این مدل فراری نسخه دومی ندارد!

شاکله اصلی این ایتالیاییِ ناب بر اساس مدل محبوب F12berlinetta شکل گرفته و باقی موارد ازجمله طرح ظاهری، کیت بدنه و رنگ‌بندی طبق سلیقه مالک و صلاح‌دید ...


مرگ مشکوک دو دختر در استخر خصوصی بعد از پاسخ مثبت یکی از آنها به خواستگاری

دو دختر جوان که پس از آشنایی در اینستاگرام با هم دوست شده بودند، زمانی که برای شنا به استخر یک مجتمع مسکونی رفته بودند، جان باختند.


میل 26 ارتش روسیه؛ بالگرد یا جرثقیل + تصاویر

میل 26 که توسط شرکت میل هلی کوپتر واقع در کشور روسیه طراحی و ساخته شده است و هواپیما را بلند می‌کند.


نماینده دلواپس: چرخ «سانترفروج‌ها» نمی چرخد!

عضو جبهه پایداری و منتقد برجام در تذکر شفاهیش، در یک اشتباه کلامی وقتی خواست از نچرخیدن چرخ‌های سانتریفیوژ انتقاد کند، در تلفظ این واژه به ...


پیام‌های خود پاک‌شونده در اینستاگرام

اینستاگرام در جدیدترین نسخه خود امکاناتی را در اختیار کاربران قرار داده که بسیار جذاب است.


بررسی عملکرد کاروان المپیکی ایران در  مجلس با حضور مسئولان

بررسی عملکرد کاروان المپیکی ایران در مجلس با حضور مسئولان

ورزش | دوشنبه ۰۱ شهريور ۹۵ ساعت ۲۲:۱۸ | نسخه چاپي

سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس از بررسی عملکرد کاروان ایران در بازی‌های المپیک در فراکسیون متبوعش با حضور مسئولان وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک، ورزشکاران و مربیان تیم‌ها خبرداد.
به گزارش خبرگزاری مهر، سیدفرید موسوی با اشاره به اتمام مسابقات المپیک ریو ۲۰۱۶ و بازگشت کاروان ورزشکاران ایرانی به کشورمان، گفت: فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی طی روزهای آتی به منظور بررسی عملکرد کاروان ایران در بازی‌های المپیک جلسه‌ای با حضور مسئولان وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک، ورزشکاران و مربیان تیم‌ها تشکیل خواهد داد.
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امیدواریم با شروع بکار کمیته‌های تخصصی فراکسیون ورزش مجلس، عملکرد کاروان المپیک نیز به صورت تخصصی بررسی شود.
سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خانه ملت، با بیان اینکه از هم اکنون باید به دنبال برنامه‌ریزی برای حضور در المیپک ۲۰۲۰ بود و در این راستا راهکارهای مناسب در نظر گرفته خواهد شد، خاطرنشان کرد: خوشبختانه مقرر شده با حضور ورزشکاران پیشکسوت، در کنار فراکسیون ورزش مجلس، اتاق فکر تشکیل شود تا بتوان از نظر این افراد برای ارتقاء عرصه ورزش از جمله حضور پررنگ‌تر در المپیک بهره‌مند شویم.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: