از «افشین یداللهی» چه خاطرات خوشی داریم؟

خبر تلخ درگذشت «افشین یداللهی» در واپسین روزهای سال به یکباره همه را شوکه کرد تا به تلخی های این سال سخت اضافه کند. شاعری که با ترانه هایش خاطرات ...


افشای برنامه محرمانه انتخاباتی احمدی نژاد

یک منبع نزدیک به محمود احمدی نژاد، از برنامه محرمانه انتخاباتی رئیس جمهور سابق پرده برداشت.


از «افشین یداللهی» چه خاطرات خوشی داریم؟

خبر تلخ درگذشت «افشین یداللهی» در واپسین روزهای سال به یکباره همه را شوکه کرد تا به تلخی های این سال سخت اضافه کند. شاعری که با ترانه هایش خاطرات خوشی داشتیم. این ترانه ها را مرور کنیم.


تعطیلات نوروزی بارانی خواهد بود/

رئیس سازمان هواشناسی گفت: تا نیمه فروردین بارندگی از حد نرمال بیشتر است اما در ادامه سال زراعی شاهد کم بارشی و خشکسالی خواهیم بود.


بالن آرزو خانه ای را در رشت سوزاند

مدیرعامل آتش‌نشانی رشت گفت: علت آتش‌سوزی دو باب منزل مسکونی سقوط بالن‌های آرزو و پرتاب شی مشتعله بر روی سقف و بالکن منازل مسکونی بوده است.


مربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس کناره‌گیری کرد

مربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس کناره‌گیری کرد

ورزش | دوشنبه ۰۱ شهريور ۹۵ ساعت ۲۲:۴۶ | نسخه چاپي

مربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس از هدایت تیمی در لیگ کرواسی کناره گیری کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر، آندره پانادیچ مربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس که پس از جدایی از جمع سرخ‌پوشان هدایت تیم « ایسترا » در لیگ کرواسی را بر عهده گرفته بود، از مربیگری این تیم کناره گیری کرد.
این مربی که نیم فصل لیگ پانزدهم از جمع سرخ‌پوشان جدا شد، یک نیم فصل هدایت تیم «ایسترا » بر عهده گرفت اما برای فصل جدید لیگ این کشور قراردادش را با این باشگاه تمدید نکرد.
آندره پانادیچ در این باره به خبرگزاری مهر گفت: مسئولان تیم ایسترا نتوانستند بازیکنان مورد نظرم را جذب کنند. من هم به همین خاطر با این تیم ادامه همکاری ندادم.
دستیار پیشین برانکو ایوانکویچ تصریح کرد: فعلا در حال بررسی گزینه‌های مورد نظر هستم تا بهترین انتخاب را داشته باشم.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟