افشای برنامه محرمانه انتخاباتی احمدی نژاد

یک منبع نزدیک به محمود احمدی نژاد، از برنامه محرمانه انتخاباتی رئیس جمهور سابق پرده برداشت.


5 شیطنت خانه‌ تکانی که نمی‌دانید!

آهسته می‌آید. درست مثل نسیم‌هایش که آرام‌آرام تن خشک درخت‌ها را نوازش می‌کنند تا دوباره زنده شوند. بهار آهسته می‌آید، درست مثل غنچه‌هایی که با ناز، چشم باز می‌کنند تا به زندگی لبخند بزنند و بهار آهسته می‌آید....به خانه ما. برای آمدنش باید مهیا شویم.


افزایش کشت، تولید و قاچاق مواد مخدر در دنیا

در شرایط حاضر عوامل اصلی بروز این مسئله یعنی کشت و تولید و قاچاق مواد نیز در حال افزایش و گسترش NPSنیز نگران کننده است.


5 شیطنت خانه‌ تکانی که نمی‌دانید!

آهسته می‌آید. درست مثل نسیم‌هایش که آرام‌آرام تن خشک درخت‌ها را نوازش می‌کنند تا دوباره زنده شوند. بهار آهسته می‌آید، درست مثل غنچه‌هایی ...


روحانی: کینه را کنار بگذاریم، به‌فکر مسائل جناحی نباشیم

رئیس جمهور با اعلام اینکه سال 95 سال بسیاری از گشایش‌ها بود، اظهار امیدواری کرد که در سال 96 این گشایش‌ها ادامه پیدا کند.


فائزه هاشمی: اصلاح‌طلبان نتوانستند فراکسیون منسجمی در مجلس دهم ایجاد کنند

فائزه هاشمی: اصلاح‌طلبان نتوانستند فراکسیون منسجمی در مجلس دهم ایجاد کنند

سیاست | پنجشنبه ۰۴ شهريور ۹۵ ساعت ۱۲:۴۷ | نسخه چاپي

فائزه هاشمی از تحریف سخنان خود از سوی برخی رسانه‌ها انتقاد کرد.

فائزه هاشمی با اشاره به سخنان روز گذشته خود در حزب اراده ملت پیرامون بازخوانی وضعیت احزاب اصول‌گرا و خصوصاً اصلاح‌طلب و نقاط ضعف و قدرت آن‌ها از تحریف سخنانش از سوی برخی رسانه‌ها انتقاد کرد و آن را مغایر اخلاق رسانه‌ای و چارچوب‌های کار یک رسانه خواند.

وی در ادامه یادآور شد: در جلسه روز گذشته حزب اراده ملت وضعیت جریان اصلاح‌طلبی که خصوصاً از سال 92 به بعد که موفقیت‌هایی را به دست آوردند را مورد بازبینی و بررسی قرار دادیم. همانطور که همه در جریان هستند جریان اصلاح‌طلبی بعد از موفقیت در انتخابات خرداد 92 که منجر به انتخاب آقای روحانی به عنوان رئیس جمهور شد، در انتخابات اخیر مجلس شورای اسلامی روی یک لیست کار کردند و نتیجه هم گرفتند اما متأسفانه بعد از انتخابات شاهد بودیم که برخی از وزرای دولت که آن‌ها نیز به نوعی با رأی اصلاح‌طلبان بر مسند کار نشستند در انتخابات هیئت رئیسه مجلس دهم برای آقای لاریجانی کار کردند که در این زمینه برخی از اصلاح‌طلبان نیز با آن‌ها همراه شدند و در نهایت امروز شاهدیم که اصلاح‌طلبان علاوه بر اینکه هیئت رئیسه مجلس را از دست دادند نتوانستند فراکسیون منسجمی در مجلس ایجاد کنند.

وی گفت: با توجه به اینکه این مردم بودند که به اصلاح‌طلبان رأی دادند و برخی از آن‌ها (اصلاح‌طلبان) در مرحله بعدی پایبند نبودند، من در جلسه عنوان کردم که با توجه به پیش‌رو بودن انتخابات ریاست جمهوری از تجارب گذشته درس بگیریم و مانع از تکرار آن شویم.

منبع: ایسنا

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟