سود پژوسیتروئن دو برابر شد

این گروه خودروسازی فرانسوی اعلام کرد قیمت گذاری بالاتر، فروش مدلهای سودآور و کاهش هزینه، حاشیه سود عملیاتی را از پنج درصد در سال ۲۰۱۵ به شش درصد در سال ۲۰۱۶ افزایش داد.


مراسم جشن امضای «داستان های دونفره» برگزار می شود

مراسم جشن امضای مجموعه داستان «داستان های دونفره» نوشته آزاده حسینی روز شنبه ۱۴ اسفند در خانه اندیشمندان علوم انسانی برگزار می شود.اسکار سینمای فرانسه به «او» رسید

مراسم اعطای جوایز چهل‌ودومین دوره جوایز سینمایی سزار موسوم به اسکار سینمای فرانسه با معرفی برندگان برگزار شد.


توقف تولید پژو۴۰۵ و پراید/اجرای قرارداد با فولکس واگن تا مرداد

رئیس انجمن قطعه سازان با اشاره به احتمال توقف تولید پژو ۴۰۵ و پراید تا سال ۹۷، گفت: قرارداد فولکس واگن تا مرداد سال آینده اجرایی می شود.


ژاپن از طریق روسیه به سوریه کمک می کند

ژاپن از طریق روسیه به سوریه کمک می کند

جهان | شنبه ۰۶ شهريور ۹۵ ساعت ۱۴:۱۱ | نسخه چاپي

سفارت ژاپن در روسیه در گفتگو با مقامات نظامی این کشور آمادگی توکیو برای کمک به حلب در سوریه را اعلام کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری فرانسه، سفارت ژاپن در روسیه در تماس با برخی از مقامات نظامی این کشور آمادگی خود را برای ارائه کمک هایی به حلب در سوریه اعلام کرد.
روزنامه ژاپن تودی نیز در شماره امروز خود در این باره نوشت: «تویوهیشا کوزوکی» سفیر ژاپن در روسیه در گفتگوهایی با مسئولان وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که کمک هایی را به منظور حمایت از مردم آسیب دیده حلب در سوریه در اختیار آنها قرار می دهد.
این در حالی است که این موضوع مورد استقبال مقامات روسی قرار گرفته است.
برخی گزارش ها نیز حاکی از آن است که سازمان ملل متحد و ارگان هایی مانند اتحادیه اروپا هنوز کمکی در اختیار مردم حلب قرار نداده اند.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟