امضای قرارداد ایران خودرو و مرسدس بنز در قالب شرکت مشترک/ تولید کامیون بنز در ایران (+عکس)

این قرارداد میان شرکت ایران خودرو دیزل و شرکت بنز، در سایت تولید وورث، مقر اصلی مرسدس بنز به امضا رسید.


امضای قرارداد ایران خودرو و مرسدس بنز در قالب شرکت مشترک/ تولید کامیون بنز در ایران (+عکس)

این قرارداد میان شرکت ایران خودرو دیزل و شرکت بنز، در سایت تولید وورث، مقر اصلی مرسدس بنز به امضا رسید.


مهر تایید وزارت بهداشت بر بیمارستان بانک ملی (+عکس)

با مجوز وزارت بهداشت درمان و اموزش پزشکی و معاونت درمان شهید بهشتی، بیمارستان بانک ملی ایران در فضایی بالغ بر ۱۰۰۰ متر مربع درطبقه دوم که ...فرمانده کل ارتش: رژیم صهیونیستی روزهای باقیمانده عمرش را حساب کند/ دست از پا خطا کند حیفا و تل آویو با خاک یکسان خواهد شد

فرمانده کل ارتش گفت: اینکه ما می گوییم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال آینده را نخواهد دید، معنی‌اش این نیست که حتما ۲۵ سال کامل عمر می کند.


کیومرث هاشمی: پیش‌بینی ۱۲ مدال داشتیم/ عملکردها بررسی می‌شود

کیومرث هاشمی: پیش‌بینی ۱۲ مدال داشتیم/ عملکردها بررسی می‌شود

ورزش | دوشنبه ۰۱ شهريور ۹۵ ساعت ۱۰:۲۰ | نسخه چاپي

رئیس کمیته ملی المپیک با بیان اینکه پیش کسب ۱۲ مدال برای ورزش ایران در المپیک سی و یکم را داشتند گفت: در بخش مردان ناکامی هایی داشتیم که باید توسط فدراسیون ها بررسی شود.
به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به ریودوژانیرو، کیومرث هاشمی در پایان کار کاروان ایران در المپیک ریو اظهارداشت: تشکر می کنم از همه به جهت همکاری که داشتند، این چند روز تمام زشتی ها و زیبایی های ورزش نشان داده شد، از محبت مردم به خاطر پیگیری های شان تشکر می کنم.
وی در این رابطه ادامه داد: از دولت به خاطر حمایت های مادی و معنوی تشکر ویژه دارم، با این حمایت ها هیچ چیز کم نگذاشتیم برای کاروان ایران و تیم ها را با برنامه اعزام کردیم.
رئیس کمیته ملی المپیک تصریح کرد: در این دوره ٢٠٦ کشور حضور داشتند، از این تعداد تا الان ٨٧ کشور مدال آور شدند در حالیکه دوره قبل ٨٥ کشور مدال آور بودند، این نشان دهنده رشدی است که در زمینه مدال آوری کشورها به وجود آمده است.
وی خاطرنشان کرد: به لحاظ سهمیه با شرایط خوبی شرکت کردیم به خصوص اینکه در بخش تیمی هم صاحب سهمیه شدیم اما در بخش مدال آوری اما در بخش پیش بینی ها که برگرفته از فدراسیون ها بود، پیش بینی هایی داشتیم.
وی با اشاره به مدال های کسب شده خاطرنشان کرد: پیش بینی ١٢ مدال داشتیم اما هشت مدال گرفتیم، ٧٠ درصد پیش بینی ها محقق شد، برای کشتی فرنگی، وزنه بردرای و تکواندو مدال هایی پیش بینی داشتیم که محقق نشد.
هاشمی در ادامه خاطرنشان کرد: مافیایی که در فدراسیون جهانی وجود داشت اجازه نداد بهداد مدال بگیرد، به دادگاه بین المللی حکمیت ورزش شکایت کردیم، آنها نمایندگان ما و فدراسیون جهانی را خواسته اند تا موضوع را بررسی و اعلام رای کنند. دادگاه حکمیت بین المللی ورزش در این مورد نمایندگان ما و فدراسیون جهانی را خواسته اند تا موضوع را بررسی و اعلام رای کنند. به دنبال گرفتن حق و حقوق بهداد هستیم.
کیومرث هاشمی در ادامه با تاکید بر اینکه در تکواندو بانوان فوق العاده بودیم و به هدف مان هم رسیدیم، گفت:  اما در بخش مردان حداقل انتظارات برآورده نشد، دلیل هم بیشتر به مسائل فنی مربوط می شود، فدراسیون باید آسیب شناسی کند. در کشتی فرنگی بنا بهترین کارشناس است و باید دلایل ناکامی بررسی شود، به هر حال در هر یک از رشته های تکواندو و فرنگی انتظار یک مدال طلا داشتیم که محقق نشد.
وی ادامه داد: در کشتی آزاد انتظارات مان تا حد زیادی برآورده شد، یزدانی اگر حریف خود را می برد می توانست مدال بگیرد، کشتی همیشه در ادوار المپیک جورکش بوده و اینبار هم این موضوع ثابت شد.
رئیس کمیته ملی المپیک در بخشی از صحبت هایش اظهارداشت: ورزشکاران را سرزنش نکنیم، فرزان عاشورزاده، سوریان و خدابخشی واقعا ناراحت بودند از اینکه نتوانستند نتیجه بگیرند، این ها از جمله افتخارات همیشگی ورزش بودند و برای المپیک هم تلاش شان را داشتند.
هاشمی همچنین با اشاره به حضور داوران ایرانی در المپیک گفت: در چند رشته داوری های خوبی داشتیم اما قضاوت داوران فوتبال در فینال فوق العاده بود، قطعا از آنها تقدیر خواهد شد.
وی در مررد دلیل حاضر نشدن کاروان ایران در مراسم اختتامیه تصریح کرد: در اختتامیه به خاطر شرایط متفاوت فرهنگی شرکت نمی کنیم.
کیومرث هاشمی در پایان صحبت هایش گفت: بعد از اینکه رضا یزدانی به نماینده آذربایجان باخت، رسول خادم به خاطر ناداوری های صورت گرفته به فدراسیون جهانی نامه اعتراض زد، این در حالی است که شرایط خادم برای حضور در هیات رئیسه جهانی خیلی خوب مهیا شده است با این حال وی مصلحت اندیشی نکرد.
به گزارش خبرنگار مهر، سی و یکمین دوره بازیهای المپیک در شرایطی روزهای ۱۵ تا ۳۱ مردادماه برگزار شد که کاروان ورزش ایران با حضور ۶۳ ورزشکار صاحب سه مدال طلا توسط کیانوش رستمی و سهراب مرادی در اوزان ۸۵ و ۹۴ کیلوگرم وزنه برداری، حسن یزدانی در وزن ۷۴ کیلوگرم کشتی آزاد،‌ یک مدال نقره توسط کمیل قاسمی در وزن ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد و ۴ مدال برنز توسط سعید عبدولی و قاسم رضایی در اوزان ۷۵ و ۹۸ کیلوگرم کشتی فرنگی، حسن رحیمی در وزن ۵۷ کیلوگرم کشتی آزاد و کیمیا علیزاده در وزن ۵۷ -تکواندو شد و در جایگاه ۲۵ این دوره ایستاد.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟