با همکارم ازدواج کنم یا نه؟

پرسش این است؟ آیا ازدواج با همکار خوب است یا بد؟ شاید بسیاری از افراد در همان لحظه اول به جرات بگویند عالی است. دو نفر که چند ساعت در طول روزهای ...


خروسک؛ آزاردهنده اما موقت

مجرای تنفسی در کودکان باریک است، به‌همین سبب هنگام التهاب مخاطی و تنگی در این ناحیه، فرد دچار علائم تنفسی می‌شود. کروپ یا خروسک در اثر ...


تبریک آقای گل جهان به اصغر فرهادی

علی دایی دقایقی پس از کسب دومین جایزه اسکار اصغر فرهادی به خاطر فیلم فروشنده، این افتخار را به وی و سینمای ایران تبریک گفت.


خروسک؛ آزاردهنده اما موقت

مجرای تنفسی در کودکان باریک است، به‌همین سبب هنگام التهاب مخاطی و تنگی در این ناحیه، فرد دچار علائم تنفسی می‌شود. کروپ یا خروسک در اثر عفونت تنفسی ناشی از ویروس‌ها بویژه ویروس پارا آنفلوآنزا رخ می‌دهد ...


رکوردداران اسکار خارجی/ اصغر فرهادی در لیست قرار گرفت

اصغر فرهادی با کسب دومین جایزه اسکار نام خود را در کنار بزرگانی ماندگار کرد که بیش از یک بار برگزیده اسکار خارجی شده‌اند.


آنگلا مرکل:بحران مهاجران بدون ترکیه قابل حل نیست

آنگلا مرکل:بحران مهاجران بدون ترکیه قابل حل نیست

جهان | سه شنبه ۰۲ شهريور ۹۵ ساعت ۲۱:۲۹ | نسخه چاپي

صدر اعظم آلمان در سخنانی گفت حل بحران مهاجران بدون همکاری ترکیه امکان پذیر نیست.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از حریت دیلی، «آنگلا مرکل» صدر اعظم آلمان در سخنانی گفت حل بحران مهاجران بدون همکاری ترکیه امکان پذیر نیست.
وی ضمن حمایت از توافق اتحادیه اروپا با ترکیه در خصوص بحران مهاجران گفت: بدون همکاری ترکیه نمی توانیم بر مشکل مهاجران فائق آییم.
مرکل گفت: تنها با گارد ساحلی نمی توان از مرزهای اروپا حمایت کرد. ما هنوز نیازمند کارهای بیشتری هستیم.
وی تصریح کرد: همکاری با ترکیه درباره پناهجویان کار درستی است و بدون آن نمی توانیم با قاچاقچیان انسان مقابله کنیم.
ترکیه و اتحادیه اروپا در اواسط ماه مارس درباره همکاری برای مقابله با سیل مهاجران به اتحادیه اروپا به توافق رسیدند. بر اساس این توافق ترکیه در قبال دریافت کمک ۶ میلیارد یورویی، تردد بدون ویزای اتباع ترکیه به کشورهای عضو اتحادیه اروپا و گشودن فصل جدید در مذاکرات الحاق ترکیه به این اتحادیه وعده همکای های زیادی را به اروپا داد.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟