ریزه کاری های دکوراسیون اتاق کودک

طراحی داخلی فعالیت عجیب و دشواری به حساب نمی آید؛ ولی طراحی بعضی محیط ها، مخصوصا دکوراسیون اتاق کودک، ریزه کاری ها و جزئیاتی دارد که برای آن باید نکات مهم طراحی داخلی را در نظر بگیرید.


چرا پسران امروزه خیلی زنانه شده‌اند؟

عضو هیات علمی گروه جامعه‌شناسی دانشگاه تهران گفت: یکی از علل اینکه پسران ما امروزه خیلی زنانه شده‌اند، به دلیل این است که پدر به خاطر فعالیت ...


اعدام‌های گروهی داعش در موصل+تصاویر

در حالیکه ساعتی قبل عملیات بزرگ آزادسازی موصل آغاز شده است، داعش با انتشار یک فایل ویدئویی از اعدام وحشیانه شماری از کسانی که آنها را جاسوس ...


ریزه کاری های دکوراسیون اتاق کودک

طراحی داخلی فعالیت عجیب و دشواری به حساب نمی آید؛ ولی طراحی بعضی محیط ها، مخصوصا دکوراسیون اتاق کودک، ریزه کاری ها و جزئیاتی دارد که برای آن ...


نیکوبار؛رنگی ترین کبوتر دنیا

آیا تا به حال درباره "کبوتر نیکوبار" شنیده اید؟


بررسی عملکرد کاروان المپیکی ایران در  مجلس با حضور مسئولان

بررسی عملکرد کاروان المپیکی ایران در مجلس با حضور مسئولان

ورزش | دوشنبه ۰۱ شهريور ۹۵ ساعت ۲۲:۱۸ | نسخه چاپي

سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس از بررسی عملکرد کاروان ایران در بازی‌های المپیک در فراکسیون متبوعش با حضور مسئولان وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک، ورزشکاران و مربیان تیم‌ها خبرداد.
به گزارش خبرگزاری مهر، سیدفرید موسوی با اشاره به اتمام مسابقات المپیک ریو ۲۰۱۶ و بازگشت کاروان ورزشکاران ایرانی به کشورمان، گفت: فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی طی روزهای آتی به منظور بررسی عملکرد کاروان ایران در بازی‌های المپیک جلسه‌ای با حضور مسئولان وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک، ورزشکاران و مربیان تیم‌ها تشکیل خواهد داد.
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امیدواریم با شروع بکار کمیته‌های تخصصی فراکسیون ورزش مجلس، عملکرد کاروان المپیک نیز به صورت تخصصی بررسی شود.
سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خانه ملت، با بیان اینکه از هم اکنون باید به دنبال برنامه‌ریزی برای حضور در المیپک ۲۰۲۰ بود و در این راستا راهکارهای مناسب در نظر گرفته خواهد شد، خاطرنشان کرد: خوشبختانه مقرر شده با حضور ورزشکاران پیشکسوت، در کنار فراکسیون ورزش مجلس، اتاق فکر تشکیل شود تا بتوان از نظر این افراد برای ارتقاء عرصه ورزش از جمله حضور پررنگ‌تر در المپیک بهره‌مند شویم.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: