افزایش کشت، تولید و قاچاق مواد مخدر در دنیا

در شرایط حاضر عوامل اصلی بروز این مسئله یعنی کشت و تولید و قاچاق مواد نیز در حال افزایش و گسترش NPSنیز نگران کننده است.


افزایش کشت، تولید و قاچاق مواد مخدر در دنیا

در شرایط حاضر عوامل اصلی بروز این مسئله یعنی کشت و تولید و قاچاق مواد نیز در حال افزایش و گسترش NPSنیز نگران کننده است.واکنش خشن رئیس فوتبال / خبرنگار: چرا کی‌روش ایران نیست؟ تاج: به تو چه!

مهدی تاج از این گفت که اسامی خوبی به تیم‌ملی دعوت شده‌اند.


تعطیلات نوروزی بارانی خواهد بود/

رئیس سازمان هواشناسی گفت: تا نیمه فروردین بارندگی از حد نرمال بیشتر است اما در ادامه سال زراعی شاهد کم بارشی و خشکسالی خواهیم بود.


۷ مظنون ارتباط با گروههای تروریستی در فرانسه بازداشت شدند

۷ مظنون ارتباط با گروههای تروریستی در فرانسه بازداشت شدند

جهان | سه شنبه ۰۲ شهريور ۹۵ ساعت ۲۱:۲۹ | نسخه چاپي

وزارت کشور فرانسه امروز از دستگیری ۷ مظنون به ارتباط با گروه های تروریستی خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، اداره کل امنیت داخلی وزارت کشور فرانسه امروز اعلام کرد: نیروهای امنیتی این کشور موفق شدند ۷ مظنون به ارتباط با حادثه تروریستی ماه آگوست در این کشور را بازداشت کنند.
وزارت کشور فرانسه در حساب توئیتری خود در این باره اعلام کرد: تمامی این ۷ نفر روانه زندان شده و تحقیقات از آن ها آغاز شده است. دست کم ۳ نفر از این افراد در برنامه ریزی برای یک عملیات تروریستی شرکت داشتند.

گفتنی است کشور فرانسه در ماه های اخیر قربانی دو حمله تروریستی بوده است. در روز چهاردهم ژوئیه، راننده یک کامیون با هجوم ناگهانی و عامدانه به داخل جمعیتی که برای تماشای مراسم روز «باستیل» در شهر «نیس» جمع شده بودند، دست کم ۸۵ نفر را به کام مرگ کشاند.
همچنین، در بیست و ششم ژوئیه نیز دو مرد مسلح با حمله به کلیسایی در شهر «سنت اتین روان» این کشور و گروگانگیری، یک کشیش را به قتل رساندند.
گروه تروریستی- تکفیری داعش مسئولیت حمله به این کلیسا را بر عهده گرفت و اعلام کرد که مهاجمان از عناصر این گروهک بوده اند.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟