به چه شرطی صنعت خودرو از رکود خارج می شود؟

چنانچه خوروسازی های داخلی همکاری خود را با شرکتهای مطرح غربی شروع کرده و تولیدات خود را با قیمت های نجومی عرضه نکنند و شرایط ویژه فروش به نفع مشتری درنظر بگیرند می توان امیدوار بود چرخ های این صنعت در سال آینده بچرخد.


بالن آرزو خانه ای را در رشت سوزاند

مدیرعامل آتش‌نشانی رشت گفت: علت آتش‌سوزی دو باب منزل مسکونی سقوط بالن‌های آرزو و پرتاب شی مشتعله بر روی سقف و بالکن منازل مسکونی بوده است.


اولین خودروی جاده ای فراری (+عکس)

در آن زمان این خودروی اسپورت 125S به یک موتور V12 با خروجی 118 اسب‌بخار مجهز شد. می‌توانید این قدرت و موتور را با آخرین تولیدی کارخانه فراری یعنی ...


5 شیطنت خانه‌ تکانی که نمی‌دانید!

آهسته می‌آید. درست مثل نسیم‌هایش که آرام‌آرام تن خشک درخت‌ها را نوازش می‌کنند تا دوباره زنده شوند. بهار آهسته می‌آید، درست مثل غنچه‌هایی ...


افزایش کشت، تولید و قاچاق مواد مخدر در دنیا

در شرایط حاضر عوامل اصلی بروز این مسئله یعنی کشت و تولید و قاچاق مواد نیز در حال افزایش و گسترش NPSنیز نگران کننده است.


شهرستان «جانی خیل» پکتیای افغانستان سقوط کرد

جهان | شنبه ۰۶ شهريور ۹۵ ساعت ۱۱:۵۱ | نسخه چاپي

شهرستان «جانی خیل» استان پکتیا در جنوب افغانستان در نبردی سنگین و با کشته شدن 30 سرباز افغان شب گذشته سقوط کرد و به دست گروه طالبان افتاد.
طلوع نیوز افغانستان روز شنبه به نقل از فرماندار این شهرستان اعلام کرد که«جانی خیل» شب گذشته در نبردی سنگین بدست طالبان افتاد و 30 سرباز افغان در این نبرد کشته شدند.

بر اساس این گزارش شهرستان جانی خیل از صبح روز جمعه در محاصره گروه طالبان در گرفتار شده بود و سرانجام جمعه شب با حمله یکهزار و 200 شبه نظامی طالبان و بروز درگیری شدید به دست آنان افتاد.

در یک هفته گذشته در 15 استان افغانستان از جمله در استان های هلمند، پکتیا، ننگرهار، تخار، بغلان و قندوزدرگیری های شدید بین افراد گروه طالبان و نیروهای دولتی جریان داشت که گروه طالبان موفق شدند چند شهرستان را در این استان ها در اختیار خود بگیرند.

منبع: ایرنا

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟