قطارهای لوکسی که تا کنون ندیده‌اید

همواره سفر از امور مورد توجه بشر به حساب می آید. در گذشته به دلیل نبود امکانات از احشام به عنوان وسیله برای سفر استفاده می کردند؛ با پیشرفت تکنولوژی وسایل نقلیه به وجود آمد.


قطارهای لوکسی که تا کنون ندیده‌اید

همواره سفر از امور مورد توجه بشر به حساب می آید. در گذشته به دلیل نبود امکانات از احشام به عنوان وسیله برای سفر استفاده می کردند؛ با پیشرفت تکنولوژی ...


رونمایی از طرح جدید «اسکناس هزار تومانی»

روحانی از طرح جدید «اسکناس ده هزار ریالی» با نقش حافظیه شیراز رونمایی کرد.


عکس‌های دردسرساز ملی پوش اسکی و ابهام در بازگشتش به ایران

با وجود پایان یافتن رقابت‌های مقدماتی اسکی قهرمانی جهان در فنلاند، هنوز در بازگشت یکی از ملی پوشان اسکی صحرانوردی ابهام وجود دارد.


مرگ دلخراش 2 تن بر اثر آتش گرفتن خودرو سواری پژو

فرمانده پلیس‌راه استان زنجان از برخورد دو دستگاه سواری و مرگ دلخراش دو تن از حادثه‌دیدگان خبر داد.


دروغ‌های مداوم سفیر سعودی در عراق/ پیام اعدام جنایتکاران اسپایکر

جهان | چهارشنبه ۰۳ شهريور ۹۵ ساعت ۷:۵۳ | نسخه چاپي

نماینده پارلمان عراق با بیان اینکه ما به دروغ‌های سفیر سعودی عادت کرده‌ایم، گفت: پرونده جنایت اسپایکر هنوز مختومه نشده است.

، «سامی العسکری» نماینده سابق پارلمان عراق در گفتگو با تسنیم گفت: پرونده جنایت اسپایکر هنوز مختومه نشده و این پرونده جز با محاکمه همه جنایتکاران و قصاص آنها مختومه نخواهد شد.

وی درباره پیام اعدام یکباره شمار زیادی از جنایتکاران اسپایکر گفت: اعدام این 36 جنایتکار حاوی این پیام است که تروریستها سزای اعمال خود را خواهند دید و دل بستن آنها به فشارهای سیاسی یا بیگانگی، نتیجه ای جز خسران و تباهی ندارد.

این سیاستمدار عراقی، ایجاد تردید برخی از سازمانهای منطقه ای، طرفهای بین المللی و داخلی درباره روند محاکمه‌ها در عراق گفت: ما به این موضوع عادت کرده ایم و حتی محاکمه‌هایی که با حضور ناظران بین‌المللی در عراق صورت گرفته است از شک و تردید در امان نمانده است. ما عراقی ها بر سر این موضوع به توافق رسیده ایم که مبارزه با تروریسم را تا ریشه کنی آن از عراق بدون در نظر گرفتن اینکه دیگران چه می گویند، ادامه بدهیم. منفعت عراق، حفظ امنیت و جان شهروندان مهمتر از جلب رضایت این سازمانهای خارجی است.

عسکری درباره ادعاهای سفیر عربستان مبنی بر سوء قصد به جان وی و اتهامات او به جمهوری اسلامی ایران و نیروهای داوطلب مردمی در این زمینه گفت: ما به دروغهای سفیر عربستان و دخالتهای وی در امور عراق عادت کرده ایم. دولت عراق رسما اعلام کرده است که هیچگونه شکایتی از سفیر عربستان درباره ادعاهایی که وی مطرح کرده دریافت نکرده است. بنابراین چیزهایی که ما شنیدیم صرفا اظهاراتی مطبوعاتی از سوی وی بوده است که به شنیدن آن عادت کرده ایم.

این نماینده پارلمان عراق افزود: اختلافات بین دولت عراق و اقلیم کردستان بر نبردهای موصل تاثیری نخواهد گذاشت. ارتش عراق، نیروهای پیشمرگه کرد، نیروهای داوطلب مردمی، و ائتلاف بین‌المللی در نبرد آزادسازی موصل شرکت دارند و اختلافات بر روند عملیات تاثیری نخواهد گذاشت، زیرا این اختلافات به مرحله بعد از داعش مربوط می‌شود.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟