متهمان ردیف اول حمله‌های سایبری در جهان

روز به روز بر توان هکرها در جهان افزوده می‌شود و کاربران عادی، فعالان عرصه تجارت، مراکز دولتی و... اگر بخواهند واکنشی مناسب نسبت به این حمله‌های سایبری داشته باشند، باید بر آگاهی خود بیفزایند تا توانمندتر شوند.


عکس روز نشنال جئوگرافیک

با چنین عکسی می توان موجی را برای همیشه ثبت کرد و سطح صافشان را به دقت دید.


بازیگران ایرانی دارای وطنی غیر از ایران را بشناسید؛ از الناز شاکردوست تا محمدرضا گلزار!+تصاویر

در این مطلب برخی بازیگران دارای دو وطن معرفی می شوند؛ یک وطن در تهران برای کار و دیگری خارج از کشور یا در شهرستان های ایران برای زندگی. البته ...پیروزی آلانیااسپور در حضور شهباززاده

ورزش | شنبه ۰۶ شهريور ۹۵ ساعت ۱۱:۰ | نسخه چاپي

تیم آلانیااسپور با بازی یک نیمه ای سجاد شهباززاده، مهاجم ایرانی خود در هفته دوم سوپر لیگ ترکیه برابر آنتالیااسپور به پیروزی دست یافت.
تیم آلانیااسپور پس از شکست سنگین هفته اول فصل جدید سوپر لیگ ترکیه برابر تیم مدعی بشیکتاش بامداد امروز (جمعه) در دومین بازی این رقابت ها میزبان آنتالیااسپور بود.
زکی ایلدیریم، هافبک 25 ساله آنتالیااسپور در دقیقه 5 این بازی تیمش را از میزبان پیش انداخت و نیمه اول با همین یک گل به پایان رسید. با شروع نیمه دوم حسین کالپار، سرمربی کهنه کار آلانیااسپور یوناتان، مهاجم 31 ساله توگویی را به جای شهباززاده وارد میدان کرد که هم پاس گل داد و هم گل پیروزی بخش تیمش را به ثمر رساند.  دونالد، مدافع اهل هائیتی تیم آلانیااسپور در دقیقه 61 روی پاس یوناتان گل تساوی را وارد دروازه آنتالیااسپور کرد.
در حالی که انتظار می رفت این بازی با تساوی خاتمه یابد، آلانیااسپور در دقیقه سوم وقت های اضافه نیمه دوم توسط یوناتان به گل دوم رسید تا طعم اولین پیروزی خود در سوپر لیگ ترکیه را بچشد.
تیم آلانیااسپور با این پیروزی خانگی 3 امتیازی شد و به رده هشتم جدول رده بندی صعود کرد. سجاد شهباززاده، مهاجم تیم آلانیااسپور که در بازی هفته اول برابر بشکیتاش از دقیقه 86 وارد میدان شده بود در دومین بازی تیمش از ابتدا در ترکیب اصلی قرار گرفت. یوناتان، مهاجم توگویی که سومین فصل حضورش در تیم آلانیااسپور را سپری می کند و نقش مهمی در صعود این تیم به سوپر لیگ ترکیه داشت جایگزین شهباززاده از آغاز نیمه دوم بازی برابر آنتالیااسپور شد.

منبع: تسنیم

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: