با پرجمعیت‌ترین جزیره جهان آشنا شوید

جزیره «میگینگو» در کنیا را از نظر تراکم، پرجمعیت‌ترین جزیره جهان می‌شناسند که با ۱۳۱ خانه جمعیتی ۱۰۰۰ نفری دارد.


5 ترفند کاربردی ویندوز

در سیستم عامل ویندوز بیش از هر سیستم عاملی دارای میانبر است و اکثر کاربران از میانبر های آن بی خبر اند. دانستن این موارد می تواند کمک بسیاری ...


بازیگر زن مشهور تلویزیون ایران درگذشت؛ بیوگرافی + تصاویر

نیلوفر خرم نیک بازیگر سریال «معمای شاه» چهارشنبه دهم شهریور ماه درگذشت.


با پرجمعیت‌ترین جزیره جهان آشنا شوید

جزیره «میگینگو» در کنیا را از نظر تراکم، پرجمعیت‌ترین جزیره جهان می‌شناسند که با ۱۳۱ خانه جمعیتی ۱۰۰۰ نفری دارد.داعش شهر «الرای» را دوباره اشغال کرد

جهان | شنبه ۰۶ شهريور ۹۵ ساعت ۱۱:۵۳ | نسخه چاپي

با شروع عملیات ارتش ترکیه در سوریه تروریستهای داعش با عقب نشینی تاکتیکی خود از جرابلس کنترل شهر راهبردی «الرای» را به دست گرفتند.
به نقل از خبرگزاری «المصدر» گروهک تروریستی داعش درضدحمله ای سنگین بار دیگر کنترل شهر «الرای» و مناطق پیرامون آن را به دست گرفت.
عقیب نشی تاکتیکی چند روزپیش تروریستها از منطقه «جرابلس» حلب و در سایه درگیری میان معارضان سوری و نیروهای کرد تحت حمایت آمریکا این امکان را برای تروریستهای داعش فراهم کرد که عناصر خود را برای بازپس گیری شهر «الرای» جمع کنند.
براساس این گزراش درگیری معارضان تحت حمایت ترکیه و کردهای سوریه برخلاف تصور اولیه تروریستها را در موقعیتی بهتر قرار داده است.
کنترل شهر راهبردی «الرای» توسط تروریستها کار را برای دولت ترکیه سخت ترمی کند که هدف از عملیات خود در سوریه را عقب نشینی تروریستها ازمناطق مرزی  سوریه وترکیه اعلام کرده است.

منبع: میزان

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟