علی لاریجانی، رییس شورای‌عالی فراکسیون‌ها شد

ابتکار لاریجانی، اصول‌گرایان مجلس را زیر یک سقف برد

اصول‌گراها در مجلس بالاخره اکثریت شدند

بعد از کش‌وقوس‌های فراوان بالاخره تکلیف فراکسیون‌بندی‌های مجلس دهم هم مشخص شد.


دستگيري 120 نفر از اراذل و اوباش در پاتک شبانه پليس تهران

اجراي طرح هاي برخورد با اراذل و اوباش موجب شده تا ديگر به مانند گذشته اراذل سطح يک و 2 نداشته باشيم و اغلب اين افراد که تحت عنوان اراذل و اوباش به دام مي افتند؛ اراذل سطح 3 که تحت عنوان مزاحمان نواميس و مخلان نظم و امنيت عمومي تلقي مي شوند،هستند.
چرا پسران امروزه خیلی زنانه شده‌اند؟

عضو هیات علمی گروه جامعه‌شناسی دانشگاه تهران گفت: یکی از علل اینکه پسران ما امروزه خیلی زنانه شده‌اند، به دلیل این است که پدر به خاطر فعالیت ...


دروغ‌های مداوم سفیر سعودی در عراق/ پیام اعدام جنایتکاران اسپایکر

جهان | چهارشنبه ۰۳ شهريور ۹۵ ساعت ۷:۵۳ | نسخه چاپي

نماینده پارلمان عراق با بیان اینکه ما به دروغ‌های سفیر سعودی عادت کرده‌ایم، گفت: پرونده جنایت اسپایکر هنوز مختومه نشده است.

، «سامی العسکری» نماینده سابق پارلمان عراق در گفتگو با تسنیم گفت: پرونده جنایت اسپایکر هنوز مختومه نشده و این پرونده جز با محاکمه همه جنایتکاران و قصاص آنها مختومه نخواهد شد.

وی درباره پیام اعدام یکباره شمار زیادی از جنایتکاران اسپایکر گفت: اعدام این 36 جنایتکار حاوی این پیام است که تروریستها سزای اعمال خود را خواهند دید و دل بستن آنها به فشارهای سیاسی یا بیگانگی، نتیجه ای جز خسران و تباهی ندارد.

این سیاستمدار عراقی، ایجاد تردید برخی از سازمانهای منطقه ای، طرفهای بین المللی و داخلی درباره روند محاکمه‌ها در عراق گفت: ما به این موضوع عادت کرده ایم و حتی محاکمه‌هایی که با حضور ناظران بین‌المللی در عراق صورت گرفته است از شک و تردید در امان نمانده است. ما عراقی ها بر سر این موضوع به توافق رسیده ایم که مبارزه با تروریسم را تا ریشه کنی آن از عراق بدون در نظر گرفتن اینکه دیگران چه می گویند، ادامه بدهیم. منفعت عراق، حفظ امنیت و جان شهروندان مهمتر از جلب رضایت این سازمانهای خارجی است.

عسکری درباره ادعاهای سفیر عربستان مبنی بر سوء قصد به جان وی و اتهامات او به جمهوری اسلامی ایران و نیروهای داوطلب مردمی در این زمینه گفت: ما به دروغهای سفیر عربستان و دخالتهای وی در امور عراق عادت کرده ایم. دولت عراق رسما اعلام کرده است که هیچگونه شکایتی از سفیر عربستان درباره ادعاهایی که وی مطرح کرده دریافت نکرده است. بنابراین چیزهایی که ما شنیدیم صرفا اظهاراتی مطبوعاتی از سوی وی بوده است که به شنیدن آن عادت کرده ایم.

این نماینده پارلمان عراق افزود: اختلافات بین دولت عراق و اقلیم کردستان بر نبردهای موصل تاثیری نخواهد گذاشت. ارتش عراق، نیروهای پیشمرگه کرد، نیروهای داوطلب مردمی، و ائتلاف بین‌المللی در نبرد آزادسازی موصل شرکت دارند و اختلافات بر روند عملیات تاثیری نخواهد گذاشت، زیرا این اختلافات به مرحله بعد از داعش مربوط می‌شود.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: