مانتوها از آغاز تاکنون چه تغییراتی کرده اند؟!

درباره تغییرات پوشش در سال های گذشته مثل خیلی موارد دیگر هیچ مرجع و آمار و کتابی وجود ندارد تا نشان بدهد لباس های ما ایرانی ها در دهه های گذشته ...


به بهانه شماره پیراهن نامألوف اشنایدرلین در اورتون

شماره‌ پیراهن‌های عجیب؛ از داویدز تا رونالدو و رونالدینیو + تصاویر

بازیکنان زیادی در دنیای فوتبال بوده و هستند که شماره پیراهن‌های‌شان با شماره‌های مألوفی که می‌شناسیم، متفاوت بوده است.


به بهانه شماره پیراهن نامألوف اشنایدرلین در اورتون

شماره‌ پیراهن‌های عجیب؛ از داویدز تا رونالدو و رونالدینیو + تصاویر

بازیکنان زیادی در دنیای فوتبال بوده و هستند که شماره پیراهن‌های‌شان با شماره‌های مألوفی که می‌شناسیم، متفاوت بوده است.


ثروت این ۸ نفر با دارایی نیمی از مردم جهان برابری می‌کند

شکاف طبقاتی و مالی در جهان بهحدی رسیده است که در حال حاضر ثروت هشت مرد به اندازه ۳.۶ میلیارد جمعیت جهان است.


بهترین گوشی‌های بازار با قیمت 1 تا 1.5 میلیون تومان

اگر به دنبال خرید یک گوشی هوشمند هستید این روزها نیازی به خرج بیش از یک و نیم میلیون تومان ندارید و معمولاً می‌توان در این بازه قیمتی محصولاتی ...


لزوم توجه بیشتر به مدیریت بحران

جامعه | چهارشنبه ۰۳ شهريور ۹۵ ساعت ۱۵:۳۹ | نسخه چاپي

به گزارش ایلنا، علی خدادادی در اولین نشست هیأت مدیره جدید هلال احمر استان در سالن جلسات ریاست اظهار کرد: هلال احمر یک سازمان مردم نهاد است که خدمت بی منت را سرلوحه کار خود قرار داده است.
وی با اشاره به وقوع حوادث اخیر آتش سوزی در پتروشیمی های استان، افزود: باید به مدیریت بحران و ایمنی در بروز حوادث توجه بیشتری شود و آمادگی امدادگران در این زمینه افزایش یابد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان با اشاره به اینکه فعالیت های امدادی یکی از نقاط قوت هلال احمر است و نقش پررنگی در هلال احمر دارد، تصریح کرد: برای گسترش فعالیت های امدادی باید تلاش بیشتری کرد زیرا امداد و نجات یکی از فعالیت های مهم هلال احمر است.
خدادادی گفت: با توجه به آسیب های اجتماعی که در جامعه وجود دارد باید نیکوکاران و خیرین را در راستای اهداف بشردوستانه هلال احمر به کار گرفت.
وی ادامه داد: ارتباط خوب با خیرین و نیکوکاران نقش مهمی در ایفای فعالیت های هلال احمر دارد و باید به این مسئله توجه بیشتری شود.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان تصریح کرد: فرهنگ کار داوطلبی خیرات و برکات زیادی برای جامعه داشته است و باید بیشتر تبیین شود.
خدادادی گفت: آنچه امروز جامعه ما بدان نیاز دارد فرهنگ کار داوطلبی است تا حس همگرایی و مسئویت پذیری میان مردم بیشتر ترویج شود.
وی اظهار کرد: فرهنگ داوطلبی یکی نمونه های خوب مشارکت مردم در امور جامعه است و در کشورهای توسعه یافته مردم گرایش و تمایل زیادی به انجام کارهای داوطلبی  دارند.
در این نشست، علاوه بر تبیین آیین نامه فعالیت های شوراهای اجرایی و هیأت مدیره جمعیت هلال احمر استان، از دو پزشک داوطلب عضو هیأت مدیره به مناسبت روز پزشک تجلیل شد.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟