بالن آرزو خانه ای را در رشت سوزاند

مدیرعامل آتش‌نشانی رشت گفت: علت آتش‌سوزی دو باب منزل مسکونی سقوط بالن‌های آرزو و پرتاب شی مشتعله بر روی سقف و بالکن منازل مسکونی بوده است.


با پرجمعیت‌ترین جزیره جهان آشنا شوید

جزیره «میگینگو» در کنیا را از نظر تراکم، پرجمعیت‌ترین جزیره جهان می‌شناسند که با ۱۳۱ خانه جمعیتی ۱۰۰۰ نفری دارد.بالن آرزو خانه ای را در رشت سوزاند

مدیرعامل آتش‌نشانی رشت گفت: علت آتش‌سوزی دو باب منزل مسکونی سقوط بالن‌های آرزو و پرتاب شی مشتعله بر روی سقف و بالکن منازل مسکونی بوده است.


افزایش کشت، تولید و قاچاق مواد مخدر در دنیا

در شرایط حاضر عوامل اصلی بروز این مسئله یعنی کشت و تولید و قاچاق مواد نیز در حال افزایش و گسترش NPSنیز نگران کننده است.


بررسی عملکرد کاروان المپیکی ایران در  مجلس با حضور مسئولان

بررسی عملکرد کاروان المپیکی ایران در مجلس با حضور مسئولان

ورزش | دوشنبه ۰۱ شهريور ۹۵ ساعت ۲۲:۱۸ | نسخه چاپي

سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس از بررسی عملکرد کاروان ایران در بازی‌های المپیک در فراکسیون متبوعش با حضور مسئولان وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک، ورزشکاران و مربیان تیم‌ها خبرداد.
به گزارش خبرگزاری مهر، سیدفرید موسوی با اشاره به اتمام مسابقات المپیک ریو ۲۰۱۶ و بازگشت کاروان ورزشکاران ایرانی به کشورمان، گفت: فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی طی روزهای آتی به منظور بررسی عملکرد کاروان ایران در بازی‌های المپیک جلسه‌ای با حضور مسئولان وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک، ورزشکاران و مربیان تیم‌ها تشکیل خواهد داد.
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امیدواریم با شروع بکار کمیته‌های تخصصی فراکسیون ورزش مجلس، عملکرد کاروان المپیک نیز به صورت تخصصی بررسی شود.
سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خانه ملت، با بیان اینکه از هم اکنون باید به دنبال برنامه‌ریزی برای حضور در المیپک ۲۰۲۰ بود و در این راستا راهکارهای مناسب در نظر گرفته خواهد شد، خاطرنشان کرد: خوشبختانه مقرر شده با حضور ورزشکاران پیشکسوت، در کنار فراکسیون ورزش مجلس، اتاق فکر تشکیل شود تا بتوان از نظر این افراد برای ارتقاء عرصه ورزش از جمله حضور پررنگ‌تر در المپیک بهره‌مند شویم.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟