پرونده مالیاتی ترامپ افشا شد/ خشم کاخ سفید

افشای ۲ صفحه از اظهارنامه مالیاتی سال ۲۰۰۵ رئیس جمهوری آمریکا خشم کاخ سفید را برانگیخت.


5 شیطنت خانه‌ تکانی که نمی‌دانید!

آهسته می‌آید. درست مثل نسیم‌هایش که آرام‌آرام تن خشک درخت‌ها را نوازش می‌کنند تا دوباره زنده شوند. بهار آهسته می‌آید، درست مثل غنچه‌هایی ...


5 شیطنت خانه‌ تکانی که نمی‌دانید!

آهسته می‌آید. درست مثل نسیم‌هایش که آرام‌آرام تن خشک درخت‌ها را نوازش می‌کنند تا دوباره زنده شوند. بهار آهسته می‌آید، درست مثل غنچه‌هایی ...


تلویزیون هایی که علائق بینندگان را درک می کنند

خط تولید جدیدی از تلویزیونهای هوشمند راه اندازی شده که از هوش مصنوعی فوق العاده ای برخوردارند.


خروسک؛ آزاردهنده اما موقت

مجرای تنفسی در کودکان باریک است، به‌همین سبب هنگام التهاب مخاطی و تنگی در این ناحیه، فرد دچار علائم تنفسی می‌شود. کروپ یا خروسک در اثر ...


استقلال به فکر قهرمانی نباشد/منصوریان تیم را از بحران خارج می‌کند

استقلال به فکر قهرمانی نباشد/منصوریان تیم را از بحران خارج می‌کند

ورزش | يكشنبه ۳۱ مرداد ۹۵ ساعت ۱۴:۲۳ | نسخه چاپي

هافبک پیشین تیم فوتبال استقلال، گفت: استقلال نباید از الان به فکر قهرمانی باشد زیرا علیرضا منصوریان تیمی را تحویل گرفته که تغییرات زیادی در آن به وجود آمده است.
امید روانخواه در گفتگو با خبرگزاری مهر، با انتقاد از کیفیت شانزدهمین دوره از مسابقات لیگ برتر فوتبال، گفت: این لیگ هم همانند لیگ های گذشته شروع خوبی نداشت و از کیفیت بالایی برخوردار نیست. سال ها است که دلمان برای لیگی که بازی های آن پر گل باشد، تنگ شده است.
وی تاکید کرد: شرایط فوتبال ما به سمتی رفته که شاهد بازی های زیبا و تماشاگرپسند نیستیم و هنوز نتوانستیم در این فوتبال به اصطلاح حرفه ای، بازی‌های پرگلی را شاهد باشیم.
هافبک پیشین استقلال در ادامه خاطرنشان کرد: متاسفانه استقلال و پرسپولیس نیز از قاعده مستثنی نیستند و از آنها هم بازی های پر گل و تماشاگرپسندی که بتواند بیننده را پای گیرنده ها بنشاند، ندیده ایم.
روانخواه در خصوص شرایط استقلال و عملکرد این تیم در چهار هفته اولیه ادامه داد: اگر بخواهیم راجع به استقلال صحبت کنیم، حرف های زیادی برای گفتن خواهیم داشت، اما در حال حاضر استقلال بر روی کاغذ نتیجه قابل قبولی کسب نکرده است. با وجود این مطمئنم علیرضا منصوریان و همکارانش این استحقاق را دارند که با تفکری جدید تیم را از شرایط فعلی خارج کرده و به بالای جدول برسانند.
وی تصریح کرد: منصوریان در نفت هم در یک مقطع تیمش حال و روز خوبی نداشت، اما او توانست شرایط را عوض و نفت را روز به روز از بحران خارج کند و به شرایط ایده آل برساند.
هافبک پیشین استقلال ادامه داد: با تمام احترامی که برای منصوریان و خریدهایش قائلم باید بگویم که استقلال خریدهای مناسبی انجام نداد و آنها ضعیف عمل کردند. به طور مثال، باید ببینیم مهاجمانی که به استقلال آمده اند در ۲ یا ۳ فصل گذشته، چه آماری از خود به جای گذاشتند و چند گل یا پاس گل دادند که می خواهند در تیم بزرگی مثل استقلال بازی کنند.
روانخواه تاکید کرد: استقلال و پرسپولیس شرایط خاصی در فوتبال کشورمان دارند و باید بازیکنانی جذب شوند که بتوانند تماشاگران را راضی و برای تیمشان گلزنی کنند.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا استقلال به روزهای اوجش بازخواهد گشت یا خیر؟ گفت: باید ببینیم چه تعریفی از روزهای اوج در ذهن ما وجود دارد. به اعتقاد من، استقلال نباید از الان به فکر قهرمانی باشد زیرا منصوریان تیمی را تحویل گرفته که تغییرات زیادی در آن به وجود آمده و نفرات زیادی جایگزین قدیمی ها شده اند. باید به منصوریان فرصت داد و او را تحت فشار قرار نداد تا او بتواند با آرامش کارش را ادامه دهد.
هافبک پیشین استقلال با انتقاد از برخی «دشمنان به ظاهر دوست‌نمای منصوریان»، گفت: متاسفانه برخی ها از ابتدا دوست نداشتند که منصوریان سرمربی استقلال شود و هنوز چهار هفته از لیگ نگذشته، به دنبال جانشین برای او هستند. این غیرحرفه‌ای‌ترین کاری است که می توان در خصوص باشگاه استقلال انجام داد.
روانخواه ادامه داد: در حال حاضر هیچ گزینه ای بهتر از منصوریان برای استقلال وجود ندارد و باید به او اجازه داد تا به کارش ادامه بدهد. با توجه به اینکه منصوریان سال ها در استقلال بوده، تیم را از این بحران خارج می کند.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا تعطیلی های مکرر لیگ به تیم ها ضربه خواهد زد یا به نفع آنها است، گفت: برای یک لیگ به اصطلاح حرفه ای این تعطیلی ها مناسب نیست و تیم ها تا می خواهند آماده شوند، باز لیگ تعطیل شده و مجددا بدنسازی باید انجام شده و تیم از آن شرایط ایده‌آل خارج می شود.
هافبک پیشین استقلال تاکید کرد: از زمان حضور کی‌روش فوتبال ما کاملا در اختیار او بوده است و او بیشتر از هر مربی، بازیکنان را در اختیار داشته و زمانی که می شد برای هر بازی دوستانه، ۲ روز را تعطیل و بازی را برگزار کرد، ولی متاسفانه ما لیگمان نزدیک به یکماه تعطیل می شود و بیشترین ضربه را از این تعطیلی، باشگاه ها می بینند.
اگر اين مطلب را پسنديده ايد، آن را به اشتراك بگذارد:

دیدگاه شما چیست؟