اولین خودروی جاده ای فراری (+عکس)

در آن زمان این خودروی اسپورت 125S به یک موتور V12 با خروجی 118 اسب‌بخار مجهز شد. می‌توانید این قدرت و موتور را با آخرین تولیدی کارخانه فراری یعنی نسخه 812 سوپرفست با موتور 6.5 لیتری V12 با خروجی 789 اسب بخار مقایسه کنید.


تعطیلات نوروزی بارانی خواهد بود/

رئیس سازمان هواشناسی گفت: تا نیمه فروردین بارندگی از حد نرمال بیشتر است اما در ادامه سال زراعی شاهد کم بارشی و خشکسالی خواهیم بود.


اولین خودروی جاده ای فراری (+عکس)

در آن زمان این خودروی اسپورت 125S به یک موتور V12 با خروجی 118 اسب‌بخار مجهز شد. می‌توانید این قدرت و موتور را با آخرین تولیدی کارخانه فراری یعنی نسخه 812 سوپرفست با موتور 6.5 لیتری V12 با خروجی 789 اسب بخار مقایسه کنید.


5 شیطنت خانه‌ تکانی که نمی‌دانید!

آهسته می‌آید. درست مثل نسیم‌هایش که آرام‌آرام تن خشک درخت‌ها را نوازش می‌کنند تا دوباره زنده شوند. بهار آهسته می‌آید، درست مثل غنچه‌هایی که با ناز، چشم باز می‌کنند تا به زندگی لبخند بزنند و بهار آهسته می‌آید....به خانه ما. برای آمدنش باید مهیا شویم.


علی رضا منصوریان به اندازه برانکو فرصت ندارد

ورزش | چهارشنبه ۰۳ شهريور ۹۵ ساعت ۱۱:۳۵ | نسخه چاپي

«بعد از دربی راجع به منصوریان تصمیم می‌گیریم» این مهمترین قسمت صحبت های حسن زمانی عضو هیات مدیره استقلال در مورد سرمربیگری منصوریان در استقلال است. صحبت هایی که همه شایعه های اخیر در مورد برکناری منصوریان را تایید می کند. صحبت هایی که نشان می دهد منصوریان فرصت زیادی برای ماندن روی نیمکت استقلال ندارد.

 به گزارش عصرایران ، شرایط پرسپولیس در فصل گذشته لیگ برتر با شرایط استقلال در فصل جاری بسیار مقایسه می شود. هر دو تیم پر طرفدار شروعی بد داشته اند و همین سبب شده که طرفداران شرایط را برابر در نظر بگیرند . شاید این شرایط برابر و البته نتایجی که پرسپولیس در انتهای فصل گرفت باید کمکی به سرمربی استقلال بکند اما شرایط نشان می دهد که اوضاع او به هیچ وجه شبیه سال قبل سرمربی پرسپولیس نیست.

هفته گذشته رییس هیات مدیره استقلال به تمرین این تیم رفت و گفت و گویی با علی رضا منصوریان داشت. گفت و گویی که پس از آن شایع شد به مشاجره کشیده است. کسی نمی داند گفت و گو چطور به مشاجره کشیده شد یا اصلا این اتفاق به همین دقت رخ داده یا نه. اما آنچه پس از آن در رسانه ها منتشر شد خبر می دهد که گفت و گوی انجام شده دوستانه نبوده است. همه رسانه ها از اولتیماتوم به سرمربی خبر می دهند اولتیماتومی که از بی تجربگی اعضای هیات مدیره تکذیب هم نمی شود.

شرایط برای منصوریان تا همینجا هم شبیه به برانکوست. سرمربی پرسپولیس سال قبل در هیات مدیره مخالفانی داشت که علی رغم تشویق های سرمربی پرسپولیس روی سکوها از تغییر روی نیمکت خبر می دادند. با این همه دو تفاوت عمده شرایط را برای سرمربی استقلال و پرسپولیس متفاوت می کند. پرسپولیس برانکو حتی در زمانی که انتهای جدول بود بسیار زیبا بازی می کرد اما منصوریان استقلال زیبا بازی نمی کند و سرمربی پرسپولیس علی رغم مخالفت های هیات مدیره در وزارت ورزش حامیانی داشت که منصوریان ندارد. حامیانی که می دانستند ادامه حضور برانکو در پرسپولیس به نتیجه منجر خواهد شد اما انگار در مورد منصوریان چنین نظری ندارند.

البته که هیچ کدام از این مسائل مهم نیست. اگر علی رضا منصوریان از دربی به سلامت عبور کند حتما می تواند مدتی حضور را روی نیمکت استقلال تمدید کند اما اگر او در دربی باشکست مواجه شود بعید است دیگر روی نیمکت تیم آبی پوش بماند.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟