افشای برنامه محرمانه انتخاباتی احمدی نژاد

یک منبع نزدیک به محمود احمدی نژاد، از برنامه محرمانه انتخاباتی رئیس جمهور سابق پرده برداشت.


تعطیلات نوروزی بارانی خواهد بود/

رئیس سازمان هواشناسی گفت: تا نیمه فروردین بارندگی از حد نرمال بیشتر است اما در ادامه سال زراعی شاهد کم بارشی و خشکسالی خواهیم بود.


از «افشین یداللهی» چه خاطرات خوشی داریم؟

خبر تلخ درگذشت «افشین یداللهی» در واپسین روزهای سال به یکباره همه را شوکه کرد تا به تلخی های این سال سخت اضافه کند. شاعری که با ترانه هایش خاطرات خوشی داشتیم. این ترانه ها را مرور کنیم.


با پرجمعیت‌ترین جزیره جهان آشنا شوید

جزیره «میگینگو» در کنیا را از نظر تراکم، پرجمعیت‌ترین جزیره جهان می‌شناسند که با ۱۳۱ خانه جمعیتی ۱۰۰۰ نفری دارد.


لزوم توجه بیشتر به مدیریت بحران

جامعه | چهارشنبه ۰۳ شهريور ۹۵ ساعت ۱۵:۳۹ | نسخه چاپي

به گزارش ایلنا، علی خدادادی در اولین نشست هیأت مدیره جدید هلال احمر استان در سالن جلسات ریاست اظهار کرد: هلال احمر یک سازمان مردم نهاد است که خدمت بی منت را سرلوحه کار خود قرار داده است.
وی با اشاره به وقوع حوادث اخیر آتش سوزی در پتروشیمی های استان، افزود: باید به مدیریت بحران و ایمنی در بروز حوادث توجه بیشتری شود و آمادگی امدادگران در این زمینه افزایش یابد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان با اشاره به اینکه فعالیت های امدادی یکی از نقاط قوت هلال احمر است و نقش پررنگی در هلال احمر دارد، تصریح کرد: برای گسترش فعالیت های امدادی باید تلاش بیشتری کرد زیرا امداد و نجات یکی از فعالیت های مهم هلال احمر است.
خدادادی گفت: با توجه به آسیب های اجتماعی که در جامعه وجود دارد باید نیکوکاران و خیرین را در راستای اهداف بشردوستانه هلال احمر به کار گرفت.
وی ادامه داد: ارتباط خوب با خیرین و نیکوکاران نقش مهمی در ایفای فعالیت های هلال احمر دارد و باید به این مسئله توجه بیشتری شود.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان تصریح کرد: فرهنگ کار داوطلبی خیرات و برکات زیادی برای جامعه داشته است و باید بیشتر تبیین شود.
خدادادی گفت: آنچه امروز جامعه ما بدان نیاز دارد فرهنگ کار داوطلبی است تا حس همگرایی و مسئویت پذیری میان مردم بیشتر ترویج شود.
وی اظهار کرد: فرهنگ داوطلبی یکی نمونه های خوب مشارکت مردم در امور جامعه است و در کشورهای توسعه یافته مردم گرایش و تمایل زیادی به انجام کارهای داوطلبی  دارند.
در این نشست، علاوه بر تبیین آیین نامه فعالیت های شوراهای اجرایی و هیأت مدیره جمعیت هلال احمر استان، از دو پزشک داوطلب عضو هیأت مدیره به مناسبت روز پزشک تجلیل شد.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟