بزرگترین گربه‌ماهی جهان صید شد+تصاویر

یک فرد بازنشسته یه همراه پسرش بزرگترین گربه‌ماهی جهان را صید کردند.


پنج ویژگی در مگان‌های جدید رنو+تصاویر

در نگاه اول مگان‌های جدید رنو کاملا جذاب و هیجانی به نظر می‌رسند. این خودروها با ارتفاع کم، حالت اسپورت، ظرفیت دینامیکی بالا و طراحی اغوا کننده نظر مردم و کارشناسان را برانگیخته‌اند. با تمامی این اوصاف این خودروها نشان‌های کلاسیک بودن خود را نیز حفظ کرده‌اند.


کاهش شاخص کوتاه قدی ایرانی ها

معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تغییر شاخص کوتاه قدی از ۲۶ به ۷ درصد خبر داد.


لحظه شکار عقاب

(Sadie Whiteloks) عکاس سرشناس حیات وحش تصاویری دیدنی از لحظه شکار یک ماهی توسط عقاب را از دریاچه‌ای که پر از تمساح است را شکار کرده. این دریاچه در پارک ...


اختصاص ۴۰۰ میلیارد ریال تسهیلات با یارانه ۵درصدی به تولید

مدیرعامل بانک توسعه صادرات از اختصاص ۴۰۰۰ میلیارد ریال تسهیلات با یارانه ۵درصد از محل منابع داخلی بانک، برای تأمین مالی واحدهای تولیدی و صنعتی ...


فائزه هاشمی: اصلاح‌طلبان نتوانستند فراکسیون منسجمی در مجلس دهم ایجاد کنند

فائزه هاشمی: اصلاح‌طلبان نتوانستند فراکسیون منسجمی در مجلس دهم ایجاد کنند

سیاست | پنجشنبه ۰۴ شهريور ۹۵ ساعت ۱۲:۴۷ | نسخه چاپي

فائزه هاشمی از تحریف سخنان خود از سوی برخی رسانه‌ها انتقاد کرد.

فائزه هاشمی با اشاره به سخنان روز گذشته خود در حزب اراده ملت پیرامون بازخوانی وضعیت احزاب اصول‌گرا و خصوصاً اصلاح‌طلب و نقاط ضعف و قدرت آن‌ها از تحریف سخنانش از سوی برخی رسانه‌ها انتقاد کرد و آن را مغایر اخلاق رسانه‌ای و چارچوب‌های کار یک رسانه خواند.

وی در ادامه یادآور شد: در جلسه روز گذشته حزب اراده ملت وضعیت جریان اصلاح‌طلبی که خصوصاً از سال 92 به بعد که موفقیت‌هایی را به دست آوردند را مورد بازبینی و بررسی قرار دادیم. همانطور که همه در جریان هستند جریان اصلاح‌طلبی بعد از موفقیت در انتخابات خرداد 92 که منجر به انتخاب آقای روحانی به عنوان رئیس جمهور شد، در انتخابات اخیر مجلس شورای اسلامی روی یک لیست کار کردند و نتیجه هم گرفتند اما متأسفانه بعد از انتخابات شاهد بودیم که برخی از وزرای دولت که آن‌ها نیز به نوعی با رأی اصلاح‌طلبان بر مسند کار نشستند در انتخابات هیئت رئیسه مجلس دهم برای آقای لاریجانی کار کردند که در این زمینه برخی از اصلاح‌طلبان نیز با آن‌ها همراه شدند و در نهایت امروز شاهدیم که اصلاح‌طلبان علاوه بر اینکه هیئت رئیسه مجلس را از دست دادند نتوانستند فراکسیون منسجمی در مجلس ایجاد کنند.

وی گفت: با توجه به اینکه این مردم بودند که به اصلاح‌طلبان رأی دادند و برخی از آن‌ها (اصلاح‌طلبان) در مرحله بعدی پایبند نبودند، من در جلسه عنوان کردم که با توجه به پیش‌رو بودن انتخابات ریاست جمهوری از تجارب گذشته درس بگیریم و مانع از تکرار آن شویم.

منبع: ایسنا

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: