سفیر ایران با کالسکه سلطنتی به کاخ ملکه رفت و استوارنامه اش تقدیم ملکه الیزابت دوم کرد+تصاویر

سفیر ایران در انگلستان امروز استوارنامه اش را طی تشریفاتی به ملکه انگلیس تقدیم کرد.


زیباترین زنان جهان در کدام کشورها هستند+تصاویر

در این رده بندی که توسط سایت بسیار معتبر UCITYGUIDES صورت گرفته ده تا از کشور هایی که زیباترین زنان را دارند طبق این رده بندی مشاهده می کنید.


سهم پرسپولیس در حرفه‌ای شدن مهدی طارمی چقدر بوده است؟

در اتفاقاتی که برای مهاجم سرخپوشان رخ داده است باشگاه پرسپولیس نیز مقصر است چرا که وظیفه تربیتی خود را به خوبی انجام نداده است.


10 ترفند ساده برای عکاسی بهتر با گوشی‌های هوشمند

در اکثر اوقات، برای ثبت یک تصویر عالی با دوربین گوشی هوشمند، همان شرایطی باید وجود داشته باشد که هنگام ثبت عکس با دوربین‌های حرفه‌ای نیاز ...


فائزه هاشمی: اصلاح‌طلبان نتوانستند فراکسیون منسجمی در مجلس دهم ایجاد کنند

فائزه هاشمی: اصلاح‌طلبان نتوانستند فراکسیون منسجمی در مجلس دهم ایجاد کنند

سیاست | پنجشنبه ۰۴ شهريور ۹۵ ساعت ۱۲:۴۷ | نسخه چاپي

فائزه هاشمی از تحریف سخنان خود از سوی برخی رسانه‌ها انتقاد کرد.

فائزه هاشمی با اشاره به سخنان روز گذشته خود در حزب اراده ملت پیرامون بازخوانی وضعیت احزاب اصول‌گرا و خصوصاً اصلاح‌طلب و نقاط ضعف و قدرت آن‌ها از تحریف سخنانش از سوی برخی رسانه‌ها انتقاد کرد و آن را مغایر اخلاق رسانه‌ای و چارچوب‌های کار یک رسانه خواند.

وی در ادامه یادآور شد: در جلسه روز گذشته حزب اراده ملت وضعیت جریان اصلاح‌طلبی که خصوصاً از سال 92 به بعد که موفقیت‌هایی را به دست آوردند را مورد بازبینی و بررسی قرار دادیم. همانطور که همه در جریان هستند جریان اصلاح‌طلبی بعد از موفقیت در انتخابات خرداد 92 که منجر به انتخاب آقای روحانی به عنوان رئیس جمهور شد، در انتخابات اخیر مجلس شورای اسلامی روی یک لیست کار کردند و نتیجه هم گرفتند اما متأسفانه بعد از انتخابات شاهد بودیم که برخی از وزرای دولت که آن‌ها نیز به نوعی با رأی اصلاح‌طلبان بر مسند کار نشستند در انتخابات هیئت رئیسه مجلس دهم برای آقای لاریجانی کار کردند که در این زمینه برخی از اصلاح‌طلبان نیز با آن‌ها همراه شدند و در نهایت امروز شاهدیم که اصلاح‌طلبان علاوه بر اینکه هیئت رئیسه مجلس را از دست دادند نتوانستند فراکسیون منسجمی در مجلس ایجاد کنند.

وی گفت: با توجه به اینکه این مردم بودند که به اصلاح‌طلبان رأی دادند و برخی از آن‌ها (اصلاح‌طلبان) در مرحله بعدی پایبند نبودند، من در جلسه عنوان کردم که با توجه به پیش‌رو بودن انتخابات ریاست جمهوری از تجارب گذشته درس بگیریم و مانع از تکرار آن شویم.

منبع: ایسنا

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: