۹ کشته بر اثر آتش سوزی در ایالت اوکلند آمریکا

منابع خبری محلی از کشته شدن دست کم ۹ تن از افراد حاضر در یک کلوپ شبانه واقع در اوکلند آمریکا خبر دادند.


زیباترین زنان جهان در کدام کشورها هستند+تصاویر

در این رده بندی که توسط سایت بسیار معتبر UCITYGUIDES صورت گرفته ده تا از کشور هایی که زیباترین زنان را دارند طبق این رده بندی مشاهده می کنید.


۸ دستور حرکتی اندروید که استفاده از این سیستم عامل را سرعت می دهند

دستورهای حرکتی مختلفی در سیستم عامل اندروید وجود دارند که باعث سریع‌تر شدن کار‌ها می‌شوند. این دستورها در بخش‌های مختلفی از این سیستم عامل جای گرفته‌اند.


سفیر ایران با کالسکه سلطنتی به کاخ ملکه رفت و استوارنامه اش تقدیم ملکه الیزابت دوم کرد+تصاویر

سفیر ایران در انگلستان امروز استوارنامه اش را طی تشریفاتی به ملکه انگلیس تقدیم کرد.


پرسپولیس ناپلئونی تا قهرمانی می‌رود؟؛ پلنگ زخمی یا شیر کمین کرده!

پرسپولیس با شیوه اقتصادی بر صدر جدول تکیه زده اما می داند که اگر فرصت سوزی ها را تصحیح نکند ممکن است نتواند تا اوج برود و قهرمان لیگ برتر شود.


علی رضا منصوریان به اندازه برانکو فرصت ندارد

ورزش | چهارشنبه ۰۳ شهريور ۹۵ ساعت ۱۱:۳۵ | نسخه چاپي

«بعد از دربی راجع به منصوریان تصمیم می‌گیریم» این مهمترین قسمت صحبت های حسن زمانی عضو هیات مدیره استقلال در مورد سرمربیگری منصوریان در استقلال است. صحبت هایی که همه شایعه های اخیر در مورد برکناری منصوریان را تایید می کند. صحبت هایی که نشان می دهد منصوریان فرصت زیادی برای ماندن روی نیمکت استقلال ندارد.

 به گزارش عصرایران ، شرایط پرسپولیس در فصل گذشته لیگ برتر با شرایط استقلال در فصل جاری بسیار مقایسه می شود. هر دو تیم پر طرفدار شروعی بد داشته اند و همین سبب شده که طرفداران شرایط را برابر در نظر بگیرند . شاید این شرایط برابر و البته نتایجی که پرسپولیس در انتهای فصل گرفت باید کمکی به سرمربی استقلال بکند اما شرایط نشان می دهد که اوضاع او به هیچ وجه شبیه سال قبل سرمربی پرسپولیس نیست.

هفته گذشته رییس هیات مدیره استقلال به تمرین این تیم رفت و گفت و گویی با علی رضا منصوریان داشت. گفت و گویی که پس از آن شایع شد به مشاجره کشیده است. کسی نمی داند گفت و گو چطور به مشاجره کشیده شد یا اصلا این اتفاق به همین دقت رخ داده یا نه. اما آنچه پس از آن در رسانه ها منتشر شد خبر می دهد که گفت و گوی انجام شده دوستانه نبوده است. همه رسانه ها از اولتیماتوم به سرمربی خبر می دهند اولتیماتومی که از بی تجربگی اعضای هیات مدیره تکذیب هم نمی شود.

شرایط برای منصوریان تا همینجا هم شبیه به برانکوست. سرمربی پرسپولیس سال قبل در هیات مدیره مخالفانی داشت که علی رغم تشویق های سرمربی پرسپولیس روی سکوها از تغییر روی نیمکت خبر می دادند. با این همه دو تفاوت عمده شرایط را برای سرمربی استقلال و پرسپولیس متفاوت می کند. پرسپولیس برانکو حتی در زمانی که انتهای جدول بود بسیار زیبا بازی می کرد اما منصوریان استقلال زیبا بازی نمی کند و سرمربی پرسپولیس علی رغم مخالفت های هیات مدیره در وزارت ورزش حامیانی داشت که منصوریان ندارد. حامیانی که می دانستند ادامه حضور برانکو در پرسپولیس به نتیجه منجر خواهد شد اما انگار در مورد منصوریان چنین نظری ندارند.

البته که هیچ کدام از این مسائل مهم نیست. اگر علی رضا منصوریان از دربی به سلامت عبور کند حتما می تواند مدتی حضور را روی نیمکت استقلال تمدید کند اما اگر او در دربی باشکست مواجه شود بعید است دیگر روی نیمکت تیم آبی پوش بماند.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: