعنا امیری برای فیلم     "خشم و هیاهو"
3- سارا سمیعی  برای فیلم    "دو"
4- بابک کریمی  برای فیلم    "جامه دران"
5- غزاله معتمد    برای فیلم    "ابد و یک روز"
نامزدهای بهترین طراحی صحنه:
1- حجت اشتری    برای فیلم    "بارکد"
2- ایرج رامین فر   برای فیلم    "احتمال باران اسیدی"
3- امیرحسین قدسی    برای فیلم    "اژدها وارد می شود"
4-کیوان مقدم   برای فیلم    "دو"
5- محسن نصرالهی    برای فیلم    "ابد و یک روز"
نامزدهای بهترین موسیقی فیلم:
1- سعید انصاری   برای فیلم     "جامه دران"
2- ستار اورکی   برای فیلم     "دوران عاشقی"
3- حامد ثابت   برای فیلم     "بهمن"
4- بهزاد عبدی   برای فیلم    "مزار شریف"
5-کارن همایون فر برای فیلم    "بادیگارد"
 نامزدهای بهترین تدوین:
1- امیر ادیب پرور    برای فیلم    "کوچه بی نام"
2- ژیلا ایپکچی  برای فیلم    "خداحافظی طولانی"
3- حسن حسن دوست    برای فیلم    "جامه دران"
4- مهدی حسینی وند  برای فیلم    "بادیگارد"
5- بهرام دهقانی   برای فیلم    "ابد و یک روز"
6- هایده صفی یاری   برای فیلم    "اژدها وارد می شود"
نامزدهای بهترین فیلمبرداری:
1- هومن بهمنش   برای فیلم    "بهمن"
2- هومن بهمنش    برای فیلم    "اژدها وارد می شود"
3- علیرضا زرین دست   برای فیلم    "کفش هایم کو؟"
4- پیمان شادمانفر  برای فیلم    "اعترافات ذهن خطرناک من"
5- پیمان شادمانفر   برای فیلم    "خشم و هیاهو"
6- مرتضی قیدی برای فیلم    "ناهید"
نامزدهای بهترین بازیگر نقش مکمل مرد:
1- برزو ارجمند    برای فیلم    "چهارشنبه 19 اردیبهشت"
2- علی باقری     برای فیلم    "اژدها وارد می شود"
3- پوریا رحیمی     برای فیلم    "احتمال باران اسیدی"
4- محسن کیایی    برای فیلم    "بارکد"
5- نوید محمد زاده    برای فیلم    "ابد و یک روز"
نامزدهای بهترین نقش مکمل زن:
1- پانته آ بهرام    برای فیلم    "کوچه بی نام"
2- سحر دولتشاهی   برای فیلم    "شکاف"
3- سوگل خلیق    برای فیلم     "دو"
4- فرشته صدر عرفایی     برای فیلم    "کوچه بی نام"
5- مریم کاظمی     برای فیلم    "جامه دران"
نامزدهای بهترین نقش اول مرد:
1- سعید آقاخانی   برای فیلم    "خداحافظی طولانی"
2- فرهاد اصلانی    برای فیلم    "کوچه بی نام"
3- هادی حجازی   برای فیلم    "ایستاده در غبار"
4- سیامک صفری    برای فیلم    "اعترافات ذهن خطرناک من"
5- پیمان معادی     برای فیلم    "ابد و یک روز"
نامزدهای نقش اول زن:
1- سحر احمدپور    برای فیلم    "چهارشنبه 19 اردیبهشت"
2- ساره بیات    برای فیلم    "ناهید"
3- نگار جواهریان   برای فیلم    "قندون جهیزیه"
4- باران کوثری    برای فیلم    "جامه دران"
5- باران کوثری    برای فیلم    "کوچه بی نام"
نامزدهای بهترین فیلمنامه اقتباسی:
1- یدالله صمدی-حسین مهکام    برای فیلمنامه     "پدر آن دیگری"
2- حمیدرضا قطبی     برای فیلمنامه      "جامه دران"
3- سهیلا گلستانی    برای فیلمنامه      "دو"
نامزدهای بهترین فیلمنامه:
1- محسن امیر یوسفی  برای فیلم    "خواب تلخ"
2- آیدا پناهنده – ارسلان امیری   برای فیلم    "ناهید"
3- مانی حقیقی      برای فیلم     "اژدها وارد می شود"
4- سعید روستایی   برای فیلم     "ابد و یک روز"
5- اصغر عبداللهی      برای فیلم     "خداحافظی طولانی"
نامزدهای بهترین کارگردانی:
1- آیدا پناهنده     برای فیلم     "ناهید"
2- وحید جلیلوند  برای فیلم     "چهارشنبه 19 اردیبهشت"
3- ابراهیم حاتمی کیا   برای فیلم     "بادیگارد"
4- سعید روستایی   برای فیلم     "ابد و یک روز"
5- محمد حسین مهدویان   برای فیلم     "ایستاده در غبار"
نامزدهای بهترین فیلم:
1- بیژن امکانیان       برای فیلم     "ناهید"
2- علی جلیلوند - محمد حسین لطیفی    برای فیلم     "چهارشنبه 19 اردیبهشت"
3- منصور لشگری قوچانی   برای فیلم     "کوچه بی نام"
4- سعید ملکان   برای فیلم      "ابد و یک روز"
5- حبیب الله والی نژاد  برای فیلم      "ایستاده در غبار"
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟