یکی از نادرترین اتفاقات آسمانی را ببینید!+تصاویر

آسمان و کشف رموز آن همیشه برای دانشمندان و پژوهشگران از اهمیت زیادی برخوردار بوده است.


طرح تشکیل «ارتش اروپایی» و دلشوره‌های انگلستان

بعد از رای مردم انگلستان به خروج این کشور از اتحادیه اروپا بار دیگر زمزمه هایی درباره تشکیل ارتش واحد اروپایی به گوش می رسد که چالشی بزرگ برای ...


بازیگر زن مشهور ایرانی باردار شد + عکس دوران بارداری

یکتا ناصر بازیگر کشورمان باردار شده است.


رونمایی از اولین رَم ۸ گیگی برای موبایل در جهان

سامسونگ اولین رم/حافظه موقت 8 گیگی از نوع lpddr4 در جهان را رونمایی کرد.


علی رضا منصوریان به اندازه برانکو فرصت ندارد

ورزش | چهارشنبه ۰۳ شهريور ۹۵ ساعت ۱۱:۳۵ | نسخه چاپي

«بعد از دربی راجع به منصوریان تصمیم می‌گیریم» این مهمترین قسمت صحبت های حسن زمانی عضو هیات مدیره استقلال در مورد سرمربیگری منصوریان در استقلال است. صحبت هایی که همه شایعه های اخیر در مورد برکناری منصوریان را تایید می کند. صحبت هایی که نشان می دهد منصوریان فرصت زیادی برای ماندن روی نیمکت استقلال ندارد.

 به گزارش عصرایران ، شرایط پرسپولیس در فصل گذشته لیگ برتر با شرایط استقلال در فصل جاری بسیار مقایسه می شود. هر دو تیم پر طرفدار شروعی بد داشته اند و همین سبب شده که طرفداران شرایط را برابر در نظر بگیرند . شاید این شرایط برابر و البته نتایجی که پرسپولیس در انتهای فصل گرفت باید کمکی به سرمربی استقلال بکند اما شرایط نشان می دهد که اوضاع او به هیچ وجه شبیه سال قبل سرمربی پرسپولیس نیست.

هفته گذشته رییس هیات مدیره استقلال به تمرین این تیم رفت و گفت و گویی با علی رضا منصوریان داشت. گفت و گویی که پس از آن شایع شد به مشاجره کشیده است. کسی نمی داند گفت و گو چطور به مشاجره کشیده شد یا اصلا این اتفاق به همین دقت رخ داده یا نه. اما آنچه پس از آن در رسانه ها منتشر شد خبر می دهد که گفت و گوی انجام شده دوستانه نبوده است. همه رسانه ها از اولتیماتوم به سرمربی خبر می دهند اولتیماتومی که از بی تجربگی اعضای هیات مدیره تکذیب هم نمی شود.

شرایط برای منصوریان تا همینجا هم شبیه به برانکوست. سرمربی پرسپولیس سال قبل در هیات مدیره مخالفانی داشت که علی رغم تشویق های سرمربی پرسپولیس روی سکوها از تغییر روی نیمکت خبر می دادند. با این همه دو تفاوت عمده شرایط را برای سرمربی استقلال و پرسپولیس متفاوت می کند. پرسپولیس برانکو حتی در زمانی که انتهای جدول بود بسیار زیبا بازی می کرد اما منصوریان استقلال زیبا بازی نمی کند و سرمربی پرسپولیس علی رغم مخالفت های هیات مدیره در وزارت ورزش حامیانی داشت که منصوریان ندارد. حامیانی که می دانستند ادامه حضور برانکو در پرسپولیس به نتیجه منجر خواهد شد اما انگار در مورد منصوریان چنین نظری ندارند.

البته که هیچ کدام از این مسائل مهم نیست. اگر علی رضا منصوریان از دربی به سلامت عبور کند حتما می تواند مدتی حضور را روی نیمکت استقلال تمدید کند اما اگر او در دربی باشکست مواجه شود بعید است دیگر روی نیمکت تیم آبی پوش بماند.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: