۲۱ سیاستمدار ایرانی در کدام منطقه تهران زندگی می‌کنند + تصاویر

مقام های ارشد ایرانی در کدام منطقه پایتخت زندگی می کنند؟ در میانه موج فیش حقوقی نگاهی داریم به منازل مسکونی آن‌ها در این شهر. اینکه هر یک کجا ...


تلویزیون هایی که علائق بینندگان را درک می کنند

خط تولید جدیدی از تلویزیونهای هوشمند راه اندازی شده که از هوش مصنوعی فوق العاده ای برخوردارند.


به چه شرطی صنعت خودرو از رکود خارج می شود؟

چنانچه خوروسازی های داخلی همکاری خود را با شرکتهای مطرح غربی شروع کرده و تولیدات خود را با قیمت های نجومی عرضه نکنند و شرایط ویژه فروش به نفع مشتری درنظر بگیرند می توان امیدوار بود چرخ های این صنعت در سال آینده بچرخد.


مشخصات فنی پ‍ژو ۲۰۰۸ که ایران خودرو تولید آن را آغاز کرد/ اولین محصول مونتاژ داخل پس از برجام

با تجهیز خطوط پژو 2008 تولید این محصول در شرکت ایران خودرو آغاز شده و روی خط تولید قرار گرفته است .این مدل خودرو 2008، نمونه محصولی است که تولید ...حل بحران اقتصادی ونزوئلا با سرمایه گذاری خارجی در بخش معادن

حل بحران اقتصادی ونزوئلا با سرمایه گذاری خارجی در بخش معادن

جهان | شنبه ۰۶ شهريور ۹۵ ساعت ۱۵:۵۷ | نسخه چاپي

رئیس جمهوری ونزوئلا سرمایه گذاری شرکت های خارجی در بخش معادن را راهی مناسب برای برون رفت از بحران اقتصادی ارزیابی می کند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، «نیکلاس مادورو» رئیس جمهوری ونزوئلا از توافق با شرکای خارجی برای سرمایه گذاری در بخش صنایع و معادن این کشور آمریکای جنوبی خبر داد.
این توافق به ارزش ۵.۵ میلیارد دلار آمریکا سرمایه گذاری در معادن جنوب ونزوئلا را شامل می شود.
توافق مورد نظر با شرکت «باریک گولد» کانادا و شرکت «شاندانگ گولد» چین و برخی دیگر از شرکت های صاحب نام در این عرصه منعقد شده است.
به گفته مادورو، عقد چنین قراردادهایی برای سوق دادن اقتصاد ونزوئلا به سمت و سویی تازه حیاتی است.
ونزوئلا از ماه ژانویه سال میلادی جاری (۲۰۱۶)، در شرایط اضطرار اقتصادی به سر می برد و کالاهای اساسی در آن به شدت نایاب شده است.
این در حالی است که اپوزیسیون ونزوئلا، دولت مادورو را مسئول نابسامانی اوضاع اقتصادی دانسته و به دنبال برگزاری رفراندوم تغییر حاکمیت است.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟