خواندنی هایی درباره جلیقه های ضد گلوله!

جالب است بدانید که این جلیقه ها به راستی ضد گلوله نبوده و عبارت مقاوم در برابر گلوله به منظور تعریف آن ها مناسب تر خواهد بود.


جشن یلدای ما ایرانیان نشانگر چیست؟

شب یلدا، آخرین شب آذر ماه و شبی است که آن را چله نیز نامیده‌اند زیرا از فردای آن، چله بزرگ که چهل روز به درازا می‌کشد آغاز می‌شود.


مهر تایید وزارت بهداشت بر بیمارستان بانک ملی (+عکس)

با مجوز وزارت بهداشت درمان و اموزش پزشکی و معاونت درمان شهید بهشتی، بیمارستان بانک ملی ایران در فضایی بالغ بر ۱۰۰۰ متر مربع درطبقه دوم که ...


مهر تایید وزارت بهداشت بر بیمارستان بانک ملی (+عکس)

با مجوز وزارت بهداشت درمان و اموزش پزشکی و معاونت درمان شهید بهشتی، بیمارستان بانک ملی ایران در فضایی بالغ بر ۱۰۰۰ متر مربع درطبقه دوم که ...


رونمایی از بازی شتاب در شهر 2؛

تجربه ماشین سواری در خیابان های تهران

علاقه مندان به سری مسابقات بازی های ماشین سواری می توانند با بازی "شتاب در شهر2" ماشین سواری در خیابان های تهران را تجربه کنند.


هم قدم ازخیلی‌ها بلندتر است هم سوادم بیشتر/میلی به رئیس شدن ندارم

هم قدم ازخیلی‌ها بلندتر است هم سوادم بیشتر/میلی به رئیس شدن ندارم

ورزش | دوشنبه ۰۱ شهريور ۹۵ ساعت ۲۲:۴۶ | نسخه چاپي

اکبر احدی سرمربی اختصاصی بوکسور المپیکی کشور گفت: من هیچ انگیزه و میلی به رئیس فدراسیون شدن ندارم و تمام عشقم مربیگری است.
به گزارش خبرگزاری مهر، اکبر احدی سرمربی اختصاصی احسان روزبهانی در نشست خبری امروز این بوکسور المپیکی گفت: دو سال ما انتقاد کردیم و به جایی نرسیدیم حالا هم فدراسیون حق دارد که انتقاد کند اما متاسفانه برخی انتقادها توهین آمیز است.کاش فدراسیون علاوه بر نقد و انتقاد، فرهنگ تقدیر را هم بلد بود. ما دو سال شب و روزمان را برای بوکس گذاشتیم تا به المپیک برسیم، از همه چیزمان گذشتیم.خیلی از ورزشکاران شکست خوردند اما آیا روسای فدراسیون هایشان با آنها اینطور برخورد کردند؟جا داشت قبل از خشک شدن عرقمان یک خسته نباشید به ما می گفتند نه اینکه بلافاصله تخریب و انتقاد مغرضانه را آغاز کنند.
وی در خصوص بحث حضور شبانه روزبهانی در کافی شاپ عنوان کرد: خدا را شاکریم که در یک جامعه اسلامی زندگی می کنیم و فکر نمی کنم حضور در کافی شاپ یا رستوران معنای بدی داشته باشد. اگر ایراد فدراسیون به این است که احسان ساعت ۱۰ به بعد جایی نباشد شاید مورد قبول باشد اما فکر نمی کنم این حضور ایرادی داشته باشد. عموم مردم در رستوران ها و کافی شاپ ها با خانواده یا با دوستانشان حضور دارند.
سرمربی روزبهانی در پاسخ به این سوال که چرا احسان با سایر ملی پوشان تمرین نمی کرد گفت: کار ، کار تخصصی بود و متاسفانه تیم ملی هر دو هفته یکبار انتخابی داشت. روزبهانی هدفش معلوم بود و شرایط تمرینی خاصی داشت. زمان تمرینات هم به هم نمی خورد.
وی در خصوص اظهارات اخیر مهیار منشی پور تصریح کرد: ایشان نه به دعوت من و نه برای کمک به احسان بلکه برای تجارت شخصی به ایران آمده بود و دو روز هم به تمرینات ما سر زد. بعد رفت پیش رئیس فدراسیون و گفت می خواهم مربی تیم ملی شوم که با مخالفت حاج آقا روبه رو شد. وقتی ناطق نوری آب پاکی را روی دست وی ریخت دیگر به تمرینات ما سر هم نزد. من از همه مربیان خواستم به تمرینات ما سر بزنند. نهرودی ناظر کمیته ملی المپیک بود اما حتی یکبار هم سر تمرینات ما نیامد.
نمی شود با یک تصمیم احسان را از بوکس کنار گذاشت
احدی در خصوص بحث ادامه یا عدم ادامه حضور روزبهانی در بوکس ایران تاکید کرد: احسان قطعا می ماند. احسان سرمایه ملی بوکس ایران است و با یک تصمیم نمی شود او را از بوکس کنار گذاشت. اگر بهتر از احسان باشد در انتخابی ها مشخص می شود.
سرمربی اختصاصی احسان روزبهانی در پاسخ به سوال خبرگزاری مهر که آیا شما قصد شرکت در انتخابات ریاست فدراسوین بوکس را دارید ؟ گفت: هم از نظر تحصیلات از خیلی ها بالاترم و هم اینکه مدیریت قد و هیکل نمی خواهد بلکه نیروی جوانی می خواهد، درایت و تدبیر می خواهد و انگیزه و تخصص. اگر روزی هم کاندیدا بشوم اشتباه نکرده ام چون از خیلی ها هم قدم بلندتر است و هم سوادم و تخصصم از خیلی ها بیشتر است. اما من هیچ انگیزه و میلی برای رئیس فدراسیون شدن ندارم.تمام عشقم مربیگری است. شده در یک زیرزمین باشد یا یک باشگاه.
دو سال مربیگری مقاومتی کردم
وی ادامه داد: دو سال مربیگری مقاومتی کردم و حقوقی نگرفتم. پول آژانس تا فرودگاه بوکسورها را هم من می دادم. فدراسیون هیچ کمکی به ما نکرد. در واقع ما به خانواده‌هایمان خیانت کردیم ولی به فدراسیون نه. با تمام جان و دل کار کردیم و بدون هیچ هزینه ای سهمیه گرفتیم. یک نفر هم در این مدت به ما سر نزد و پیگیر تمریناتمان نبود. یک سوال دارم آیا احدی تا حالا از فدراسیون انتقادی کرده است؟ من همیشه از ورزشکارم حمایت کرده ام. ممنون دار حاج آقا ناطق نوری هستم اما خیلی ها خواستند من نباشم. همان‌هایی که پیش بینی کرده بودند در بازیهای آسیایی کلا دو برنز می آوریم و تیم دو نقره و یک برنز با ۶ بوکسور به دست آورد. با این نتیجه خوب یک کمیته راه انداختند با این هدف که احدی را کنار بگذارند.
وی در پاسخ به سوال دیگر خبرگزاری مهر در این خصوص که آیا به نظر شما کم کاری فدراسیون باعث از دست رفتن شانس کسب سهمیه المپیک در ونزوئلا شد؟ گفت: ایمیل های این موضوع را هنوز دارم. روز شهادت حضرت علی (ع) خود فدراسیون به من زنگ زد که بوکس حرفه ای جواب ما را نمی دهد و شما که ارتباط داری بگو کارهای سجاد محمدپور و امین قاسمی پور را انجام دهند. من زنگ زدم و گفتند که ما هیچ کاری برای فدراسیون بوکس ایران نمی کنیم.به مدیرشان زنگ زدم که دوستم است و آدرس ایمیلی به من داد و گفت پاسپورتهایشان را برایم ایمیل کن و ایمیل کردم و بعد درجا گفتند بلیت هایشان را بفرستید. روز چهارشنبه بود که حاج آقا به من زنگ زد و گفت همه اینها ول کرده اند و رفته اند خودت ببین می توانی بلیت آلمان - ونزوئلا را بگیری که اگر دو روز زودتر کارها انجام شده بود به مشکل نمی خورد.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟