من وارث بستنی«اکبرمشتی» هستم

معروف‌ترین بستنی پایتخت مغازه کوچکی‌ست در حوالی میدان تجریش تهران که بیش از 70 سال قدمت دارد. به بهانه بازگشایی دوباره بستنی اکبرمشتی بعد ...


با "این ترفند "

چگونه تلگرام خود را حذف کنیم؟

اگر شما هم زمان زیادی در تلگرام می گذرانید و از این شبکه اجتماعی خسته شده اید، می توانید با دنبال کردن ترفند زیر به سادگی حساب کاربری خود را ...


جدیدترین کشتی‌های تفریحی جهان

گرچه صنعت کشتی‌سازی اروپا در رکود به سر می‌برد و رقبای آسیایی کار این رشته صنعتی را کساد کرده‌اند، ساخت کشتی‌های تفریحی در این قاره پررونق ...


من وارث بستنی«اکبرمشتی» هستم

معروف‌ترین بستنی پایتخت مغازه کوچکی‌ست در حوالی میدان تجریش تهران که بیش از 70 سال قدمت دارد. به بهانه بازگشایی دوباره بستنی اکبرمشتی بعد ...


کودک سه روزه در بیمارستان لنجان رها شد

معاون پیشگیری اداره کل بهزیستی استان اصفهان گفت: نوزاد سه روزه در بیمارستان لنجان رها شده و پس از بهبود بیماری‌اش به بهزیستی تحویل می‌شود.


لزوم توجه بیشتر به مدیریت بحران

جامعه | چهارشنبه ۰۳ شهريور ۹۵ ساعت ۱۵:۳۹ | نسخه چاپي

به گزارش ایلنا، علی خدادادی در اولین نشست هیأت مدیره جدید هلال احمر استان در سالن جلسات ریاست اظهار کرد: هلال احمر یک سازمان مردم نهاد است که خدمت بی منت را سرلوحه کار خود قرار داده است.
وی با اشاره به وقوع حوادث اخیر آتش سوزی در پتروشیمی های استان، افزود: باید به مدیریت بحران و ایمنی در بروز حوادث توجه بیشتری شود و آمادگی امدادگران در این زمینه افزایش یابد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان با اشاره به اینکه فعالیت های امدادی یکی از نقاط قوت هلال احمر است و نقش پررنگی در هلال احمر دارد، تصریح کرد: برای گسترش فعالیت های امدادی باید تلاش بیشتری کرد زیرا امداد و نجات یکی از فعالیت های مهم هلال احمر است.
خدادادی گفت: با توجه به آسیب های اجتماعی که در جامعه وجود دارد باید نیکوکاران و خیرین را در راستای اهداف بشردوستانه هلال احمر به کار گرفت.
وی ادامه داد: ارتباط خوب با خیرین و نیکوکاران نقش مهمی در ایفای فعالیت های هلال احمر دارد و باید به این مسئله توجه بیشتری شود.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان تصریح کرد: فرهنگ کار داوطلبی خیرات و برکات زیادی برای جامعه داشته است و باید بیشتر تبیین شود.
خدادادی گفت: آنچه امروز جامعه ما بدان نیاز دارد فرهنگ کار داوطلبی است تا حس همگرایی و مسئویت پذیری میان مردم بیشتر ترویج شود.
وی اظهار کرد: فرهنگ داوطلبی یکی نمونه های خوب مشارکت مردم در امور جامعه است و در کشورهای توسعه یافته مردم گرایش و تمایل زیادی به انجام کارهای داوطلبی  دارند.
در این نشست، علاوه بر تبیین آیین نامه فعالیت های شوراهای اجرایی و هیأت مدیره جمعیت هلال احمر استان، از دو پزشک داوطلب عضو هیأت مدیره به مناسبت روز پزشک تجلیل شد.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟