خوشگذرانی بازیگران زن و مرد ایرانی در خارج از کشور (۲)+ تصاویر

تصاویر متفاوت از چهره های مشهور در شبکه های اجتماعی


زیباترین زنان جهان در کدام کشورها هستند+تصاویر

در این رده بندی که توسط سایت بسیار معتبر UCITYGUIDES صورت گرفته ده تا از کشور هایی که زیباترین زنان را دارند طبق این رده بندی مشاهده می کنید.


خروج پیکر 4 تن از زیر آوار پلاسکو

سخنگوی ستاد مدیریت بحران ریزش ساختمان پلاسکو از خروج پیکر 4 تن از جانباختگان از زیر آوار خبر داد.


نگاهی به برنامه ششم توسعه / چرا سن بازنشستگی زنان کاهش یافت؟

 شاخص‌های بیمه‌ای و اقتصادی صندوق‌های بازنشستگی ایران به وضعیت بحرانی و خاص بودن نظام بیمه‌ای کشور اشاره دارد که به دلیل حساسیت ...


فائزه هاشمی: اصلاح‌طلبان نتوانستند فراکسیون منسجمی در مجلس دهم ایجاد کنند

فائزه هاشمی: اصلاح‌طلبان نتوانستند فراکسیون منسجمی در مجلس دهم ایجاد کنند

سیاست | پنجشنبه ۰۴ شهريور ۹۵ ساعت ۱۲:۴۷ | نسخه چاپي

فائزه هاشمی از تحریف سخنان خود از سوی برخی رسانه‌ها انتقاد کرد.

فائزه هاشمی با اشاره به سخنان روز گذشته خود در حزب اراده ملت پیرامون بازخوانی وضعیت احزاب اصول‌گرا و خصوصاً اصلاح‌طلب و نقاط ضعف و قدرت آن‌ها از تحریف سخنانش از سوی برخی رسانه‌ها انتقاد کرد و آن را مغایر اخلاق رسانه‌ای و چارچوب‌های کار یک رسانه خواند.

وی در ادامه یادآور شد: در جلسه روز گذشته حزب اراده ملت وضعیت جریان اصلاح‌طلبی که خصوصاً از سال 92 به بعد که موفقیت‌هایی را به دست آوردند را مورد بازبینی و بررسی قرار دادیم. همانطور که همه در جریان هستند جریان اصلاح‌طلبی بعد از موفقیت در انتخابات خرداد 92 که منجر به انتخاب آقای روحانی به عنوان رئیس جمهور شد، در انتخابات اخیر مجلس شورای اسلامی روی یک لیست کار کردند و نتیجه هم گرفتند اما متأسفانه بعد از انتخابات شاهد بودیم که برخی از وزرای دولت که آن‌ها نیز به نوعی با رأی اصلاح‌طلبان بر مسند کار نشستند در انتخابات هیئت رئیسه مجلس دهم برای آقای لاریجانی کار کردند که در این زمینه برخی از اصلاح‌طلبان نیز با آن‌ها همراه شدند و در نهایت امروز شاهدیم که اصلاح‌طلبان علاوه بر اینکه هیئت رئیسه مجلس را از دست دادند نتوانستند فراکسیون منسجمی در مجلس ایجاد کنند.

وی گفت: با توجه به اینکه این مردم بودند که به اصلاح‌طلبان رأی دادند و برخی از آن‌ها (اصلاح‌طلبان) در مرحله بعدی پایبند نبودند، من در جلسه عنوان کردم که با توجه به پیش‌رو بودن انتخابات ریاست جمهوری از تجارب گذشته درس بگیریم و مانع از تکرار آن شویم.

منبع: ایسنا

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟