دردسرهای عکس منشوری و استعفای دو سرمربی؛ یک فوتبالیست گوشه رینگ!

اظهارات تند شجاعی و عکس جنجالی رحمتی، استعفای همزمان دو مربی لیگ برتری، واگذاری تیم امید به فدراسیون و استعفا در پرونده تیم جنجالی اخیر مهمترین ...


ماجرای کشف حجاب پگاه آهنگرانی واقعیت دارد؟!+عکس

پگاه آهنگرانی با حضور در پردیس چارسو و فعالیت در جشنواره سینما حقیقت به شایعات درباره کشف حجاب و مهاجرت خود پایان داد.خودرویی با امکانات یک هتل+تصاویر

در فاصله بین کنسول و شیشه جلو می توانید گیاهانی مانند بونسای یا برخی از گلها را نگهداری کنید.


اتحاد نیروی هوایی آمریکا با موجودات فرازمینی؟!

استیو بارون شکارچی معروف یوفوها(UFO) ویدئویی منتشر کرده که در آن ادعا می‌شود یوفوها در محدوده پایگاه نیروی هوایی نلیز مشاهده شده‌اند.


داعش شهر «الرای» را دوباره اشغال کرد

جهان | شنبه ۰۶ شهريور ۹۵ ساعت ۱۱:۵۳ | نسخه چاپي

با شروع عملیات ارتش ترکیه در سوریه تروریستهای داعش با عقب نشینی تاکتیکی خود از جرابلس کنترل شهر راهبردی «الرای» را به دست گرفتند.
به نقل از خبرگزاری «المصدر» گروهک تروریستی داعش درضدحمله ای سنگین بار دیگر کنترل شهر «الرای» و مناطق پیرامون آن را به دست گرفت.
عقیب نشی تاکتیکی چند روزپیش تروریستها از منطقه «جرابلس» حلب و در سایه درگیری میان معارضان سوری و نیروهای کرد تحت حمایت آمریکا این امکان را برای تروریستهای داعش فراهم کرد که عناصر خود را برای بازپس گیری شهر «الرای» جمع کنند.
براساس این گزراش درگیری معارضان تحت حمایت ترکیه و کردهای سوریه برخلاف تصور اولیه تروریستها را در موقعیتی بهتر قرار داده است.
کنترل شهر راهبردی «الرای» توسط تروریستها کار را برای دولت ترکیه سخت ترمی کند که هدف از عملیات خود در سوریه را عقب نشینی تروریستها ازمناطق مرزی  سوریه وترکیه اعلام کرده است.

منبع: میزان

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: