قهر خداداد و درگیری فیزیکی بادامکی در تمرین سیاه جامگان

خداداد عزیزی به عنوان رییس سازمان فوتبال و مدیرفنی سیاه‌جامگان ظهر امرور در تمرین این تیم با حضور بازیکنان معرفی شد.مطالب کتب درسی داعش!+تصاویر

با آزاد سازی روستاها و مناطق اطراف موصل از دست تروریست ها ، منابع عراقی به انتشار بخش هایی از کتاب های درسی دوره های مختلف مدارس تدوین شده توسط ...


مار مشهوری که یک صورت خندان بر روی بدنش دارد + تصاویر

در شمال هند روستایی وجود دارد به نام گوریگانی که مردم به صورت مسالمت آمیزی با مارها زندگی می کنند و کودکان هم خیلی راحت با مارها بازی می کنند. در این تصاویر مردی را مشاهده می کنید که به کودکان یاد می دهد چگونه با مارها رفتار کنند و آنها را در دست بگیرند. ماری که می خواهیم به شما نشان دهیم به تازگی در این روستا و حتی در کل هندوستان به شهرت رسیده است


تصویر جنجالی وزیر امورخارجه فرانسه با زن پناهنده سوری!

انتشار تصویر زن پناهنده سوری در زمان دیدار با وزیر خارجه فرانسه انزجار کاربران سوری شبکه های اجتماعی را برانگیخته است.


هادی عامل؛ از کارشناسی تا واژه‌های بامزه‌ که خیلی مد شده‌اند!

ورزش | دوشنبه ۰۱ شهريور ۹۵ ساعت ۷:۳۵ | نسخه چاپي

هادی عامل در گزارش‌های خود از واژه‌های خیلی جالبی استفاده می‌کند که بیشتر از انتقاد، مورد پذیرش بیننده‌ها واقع می‌شود و خیلی هم این روزها مد شده‌اند. در گفتگو با این گزارشگر و کارشناس کشتی، درباره اتفاقات اخیر صحبت کردیم.

هادی عامل از آن دست گزارشگرانی است که همیشه با هیجان خاص خودش ما را پای بازی های کشتی میخ کوب کرده است. او هم اکنون همراه با کاروان ایران در ریو است و از اینجا هیجان بازی های ملی پوشان را به ایران منتقل می کند. این روزها البته انتقاد هایی نسبت به او صورت گرفته است که قبلا درباره جواد خیابانی هم شنیدیم. با هادی عامل هم صحبت شدیم و در رابطه با مسائل مختلف از او پرسیدیم.

آقای عامل خسته نباشید به خاطر گزارش های پر هیجانی که این روز ها داشتید. چه خبر از اوضاع کشتی ایران در المپیک؟
سلامت باشید. شما همیشه به من لطف دارید. ما خاک پای مردم هستیم و هر کار می کنیم فقط به خاطر آنها است. با توجه به 3 طلایی که در لندن کسب کردیم, عملکرد کشتی فرنگی ما در ریو اصلا خوب نبود و انتظارات مردم برآورده نشد. تیم پیری را روانه بازی ها کرده بودیم. در عین حال این مسئله باعث شد که بچه ها دور از توقعات مردم ظاهر شوند. اما در کشتی آزاد، تا همین حالا کارنامه درخشان و خوبی داشتیم. ضمن اینکه داوری ها خیلی این دوره اذیت مان می کند. در بازی رضا یزدانی همه دیدند که داور 2 امتیاز او را نداد.

حتی در کشتی سعید عبدولی هم این اشتباهات داوری بود؟ چون خیلی بد اعتراض می کرد.
به اعتقاد من خیر. در کشتی او هیچ مشکل داوری دیده نشد. بی جهت اعتراض کرد و رفتاری کاملا غیرورزشی از خودش نشان داد. باید خودش را اصلاح کند. نباید اعتراضات بی مورد انجام دهد. آقای خادم مثلا برای کشتی رضا یزدانی اعتراض قانونی کرده است. اگر ایشان به وسط تشک می آمدند و اعتراض بد می کردند، اصلا مورد قبول واقع نمی شد. کار سعید عبدولی هم قابل توجیه نبود.

در شبکه های مجازی که مرور می کردم، خیلی ها نسبت به شما انتقاد داشتند که زیاد از الفاظی مثل « پلنگ » استفاده می کنید و انگار قصد دارید کشتی را خیلی هیجانی جلوه دهید.
شیر که دیگر استفاده نمی کنیم! رضا یزدانی را چون واقعا مثل پلنگ کشتی می گیرد، من می گویم « پلنگ جویبار ». تمام هدف من این است که در بازی های ملی حس غرور مردم را بالا ببریم. حالا اگر کسی انتقاد دارد، من عذرخواهی می کنم. ما که نمی توانیم دل همه را به دست بیاوریم. ولی از آن دست کسانی که راضی نیستند، عذر می خواهم و امیدوارم دل آنها هم به دست بیاید.

آقا واژه کم نمی آورید؟ انقدر از الفاظ مختلف و جالب استفاده می کنید؟
به هر حال حرف دل است. بیان احساسی است که داریم. همین باعث می شود که واژه های خاص به زبان بیاید.

مثلا قبل کشتی بچه ها فکر می کنید از چه واژه ها یا جملاتی استفاده کنید؟
نه. فکر شده نیست. مثلا « پلنگ را نمی شود پلنگ شکن کرد! » جمله ای بود که در یک لحظه گفتم. همه هدف من بالا بردن غرور ملی مردم است.

و جمله ماندگار شما « خدا قوت پهلوان ، خسته نباشی دلاور » ...
این جمله ای بود که در گذشته خیلی رواج داشت. کسی که کار زیادی انجام می داد، اینگونه به او خسته نباشید می گفتند. من هم به ذهنم رسید که از این جمله در چنین فضایی استفاده کنم. انشالله که ما بتوانیم شکلی گزارش کنیم که همیشه مردم از ما راضی باشند.

اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد: